در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)
۳۳۴۷۶۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴
۲۹۱۶۶ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. «بیانسه» و پدر عزیزش که نصف شهرتش را مدیون این است که شباهتی به او ندارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)2. وقتی پسر کوچولوی «جنیفر لوپز» قبل از رفتن روی صحنه به حاضر شدن مادرش کمک می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)3. «سلنا گومز» که به خاطر تور آلبوم جدیدش این روزها در کانادا به سر می برد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)4. عکس های جشنواره فیلم کن هنوز از مد نیفتاده اند و مجله «هالیوود ریپورتر» هم این عکس از «کریستین استوارت» را به اشتراک گذاشته بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)5. «آرنولد شوارتزنگر» برای زیادتر کردن حجم ماهیچه هایش به آن یک ذره گوشتی که این شیر بیچاره دارد می خورد هم نظر دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)6. «نیکول شرزینگر» در حال پاریس گردی در یک روز ابری.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)7. همه خانم ها وقتی سراغ لباس های قدیمیشان می روند در نهایت همین وضعیت «لیو تایلر» را پیدا می کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)8. «جرد لتو»  همراه با «الساندرو میشل»  ایتالیایی که احتمالا این لباس های گلی منگلی «گوچی» هم طراحی خودش هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)9. «جیسون استتهام» اعلام کرده که فیلم «سریع و خشمگین 9» در حال ساخت است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)10. «ان هاثوی» با این عکس از «آنجلینا جولی» انتخاب شدن او برای تدریس در یکی از دانشگاه های انگلستان را تبریک گفت، هرچند این انتخاب به مذاق خیلی ها خوش نیامده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)11. «کریستینا اگیولرا» با این همه زحمتی که آرایشگران کشیده اند خیلی هم زیبا شده است، جواهراتی که سعی در نمایش آنها دارد هم زیبا هستند، فقط ناخن انگشت شستش به نظر شما هم خیلی عجیب نیست؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)12. به نظر می رسد «امیلیا کلارک» هم از آن «فرندز»باز های حرفه ای باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)13. «سلما هایک» و همسرش در حال لاو ترکاندن

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)14. «شکیرا» که به نظر می رسد او هم با قهرمانی تیم نامزدش در جام حذفی خوشحال باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)15. «دمی لواتو» در مراسم جایزه موسیقی بیلبورد 2016

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)16. «لیندسی لوهان» هم از آن دسته خانم هایی است که تا دست شویی هم که می روند ده تا عکس سلفی از خودشان می گیرند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)


 
17. «آدریانا لیما» که با وجود خستگی از این که به وصال بچه هایش رسیده است خوشحال است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)18. خداحافظی «لیلی کالینز» با همسفرش و کره جنوبی؛ نگران نباشید، قرار نیست هیچ چیز خطرناکی اتفاق بیفتد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)19. «گوئن استفانی» و «بلیک شلتون» در کنار هم خیلی خوشحال به نظر می رسند، ولی گوئن درخواست ازدواج این دوست و همکارش را رد کرده و همه را شگفت زده کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)20. مثل این که «سارا هایلند» و دوستش زیاد خوب بلد نیستند گلف بازی کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)21. عکس یادگاری «آنا کندریک» از روز دماغ قرمز سال گذشته، باید دید امسال چه قیافه ای می خواهد برای خودش درست کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)22. «ادل» خط چشم معروفش را کشیده و برای رفتن روی صحنه در بارسلونا آماده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)23. «جسیکا آلبا»  مشتاقانه در انتظار تعطیلاتی است که قرار است با همسر و فرزندانش برود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)24. «آلیشیا کیز» در لباسی که برای اجرا در فینال جام باشگاه های اروپا به تن کرده بود. البته شما که این اجرا را ندیده اید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)25. «کلوئی مورتز» از برند معتبر و قدیمی «کوچ» و میزبانی آنها طی سفری که برای معرفی عطر جدید این برند به نیویورک داشته تشکر کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)26. «دیوید بکهام» جزء معدود مردانی است که در میان سالی و با این همه ریش هنوز هم می تواند جذاب باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)27. آخرین باری که «هیلاری داف» را در فیلم یا سریال قابل توجهی دیده اید چه زمانی بوده است؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)28. «ریحانا» با عینکی که برای «دیور» طراحی کرده است. به زودی قادر خواهید بود به قیمتی بین 10 تا 100 هزار تومان این مدل را در ایران تهیه کنید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)29. وقتی احساسات «نینا دوبرو» قلمبه می شوند ممکن است خطرناک شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)30. «زک افرون» در حال پز دادن با عکس خودش روی جلد مجله «منز فیتنس»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)31. «کیتی پری» گویا دارد ماموریتی برای یونیسف انجام می دهد، ولی چیزی در مورد دلیل این همه استتار نگفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)32. بغل دستی «دایان کروگر» هم مثل شما در تعجب است که الان این چه کاری است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)33. «کایلی مینوگ» که همین دیروز پریروز تولد 48 سالگی اش بود هم این عکس از حدود 14 سال پیش را به اشتراک گذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)34. «نورمن ریداس» با تبلیغ برنامه اش به مناسبت «روز دماغ قرمز»  همه را به حمایت از کودکان نیازمند در این مراسم خیریه دعوت کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)35. «هایلی استینفیلد» هنوز آنقدر بزرگ نشده که اسکوترش را کنار بگذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)36. آیا می دانستید «یان مک کلن» هم عضو اینستاگرام است؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)37. «ریس ویترسپون» سعی کرده وانمود کند که حواسش به دوربین نیست، ولی سگش با جدیت تمام چشم به دوربین دوخته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)38. «ریکی مارتین» پس از طی یک مسیر طولانی از آمریکا تا انگلستان در جت لگ به سر می برد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)39. «کایل چندلر» قهرمان سریال های کودکی خیلی هایمان را این روزها در سریال «دودمان» می توانید ببینید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)40. «هیو جکمن» با عکس فارغ التحصیلی خودش به تمام کسانی که امسال دارند فارغ التحصیل می شوند تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)41. «کشا» در کپشن این عکسش نوشته سلفی بدون آرایش، ولی احتمالا اثر مثبت مژه های مصنوعی اش را فراموش کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)42. «گویینت پالترو» با این عکس از «رابرت داونی جونیور» و «کریس ایوانز» برای دیداری که با رایان ویلکاکس داشتند تشکر کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)43. «میسی ویلیامز» پس از غارنوردی همراه با برادرش که شباهت زیادی هم به او دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)44. «جولیان هاف» در حال گذراندن یک آخر هفته رویایی هالیوودی در یک ویلای کنار دریاچه با سگ ها و همسرش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)45. «نیل پاتریک هریس» همراه با پسرش که کاملا و به تاکید خیلی از دوستان به خودش تعلق دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)46. «روبی رز» هم مثل خیلی های دیگر همراه با سگش عکس گرفته است، آن هم یک سگ خفاشی!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)47. «الیزابت بنکس» توانایی و مهارت «جس فرگوسن» را در تئاتری که این روزها بازی می کند تحسین کرده و به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)48. «نائومی واتس» هم یکی دیگر از طرفداران سگ های پشمالو است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)49. عجیب است که «جاستین بیبر» با این که همیشه دنبال فرصتی می گردد تا خالکوبی ها و عضلاتش را به نمایش بگذارد این لباس ها را برای جت اسکی سواری انتخاب کرده است، که خوب البته سرمای هوا می تواند دلیل آن باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)50. «الن دی جنرس» هم «هیلاری کلینتون» را به برنامه اش دعوت کرد، ولی به جای سیاست و انتخابات راجع به چیزهایی مثل آهنگ جدید بیانسه با او صحبت کرد. البته در این شرایط این خود یک حرکت همراه با سیاست محسوب می شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)51. «سوفی ترنر» در حال تیراندازی در پشت صحنه فیلم «مردان ایکس».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)52. «ماریا شاراپوا» دارد تمام آمریکا را می گردد تا شکلات هایش را بفروشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)53. «نیمار» اینقدرها هم که در این عکس به نظر می رسد اهل فکر کردن نیست؛ او در واقع فقط می خواهد ساعتش را نشان بدهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)54. «لئو مسی» بالاخره پس از مدت ها و بعد از قهرمانی جام حذفی عکس تازه ای را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)55. عکس یادگاری «کریس رونالدو»، «په په» و «کیلور ناواس» همراه با جام قهرمانی باشگاه های اروپا.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)56. مثل این که «تولگاهان ساییشمان» هم بلد است گاهی ژستش را خراب کرده و بخندد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)57. «مصطفی ججلی» آهنگ جدیدی برای «بنگو» ساخته است که مسلما با همکاری این دو نفر آهنگی فوق العاده از آب در خواهد آمد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)58. «دمت آکالین» هم لباسی را پوشیده است که «ریحانا» و «جولیا رابرتز» هم آن را پوشیده اند. انتخاب این که این لباس به کدامشان بیشتر آمده است را به خودتان واگذار می کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)59. «نورگول یشیل چای» از سرما سرش را این طور پوشانده است و هیچ تصمیمی مبنی بر رعایت حجاب نگرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)60. «مریم اوزرلی» و دختر کوچولوی بامزه اش در ایستگاه قطار.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)61. «سرنای ساری کایا» هم مثل هیو جکمن با عکس فارغ التحصیلی اش به کسانی که امسال فارغ التحصیل می شوند تبریک گفت، ولی به نظر می رسد که این عکس مربوط به فارغ التحصیلی او از دبستان بشود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)62. «مورات بوز» با دقت بسیاری سگ کوچولویش را بغل کرده تا بازویش هم نمای خوبی در عکس داشته باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)63. «توبا بویوک اوستون» در حال گل بازی در اوج دقت و تمرکز.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)64. عکس خیلی قدیمی از «اوزجان دنیز» و «نورگول یشیل چای» در نیویورک.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)65. «ساندارا پارک» با مدل موی دم عقربی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)66. مثل این که «بائه سوزی» این روزها درآمد خوبی از هنرش ندارد و به ماشین شستن روی آورده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)67. «آن جائه ووک» در حال یک گردش خانوادگی با همسر و دختر فسقلی اش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)68. نگران نباشید، این گریم است و هیچ اتفاقی برای «او سه هون» نیفتاده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)69. «جسیکا» از گروه «گرلز جنریشن» زیر این عکسش نوشته است که «تو قلب من را ذوب می کنی» ولی اشاره ای به مخاطب خاصش نکرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)70. «نام جو هیوک» با عینکی که به نظر نمی رسد به خودش تعلق داشته باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)71. بلندی بیش از حد انگشت های «چویی سو یونگ» برای شما عجیب نیست؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)72. «یه سونگ» در این عکس ها شبیه آن پسر کوچولوی ترسناک فیلم «کینه 2» شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)73. «کیم هیه سونگ» را این روزها در نقش شاهزاده یوجین در سریال «سرزمین بادها» از شبکه نمایش می توانید ببینید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)74. «جی چانگ ووک» در حال نبردی جدی با تفنگ آبی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)75. «کانگ مین هیوک» حتی با پوشیدن پتو هم کلی لایک و دست و جیغ و هورا از جانب هوادارانش دریافت کرده و همه گفته اند «آخه تو چرا اینقد خوش تیپی؟!»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (36)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1395/03/10
فرنگی ها هم عالمی دارن واسه خودشون
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/03/11
از بازیگران مرد هالیوود هم عکس بزارین خوب
همش خانومن که :|
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/03/11
ان هاثوي؟؟؟!!! آخه اين چه مدل تلفظ اسمه؟؟!!
بعضي اسمارو خيلي داغون و غلط تلفظ ميكنيد...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
آره شما درست میگین,اسمش آن هاتاوی هست.
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1395/03/11
شماره یک خیلی نژاد پرستانه بود متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/03/17
لطفا" از بازیگر خوش چهره و خوب سریال اریجینالز (کلیر هولت) هم عکس بذارید.....
ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1395/03/18
خو مثلا چجوری میشه شماره 74 و 75 رو از هم تشخیص داد؟!!!! خو نه! چطوری میشه؟!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج