پایان روزهای ملال آور مجلس! +عکس
۳۳۳۹۷۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۹
۱۰۹۹۳ 
زنگ آغاز به کار رسمی دهمین مجلس شورای اسلامی، در ساختمان هرمی میدان بهارستان نواخته شد؛ مجلسی که با تغییر 75 درصدی اعضا نسبت به پارلمان نهم، می‌تواند رویکردی متفاوت را در دوره چهارساله خود تجربه کند.
برترین ها: زنگ آغاز به کار رسمی دهمین مجلس شورای اسلامی، در ساختمان هرمی میدان بهارستان نواخته شد؛ مجلسی که با تغییر 75 درصدی اعضا نسبت به پارلمان نهم، می‌تواند رویکردی متفاوت را در دوره چهارساله خود تجربه کند.

رئیس جمهور در سخنان خود در مراسم افتتاحیه مجلس دهم گفت: از نمایندگان مجلس نهم نیز چه آنها که در مجلس بعدی حضور خواهند داشت و چه آنها که در مجلس آینده در کنار ما خواهند بود و چه آنهایی که در مراکز دیگر خدمت خواهند کرد تشکر کنم.

وی افزود: به خصوص هیات رئیسه و ریاست مجلس نهم که کمک کرد مسئله برجام را به نحو احسن وجه به سرانجام برسانیم با وجود آنکه روزهای ملال آور در مجلس داشتیم.

روزنامه آفتاب یزد هم در تیتر صفحه نخست خود با انتشار تصویری از آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام حسن روحانی و حجت الاسلام سید حسن خمینی در کنار یکدیگر در محل برگزاری افتتاحیه مجلس دهم به سخنان رئیس جمهور در این مراسم اشاره کرد و نوشت: «پایان روزهای ملال آور».

پایان روزهای ملال آور مجلس! +عکس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج