کمال تبریزی: «هفت» مخرب است
۳۲۸۴۶۲
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
۳۵۲۰ 
کمال تبریزی علیه افخمی!
کمال تبریزی که این روزها فیلم سینمایی «دونده زمین» را در گروه هنر و تجربه در حال اکران دارد، در نشست تاثیر ادبیات در سینما در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حرف‌های جنجالی درباره برنامه هفت عنوان کرد؛ او همچنین درباره وضعیت نامعلوم اکران «خیابان‌های آرام» و پخش سریال «سرزمین کهن» گفت.
خبرگزاری آنا: کمال تبریزی که این روزها فیلم سینمایی «دونده زمین» را در گروه هنر و تجربه در حال اکران دارد، در نشست تاثیر ادبیات در سینما در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حرف‌های جنجالی درباره برنامه هفت عنوان کرد؛ او همچنین درباره وضعیت نامعلوم اکران «خیابان‌های آرام» و پخش سریال «سرزمین کهن» گفت.

«هفت» بر ضد سینما عمل می‌کند و به جای سازنده بودن مخرب است!

 تبریزی در صحبت‌های جنجالی درباره برنامه «هفت» گفت: «این برنامه بر ضد سینما و منافع آن عمل می‌کند و به جای سازنده بودن مخرب است. توصیه می‌کنم برنامه «هفت» را نبینید. امیدوارم دوستانی که این برنامه را اداره می‌کنند، به زودی تغییر مشی بدهند!».

وی همچنین درباره فیلم «خیابان‌های آرام» عنوان کرد: ««خیابان‌های آرام» جزو فیلم‌هایی است که گویا فعلا بنا نیست اکران شود! ولی امیدوارم زیاد طول نکشد و بتوانیم به زودی این فیلم را روی پرده ببینیم.»

تبریزی درباره آخرین فعالیت‌های خود توضیح داد: «این روزها مشغول فیلمبردازی فاز سوم و چهارم سریال «سرزمین کهن» هستم. امیدوارم با مساعدت‌های فعلی و برطرف شدن سوءتفاهم‌ها امکان نمایش خوب این سریال فراهم شود.»

علیرضا شجاع نوری، تهیه‌کننده «دونده زمین» که این روزها در گروه هنر و تجربه اکران شده است نیز روز ۲۳ اردیبهشت ماه به همراه کمال تبریزی میهمان نمایشگاه کتاب تهران بود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج