در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)
۳۳۱۹۳۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴
۳۷۹۵۰ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. این هفته را با عکسی از «سلنا گومز» در حال گردش در کلگری کانادا شروع می کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)2. چیزی که «ادل» را در کنسرت زوریخ اینطور خندانده ظاهرا به نظر دیگران تا این حد خنده دار نبوده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)3. «آدرین برادی»  هم مثل تمام افراد دیگری که در کنار یک رپ خوان عکس می گیرند یک ژست «ما خیلی باحالیم» گرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)4. صمیمانه به کسی که موفق شده «کریستینا اگیولرا» را مجبور کند این همه لباس بپوشد تبریک عرض می کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)5. «آرنولد شوارتزنگر»، خوشحال و سربلند در مراسم فارغ التحصیلی پسرش «پاتریک»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)6. سفر «برد پیت» به اسپانیا برای فیلم جدیدش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)7. عکس یادگاری «بریتنی اسپیرز»، معروف به بریتنی سیبیل، همراه با دوستی که مثل خودش از سبیل هایش خون می چکد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)8. هر چند تعدد عمل های زیبایی انجام شده روی «جانت جکسون» نمی گذارد ذهنیتی از سن واقعی او داشته باشیم، ما هم همراه با مجله «هارپرز بازار» تولدش را تبریک می گوییم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)9. هر چند در هنرمندی و همین طور جذابیت «شارلیز ترون» هیچ شکی نیست، ولی باید پذیرفت که گذر زمان روی او بی اثر نبوده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)


10. «امیلیا کلارک» در کنار «راک» و «کوین هارت» که با نگاهی به صفحه اینستاگرامشان معلوم می شود تمام روز را در کنار هم در جستجوی سوژه ای برای عکس گرفتن و به اشتراک گذاشتن در اینستاگرام می گذرانند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)11. صفحه اینستاگرام «کریستن دانست» بعد از اهدای جایزه نخل طلایی به «شهاب حسینی» مورد توجه نسبی هموطنان غیورمان قرار گرفت، البته این بار خدا را شکر خبری از بد و بیراه گفتن نبود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)12. چروک های دور چشم «شکیرا» هم یادگاری آن همه توهین و تحقیری هستند که از جانب این عزیزان فعال اینستاگرامی تحمل کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)13. «بلیک لایولی» بر خلاف آنچه هوادارانش فکر می کنند از پرنسس های والت دیزنی الهام نمی گیرد. این هم عکس او و الگوی واقعی اش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)


14. عکس «آدام لوین» از دو خانم باردار دوست داشتنی: «بهاتی پرینسلو» و «بلیک شلتون»!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)15. سلفی «آن هاثوی» و دوستان؛ فقط آن خانم پشت سری مثل این که با وجود تمام تلاشی که برای لبخند زدن کرده، زیاد از این که در این عکس حضور دارد خوشحال نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)16. تلاش مذبوحانه «آماندا سیفرید» برای یادآوری کردن زیبایی چشمانش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)17. «جاستین تیمبرلیک» در حال ضبط موزیک ویدیوی آهنگ جدیدش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)18. «جسیکا بیل» هم احتمالا موقع ضبط این ویدیو همان دور و برها بوده و دارد با همسرش همخوانی می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)19. جسارت «انسل الگورت» در سپردن موهایش به دست این آقای آرایشگر بی اعصاب ستودنی است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)20. «آدام لمبرت» در حال دلبری با کت پرپری و کفش های پاشنه بلند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)21. «ویکتوریا بکهام» با این عکس و پیام «خانواده همه چیز است» تولد پدرش را تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)22. «دیوید بکهام» پس از مدت ها به وصال رستوران محبوبش در پاریس رسید و خودش را به یک شام عالی دعوت کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)23. «مایلی سایرس» با ظاهری در کمال تعجب معقول در برنامه «جیمی فلون»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)25. «کلوئی مورتز» هم بالاخره به رابطه عاشقانه خود با بروکلین، پسر ارشد خانواده بکهام اعتراف کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)26. بهتر است «بلا ثورن» به جای این قرص های تقویت مو به فکر قرصی برای تقویت مژه هایش باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)27. «آدریانا لیما» هم در جشنواره فیلم کن حضور داشت و تمام تلاشش را کرد که از رقابت شدیدی که بر سر خودنمایی بود عقب نماند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)28. رژ لب آن خانم گوشه سمت چپ تصویر در میان این همه آدم آنقدر جلب توجه می کند که حتی «جسیکا آلبا» را هم بی اهمیت کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)29. عکسی از «کمرون دیاز» با یک کادربندی نه چندان فوق العاده

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)30. «الیزابت بنکس» جزء افرادی بود که داشتند آخرین زورهایشان را در حمایت از «هیلاری کلینتون» می زدند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)31. «داگلاس بوث» و دوست جدیدش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)32. «انریکه ایگلسیاس» و اعضای تیمش که برای تمام زحماتی که می کشند مورد قدردانی ویژه او قرار گرفتند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)33. «الن دی جنرز» و مهمان افسانه ای اش «جانی دپ» که بعد از جک گنجیشکه هیچ وقت نتوانست به حالت عادی اش بازگردد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)34. «لیندسی لوهان» و جواهرهایی که حسابی اعتماد به نفسش را بالا برده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)35. «اما واتسون» که کلا سعی دارد دختر خیلی خوبی باشد و درسش را بخواند و از زن ها دفاع کند و کارهای مثبت انجام بدهد، تشویق به کتاب خوانی و معرفی کتاب را هم به تازگی در لیست فعالیت هایش قرار داده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)36. «الفی الن» در حال صرف غذای دریایی همراه با خواهر فیلمی اش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)37. این که «کریس براون» دارد روی آن میز چکار می کند سوالی است که به احتمال زیاد خودش هم جوابی برای آن ندارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)38. وقتی «سوفیا بوش» یک خاله مهربان می شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)39. «لیلی کالینز» در جستجوی هندوانه ای که بتواند در قرمزی با موهایش رقابت کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)40. «کریسی تیجن» بعد از زایمانش خیلی زود توانسته خودش را جمع و جور کرده و در جشن ها و میهمانی ها در کنار «جان لجند» قرار بگیرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)41. «شی میچل» در کنار یک فیل کوچولو در کنیا؛ سوژه ای که خوشبختانه انگار نمی خواهد فراموش شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)42. عکس «ماریا کری» با کپشن «یک شب دخترانه» که شاید اگر خود ماریا در این دورهمی حضور نداشت اسم با مسمایی برای آن می شد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)43. «پنه لوپه کروز» محو شده در معماری بی نظیر ایتالیایی و نقاشی های سقفی خارق العاده

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)44. ظاهرا تنها چیزی که باعث جذابیت «لارن کوهان» می شود چشم هایش هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)45. «شان مندس»  17 ساله که اگر همین طور پیش برود با این جذابیت می تواند خیلی موفق تر از بعضی ها شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)46. گروه «وان دایرکشن» مدتی است که فعالیت زیادی در اینستاگرام نداشته است، ما هم به اجبار به عکس های اعضای گروه روی آوردیم. «لوئیس تاملینسون» خسته و بی انرژی مثل تمام این چند وقت اخیر

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)47. «نایل هوران» و تیشرتی که به نیت کمک های خیریه طراحی شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)48. «کریستن بل» بعد از یک شب نشینی باغچه صاحبخانه را غارت کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)49. «لئوناردو دی کاپریو» در مراسمی که برای حفاظت از آب آشامیدنی نیویورک گرفته شده بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)


51. «نیمار» در یک جمع دوستانه همراه با «الساندرا امبوسیو» و «متیوس مازافرا»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)52. «لوئیس سوارز» از همراهی همیشگی هواداران بارسلونا تشکر کرد. البته قهرمانی جام حذفی تا حدود زیادی ناراحتی آنها را جبران کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)53. «کیوانچ کاسابالی» و همسرش «صدف آوجی» که با عشقی شکست ناپذیر به یکدیگر پیوند خورده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)54. «بورجو کارا»  در حال گذراندن یک بعدازظهر بهاری با یکی از دوستان عزیزش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)55. «ازگی مولا» هم با این تاج های گلدار عکس گرفت، هر چند مد این کار کم کم دارد از بین می رود و کمی دیر به ترکیه رسیده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)56. کم کم خلاف «چائاتای اولوسوی» دارد سنگین می شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)57. عکس پولارویدی «هازار ارگوچلو»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)58. «گولشن» در حال لوس کردن خودش برای جناب آقای «اوزان چولاک اوغلو»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)59. «گولبن ارگن» در حال وقت گذراندن با پسرهایش بعد از دو کنسرت پشت سر هم

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)60. «بوراک اوزچیویت» و یکی دیگر از آن عکس های خوش تیپ کت شلواری

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)61. «دمت آکالین» و همسرش در حال گردش با یکدیگر

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)62. «ابراهیم تاتلیسس» و دختر کوچولوی بامزه اش که می توانست جای نوه اش باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)63. «ارکان پتک کایا» بالاخره وقت پیدا کرده زمانی را هم همراه با خانواده اش بگذراند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)64. عکسی از هفته گذشته «لی مین هو»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)65. انگیزه «لی جون کی» از پوشیدن این شلوار کوتاه و ژستی که گرفته را باید از خودش بپرسید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)66. سلفی «بک هیون» که به نظر می رسد در وضعیت روحی چندان خوبی نباشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)67. «جی دراگون» با این عکس ثابت کرد جز خوانندگی در زمینه های دیگری هم می تواند خلاقیت به خرج دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)68. «ایم سه می » که این روزها در سریال «خداحافظ آقای بلک» به فعالیت مشغول است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)69. «چان وو هی» در فستیوال فیلم کن

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)70. «جیون هیه بین» با پس زمینه ای زیبا از شانگهای

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)71. «سو یو جین» فقط به عنوان یک هنرپیشه در اینستاگرام فعال نیست و یک جورهایی یک فشن بلاگر هم محسوب می شود، هرچند این لباسش خیلی هم جالب به نظر نمی رسد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)72. «لی سو هیون» با آن ژست های «من خیلی شیطونم»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)73. «سئو هیون» با پوستی به درخشانی آفتاب و موهایی براق و سالم تمام ویژگی های یک زن کره ای تمام عیار را دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)74. «لی سونگ هیون» مرد همه فن حریف صحنه های کره جنوبی و ژاپن

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (35)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1395/03/03
به اینستاگرام آرش استیلاف هم سری بزنید مطالب جالبی میذاره ایشون مجری ایرانی مقیم چین هستن و اونجا کار برنامه سازی انجام میدن
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1395/03/03
از هنرمندای ایرانی خارج از کشور هم مطلب بذارین همشون که سانسوری نیستن!
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1395/03/03
لبای گولشن شبیه لبای الناز شاکردوسته... اینا چیکار می کنن لباشون این شکلی میشه. عجیب غریبه
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1395/03/03
بنظر من جايزه بهترين نخل سانسور رو به سايت برترين ها بايد بدن
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1395/03/03
لی مین هو از همه بهتر عکس گرفته بود

با شخصیت وبا وقار
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1395/03/04
خوبه 15 رو با آباژور یا لیوان سانسور نکردی :-)
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1395/03/04
این همه می گید سریال های ماهواره ای نبینید بعد یه بخش رو اختصاص دادید به اینستای هنرپیشه های ترک و کره ای؟!!!!!!
United Kingdom
20:46 - 1395/03/16
شکیرا همیشه دوست داشتنی هستش...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج