در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)
۳۲۹۵۶۰
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
۳۳۳۰۶ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. مثل این که «لیدی گاگا» آنقدرها هم که می گویند شیطان پرست نیست و روابط خیلی صمیمانه ای هم با این جناب کشیش دارد!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)2. دو تا از چهره هایی که شاید هیچ وقت گمان نمی کردید بتوانند در کنار هم آن هم در فضای به این کوچکی جای بگیرند: «سلنا گومز» و «مارک زاکربرگ»!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)3. «آدام لمبرت» احتمالا برای این مراسم سری به کمد لباس های مادربزرگش هم زده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)4. «آدرین برادی» پوستر فیلم جدیدش را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)5. معلوم نیست چه چیزی «جیسون استتهام» را تا این حد تحت فشار قرار داده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)6. خیلی عجیب است که «جنیفر لوپز» حاضر شده بوت و شلوارش را یکی کند و میزان پوشش خود را تا این حد بالا ببرد!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)7. «مایلی سایرس» هم مثل خیلی از خانم های دیگر از بلایی که سر موهایش آورده پشیمان است و تهدید کرده اگر زودتر بلند نشوند آنها را از ته خواهد زد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)8. «وین دیزل» زیر این عکس نوشته است که اگر از او بپرسند بهترین کارگردانی که دوست دارد با او کار کند کیست جوابش «آنگ لی» خواهد بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)9. «کریستینا اگیولرا» همچنان فقط به اشتراک گذاشتن عکس های برنامه «The Voice» اکتفا می کند تا مدل موها و لباس هایش را به نمایش بگذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)10. «ادل» در حال آماده شدن برای اجرای کنسرت برلین

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)11. «شارلیز ترون» با پیراهنی که «دیور» بودن آن را نمی توان دلیلی بر زیبایی اش دانست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)12. هرچند «کلوئی مورتز» خیلی با این قیافه بامزه شده  ولی باز هم در این رقابت بازنده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)13. «چنینگ تیتوم» اعلام کرد که این نقل قول آبراهام لینکلن در مورد خودش هم صدق می کند که هرچه تا حالا شده و در آینده خواهد شد همه را مدیون مادر همچون فرشته اش است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)14. انتخاب «رابرت داونی جونیور» برای عکس روی جلد اولین شماره مجله «جی کیو استایل» انتخابی کاملا هوشمندانه بوده است. مردی در سن و سال او و تا این حد خوش تیپ سخت گیر می آید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)15. «نینا دوبرو» و «دیپیکا پادوکونه» در آخرین روز فیلم برداری فیلم مشترکشان

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)16. بالاخره بعد از مدت ها «گوئن استفانی» حاضر شده عکسی بدون آرایش از خودش به اشتراک بگذارد، ما که اصلا تکرار چنین جسارت هایی را به او پیشنهاد نمی کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)17. «ریکی مارتین» هم با این عکس رسما اعلام کرده که به بچه ننه بودن خود افتخار می کند. خوب البته ریکی به چیزهای دیگری که آقایان علاقه چندانی به آنها ندارند هم افتخار می کند!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)18. «سلما هایک» و کارگردان افسانه ای فرانسه «اگنس واردا» در جشنواره فیلم کن

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)19. «درو بریمور» همیشه در زمینه به اشتراک گذاشتن سلفی های بدون آرایش فعال است و همین هم باعث می شود در این حالت هم دوست داشتنی باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)20. عکسی از گذشته های نسبتا دور «آماندا سیفرید»؛ ولی خوب با این که 16 سال از گرفتن این عکس می گذرد انصافا آماندا خیلی عوض نشده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)21. با تمام علاقه ای که به این دو نفر دار باید بگویم خدا را شکر که «راک» و «کوین هارت» واقعا در نقش این ابرقهرمان ها بازی نکرده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)22. «بریتنی اسپیرز» به شدت در اینستاگرام فعال است و حتی وسط صرف صبحانه هم باید با هوادارانش در ارتباط باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)23. «جسیکا چستین» را می توانیم با خیال راحت جزء گروه زنان خوش پوش هالیوودی قرار دهیم که بلد هستند چطور لباس بپوشند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)24. عکس «دمی لواتو» برای مجله «لاتینا»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)25. عکس «ریتا اورا» روی جلد ورژن مردانه مجله «ووگ» که کمتر پیش می آید عکس زنی روی جلد آن قرار بگیرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)26. «رایان رینولدز» و برادر بزرگترش که در کودکی علاقه زیادی داشته او را به گردش ببرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)27. «روبی رز» در برابر شایعاتی که در مورد بدرفتاری او با خدمتکار این رستوران پخش شده اند کلی ابراز تأسف کرده و گفت چطور باور کردید که من ممکن است چنین کاری بکنم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)28. «تیلور سوییفت» تولد سی سالگی «لینا دانم» را با این عکس تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)29. پرتره ای زیبا از «میلا یوویچ» که اگر کمی بیشتر به موهایش رسیده بود می توانست بهتر از این هم باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)30. «بلیک لایولی» که برای جشنواره به کن رفته بود از آنهایی که در این شهر بودند دعوت کرد رژ لب های خلاقانه، یا همان طور که در عکس می بینید عجیب و غریب، بزنند و در هتل مارتینز به دیدار او بروند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)31. می دانستید «جرمی رنر» علاوه بر هنرپیشگی و ساختمان سازی در زمینه موسیقی نیز فعالیت می کند؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)32. «ریس ویترسپون» همچنان تحت تأثیر آلبوم جدید «بیانسه» به نام «لیموناد» قرار دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)33. «جسیکا بیل» که برای اولین بار مادر بودن را در روز مادر تجربه  می کرد گفت تازه می فهمد که مادرش برای او چه کارهایی کرده و چه زحماتی کشیده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)34. بعضی ها هم مثل «جاستین بیبر» دو تا پیراهن هم که دور خودشان بپیچانند آخر سر باز هم لخت می مانند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)35. «دیوید بکهام» زیر این عکسش نوشته بود که بخاطر انتشار آلبوم جدید گروه مورد علاقه اش خیلی هیجان زده است، ولی ما هرچقدر نگاه می کنیم چیزی جز همان آدم خونسرد و بیخیال همیشگی نمی بینیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)36. «الیزابت بنکس» هم برای همان برندی که «ریس ویترسپون» تبلیغ می کند جلوی دوربین عکاسی رفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)37. «لیلی رز دپ» هم مثل پدرش جانی ترجیح می دهد با بقیه فرق داشته باشد و در همین راستا در جشنواره فیلم کن هم همچنان لباس های اسپورت را در اولویت قرار داد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)38. جنگ شدیدی بین طرفداران «جرد لتو» در گرفته است مبنی بر این که موی بلند بیشتر به او می آید یا موی کوتاه، شما درباره این موضوع بسیار حساس و حیاتی چه فکر می کنید؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)39. «جسیکا آلبا» با این چهره مهربان و مادرانه اش هر بچه ای را که در بغل بگیرد مطمئنا همین قدر آرام  خواهد بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)40. یکی نیست به «امیلیا کلارک» بگوید تو که می دانستی «جان اسنو» زنده است دیگر این ادا بازی ها برای چیست؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)41. «کریس وود» و «هانا مانگان» که این روزها علاوه بر رابطه عشقیشان همکار نیز هستند سر صحنه فیلم برداری

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)42. «کریس براون» و گوش های بانی خرگوشه که اگر با این کارتون آشنایی نداشته باشید با دیدن این عکس بلافاصله حیوان دیگری به ذهنتان خواهد آمد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)43. «آنا کندریک» که برای جشنواره فیلم کن به فرانسه رفته است هم تحت تأثیر فیلم های قدیمی فرانسوی عکسی با این ریخت و قیافه گرفته و با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)44. مجله «هارپرز بازار» مدل موهای جدید «سیه نا میلر» را خیلی پسندیده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)45. شاید «هیو جکمن» از بعضی آقایان سیکس پک دار هالیوودی کمی عقب باشد، ولی اندامش خیلی نسبت به همسالان خودش روی فرم است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)46. «جاستین تیمبرلیک» در حال اجرا

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)47. «جیمی کینگ» هم از آن چهره هایی است که نباید محبوبیت خود را با این سلفی های بدون آرایش به خطر بیندازد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)48. «نائومی واتس» و «جولیان مور»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)49. «ویکتوریا بکهام» هم دارد سوار هواپیمای شخصی خودش می شود تا به جشنواره فیلم کن برود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)50. «نورمن ریداس» بهتر است کمی نسبت به روش نشستن خود توجه بیشتری نشان دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)51. «لی لی کالینز» رنگ جدید موهایش را رونمایی کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)52. «نیل پاتریک هریس» و فرزند خوانده اش؛ مسلما انتظار ندارید که این بچه ثمره ازدواج خود او باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)53. «نیکول شرزینگر» در حال انجام یوگا در دل طبیعت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)54. «جسی جی» این عکس را از صفحه اینستاگرامش حذف کرده است، ما که دلیلیش را نفهمیدیم، شما نکته خاصی در آن می بینید؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)55. «ماریا شاراپووا» با این عکس این فاجعه را به اطلاع هوادارانش رساند که این لباس در واقع سورمه ای رنگ بوده و او اشتباهی آن را مشکی دیده و خریده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)56. «کریس رونالدو» در حال گریم برای عکس برداری تبلیغاتی

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)57. «مصطفی ججلی» و پسر کوچولویش که وقت زیادی را با او می گذراند و برای او بسیار ارزشمند است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)58. «دمت آکالین» در این عکس کلی به کفش های «گوچی» خود افتخار کرده ولی متاسفانه با این لباس فاجعه آمیز که انگار با پرده های خانه اش آن را درست کرده کفش هایش هیچ نمایی ندارند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)59. «مورات بوز» در حال فخر فروشی با عینک آفتابی جدیدش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)60. «تارکان» بالاخره پس از سال ها ازدواج کرد و با این کار به شایعاتی که در رابطه با او شکل گرفته بودند پایان داد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)61. این هم یک سلفی بدون آرایش یا بهتر بگوییم کم آرایش از «سیبل جان» .

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)62. «فاهریه اوجن» در سواحل کویت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)63. «بوراک اوزچیویت» هم مسلما همراه با فاهریه در کویت به سر می برد، ولی نکته تعجب انگیز ماجرا این است که چرا هیچ عکس مشترکی در صفحه هایشان به اشتراک نگذاشته اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)64. «باریش فالای» همراه با همسر و پسرش در مراسم پایان سال تحصیلی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)65. «دنیز چاکر» هم یک سلفی بدون آرایش از خودش به اشتراک گذاشت تا این هفته را تبدیل به هفته سلفی های بدون آرایش کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)66. «کادیر دوئولو» که این روزها در سری جدید مجموعه «حریم سلطان» ایفای نقش می کند با این عکس با این فصل از این سریال خداحافظی کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)67. «جی دراگون» در کلاس مادلینگ.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)68. «لی مین هو» بعد از یک دوره دیگر از توقف فعالیت اینستاگرامی ناگهان چند تا عکس همزمان به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)69. «پارک شین های» و یک دختر کوچولوی خیلی بامزه که نسبت به او خلاقیت بیشتری در ادا در آوردن دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)70. «کیم یونگ کوانگ» در حال تحویل گرفتن کودک درونش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)71. «چویی سو یونگ» در کنار «کیم هیچول» و «استفانی یونگ هوانگ» یا همان «تیفانی» از گروه «گرلز جنریشن».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)72. عکسی بامزه از یکی از فن پیج های «سونگ ایل گوک» که همراه با سه قلوهای محبوبش گرفته شده است که این روزها عکس هایشان بیشتر از خود او پخش می شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)73. «بائه سوزی» بدون آرایش و با این قیافه ای که به خودش گرفته هیچ جایی برای هیچ گونه توضیحی باقی نگذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)74. «جونگ یانگ هوا» در حال گشتن در خیابان ها آن هم با دمپایی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)75. طرفداران «او سه هون» در زیر عکس هایش به التماس افتاده بودند و از او خواهش می کردند که موهایش را صورتی نکند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)76. مثل این که «جی چانگ ووک» ناگهان به نکته خیلی مهمی پی برده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (34)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1395/02/28
من که خیلی دوس دارم ،عالی بود
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1395/02/28
سانسور عکس سوزی واقعا خنده دار بود ولی خوب خدایی سوزی و مین هو بهم میان خیلی....ولی نمیدونم چرا رابطشون انقدر مخفیانس یه عکس دونفره هم با هم ندارن
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1395/02/28
کی گفته لیدی گاگا شیطون پرسته ???؟؟؟!!
از شما بعید بود
اون لباسی که جنیفر لوپز پوشیده مال یکی از صحنه های موزیک ویدیو جدیدشه
مرسی خوب بود
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1395/02/28
سلام لطفا از جورج کلونی هم عکس بزارین
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1395/02/28
به نظرم بهتره درباره مورات بوز اونجوری ننویسن چون اون همیشه خوش تیپه
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1395/02/28
طرفدارا رنگ موهای سهونو دوست دارن چون پوستش سفیده بهش میاد حالا شاید چند نفر گفته باشن که رنگ نکنه
عکسشم دوست دارم
ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1395/02/28
دو قلوهای نیل پاتریک هریس و پارتنرش فرزند خوانده نیستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۸
یعنی خودش وضع حمل کرده یا پارتنرش؟!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
کامنت پایینی توضیح دادن
Iran, Islamic Republic of
06:35 - 1395/02/29
در مورد نیل پاتریک هزیس،هیچکدوم از آقایونی که پارتنر میشن وضع حمل نمیکنن. از طریق کلینیکهای مخصوص باروری، خانمی داوطلب میشه تا .... تزریق بشه. در صورت موفق بودن این کار، خانوم باردار میشه و بعد از نه ماه بچه بدنیا اومده به پدرها داده میشه. اصولن مادر پولش رو میگیره و دیگه هیچگونه ارتباطی با کودک نخواهد داشت‌ ولی التون جان و پارتنرش از مادر خواستن هر روز شیرش رو بدوشه و با جت پدران محترم براشون بفرسته تا کودک با شیر مادر تغذیه شه.
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1395/02/29
شما هم بازیگر کره ای هارو از هم تشخیص نمیدین یا فقط من اینجوریم؟
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/02/29
تيكت به ريكي مارتين خوووب بود :)
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1395/02/29
لطفا از بندیکت کامبریج و مارتین فریمن هم عکس بذارید.
United States
21:48 - 1395/02/29
برو بابا عکس جورج کلونی واسه چی بذاره جورج کلونی ستاره دو دهه قبله میخوای یدفعه از دایناسور های منقرض شده هم عکس بذاره خخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1395/02/30
لطفا از جی جین هی و جونگ ایل وو هم بذارید
Netherlands
18:41 - 1395/03/01
شما که گفتید آدام محبوب ترین خواننده توی ایران نیست خوب دقیقا از پیج اینستا معلومه که محبوب ترین خواننده خارجی توی ایرانه ! چرا؟
40 درصد کامنت هاش فارسی هستند و 100 هزار تا از فالوور هاش ایرانی ، کدوم خواننده خارجی انقد فن ایرانی دارن (نه مثل سلنا گومز و ...) اینا فقط اسم در کردن ولی آدام محبوب ترین خواننده خارجی تویه ایرانه
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1395/03/02
لطفا از بازیگرهای مغولستانی و حبشه ای هم عکس بزارید mer20+9+2-1
United Kingdom
20:39 - 1395/03/16
خیلی از جنیفر لوپز و ادل و نینا دوبرو خوشم می یاد....
*******
کریس که عشقه همیشه خوش تیپ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج