باگ آیتونز آرشیو کاربران را پاک می‌کند
۳۲۸۵۵۲
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
۴۹۵۷ 
هفته گذشته، طراحی به نام جیمز پینکستون در پستی در وبلاگش مطلبی منتشر کرد که سر و صدای زیادی به پا کرد. در آن پست این فرد ادعا کرده بود اپل موزیک و آیتونز ۱۲۲ گیگابایت از فایل‌های موسیقی او را پاک کرده‌اند و باعث از بین بردن آرشیو اطلاعاتی او شدند.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: هفته گذشته، طراحی به نام جیمز پینکستون در پستی در وبلاگش مطلبی منتشر کرد که سر و صدای زیادی به پا کرد. در آن پست این فرد ادعا کرده بود اپل موزیک و آیتونز ۱۲۲ گیگابایت از فایل‌های موسیقی او را پاک کرده‌اند و باعث از بین بردن آرشیو اطلاعاتی او شدند. این اولین بار نیست که چیزهای عجیبی درباره مشکلات اپل موزیک و اتفاقاتی که برای فایل‌های کاربران در آن می‌افتد می‌شنویم. اما این گزارش بدترین گزارشی بود که در این مدت منتشر شده بود. حال شرکت اپل تایید کرده که بر روی یک بروزرسان کار می‌کند تا این مشکل آیتونز را حل کند.

باگ آیتونز آرشیو اطلاعاتی کاربران را پاک می‌کند

اپل در بیانیه‌ای تایید کرده تعداد بسیار کمی از مشتریانش مشکل از بین رفتن آرشیوشان را تجربه کرده‌اند و حال ظاهرا با ارائه یک بروزرسان برای آیتونز در هفته آینده این مشکل حل خواهد شد. باید امیدوار بود این مشکل به زودی حل شود چون ۱۳ میلیون کاربر عضو این سرویس هستند و در صورت ادامه این مشکل اخبار بیشتری از کاربران ناراضی منتشر خواهد شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج