جدیدترین اطلاعات درباره‌ سرفیس‌فون
۳۳۴۶۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵
۳۸۲۳ 
Weibo یا همان توییتر چینی، این‌روزها پر از شایعاتی درباره‌ی گوشی هوشمند جدید مایکروسافت، یعنی سرفیس‌فون (Surface Phone) است. گفته می‌شود این گوشی در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. همچنین از قبل می‌دانستیم که تراشه‌ی این گوشی اسنپ‌دراگون ۸۳۰ خواهد بود.
مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: Weibo یا همان توییتر چینی، این‌روزها پر از شایعاتی درباره‌ی گوشی هوشمند جدید مایکروسافت، یعنی سرفیس‌فون (Surface Phone) است. بعضی از این شایعات را هم پیش‌ از این هم شنیده و خوانده‌ایم اما در این میان جزییاتی هم وجود دارند که دانستن‌شان خالی از فایده نیست.

جدیدترین اطلاعات درباره‌ی سرفیس‌فون

گفته می‌شود این گوشی در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. همچنین از قبل می‌دانستیم که تراشه‌ی این گوشی اسنپ‌دراگون ۸۳۰ خواهد بود.

این را هم ‌که سه مدل مختلف از سرفیس‌فون را در بازار خواهیم دید، از ماه پیش می‌دانیم. حالا به لطف Weibo یک‌سری شایعه از جزییات این سه مدل به دست‌مان رسیده است. یکی از این سه مدل برای کاربرد عمومی، دیگری برای شیفتگان فناوری گوشی هوشمند و مدل سوم برای کسب‌وکار تجارت است. مشخصات مدل‌های مذکور به این‌ترتیب است که مدل عمومی‌تر با ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و ۳ گیگابایت رم می‌آید، مدل بعدی ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و ۶ گیگابایت رم خواهد داشت و بالاخره سومی با ۵۰۰ گیگابایت شگفت‌انگیز حافظه داخلی و ۸ گیگابایت رم وارد عرصه‌ی رقابت گوشی‌های هوشمند خواهد شد.

همچنین شایعاتی درمورد قیمت سرفیس‌فون وجود دارد که عدد ۹۰۰ دلار را نشان می‌دهند. البته به نظر می‌رسد این قیمت برای دو مدل آخر با مشخصات قدرتمندتر باشد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج