کاهش قیمت تمام گوشی های OnePlus!
۳۳۳۵۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
۶۷۷۰ 
شرکت OnePlus که این روزها از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود، از امروز کاهش دایمی قیمت برای تمام محصولات خود را لحاظ کرد.
خبرگزاری موبنا: شرکت OnePlus که این روزها از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود، از امروز کاهش دایمی قیمت برای تمام محصولات خود را لحاظ کرد.

کاهش قیمت تمام گوشی های OnePlus !

این طرح به گونه‌ای اجرا می‌شود که حتی اگر دو هفته قبل یکی از گوشی‌های OnePlus را خریده باشید، می‌توانید با ارایه فاکتور خود که مربوط به ۱۴ روز گذشته می‌شود تخفیف‌های کنونی را لحاظ کنید و مابقی پول را در اختیار بگیرید.

شرکت OnePlus اعلام کرد طرح کاهش قیمت برای تمام گوشی‌های آن لحاظ شده است و به همین خاطر همه کاربران جهانی می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. البته باید توجه داشته باشید که این کاهش قیمت با دلیل و بر اساس استراتژی‌های شرکت چینی انجام می‌شود.

کاهش قیمت تمام گوشی های OnePlus !

از آنجایی که مدت کوتاهی تا زمان عرضه گوشی هوشمند OnePlus 3 باقی مانده است، شرکت مذکور این اقدام را انجام می‌دهد تا از این طریق بتواند فروش مدل‌های کنونی گوشی‌های خود را بیشتر کند. بر اساس شایعات منتشر شده قرار است در تاریخ ۱۴ ژوئن یعنی حدود سه هفته دیگر این گوشی هوشمند جدید به صورت رسمی عرضه شود.

شرکت OnePlus برای معرفی پرچمدار بعدی خود از فناوری واقعیت مجازی بهره می‌برد و به همین خاطر می‌توان گوشی هوشمند OnePlus 3 را به صورت متفاوت مشاهده کرد.

پرچمدار قبلی این شرکت OnePlus 2 نام داشت با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت هم اکنون با قیمت ۲۹۹ دلار فروخته می‌شود. گوشی هوشمند OnePlus X نیز از این پس ۱۹۹ دلار قیمت دارد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج