جاذبه های توسکانی، بهشت گمشده ایتالیا (2)
۳۳۵۱۹۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۷
۱۲۲۲۶ 
توسکانی با شهرهای چشمگیر، شهرستان های زیبا و آرام، تپه های شیب دار و مناظر دیدنی و جذاب حقیقتا بهترین و زیباترین منطقه در ایتالیاست.
برترین ها: توسکانی با شهرهای چشمگیر، شهرستان های زیبا و آرام، تپه های شیب دار و مناظر دیدنی و جذاب حقیقتا بهترین و زیباترین منطقه در ایتالیاست. شهرهای قرون وسطایی خیره کننده تاریخ را گرامی می دارند به مهمانان خود غذا، سواحل، کوهستان و هنر را ارائه می کنند.

مطلب مرتبط:
پینتزا (Pienza)

پینتزا شهر پنیر است! جایی که می توانید در آن طعم انواع پنیر را بچشید که محبوب ترین آن پنیر پکورینو (Pecorino) است. یکی از دیدنی های این شهر Palazzo Piccolomini است. میدان شهر ذوزنقه ای شکل است که توسط چهار ساختمان محصور شده. اقمتگاه اصلی Palazzo Piccolomini است که در غرب میدان واقع شده و سه طبقه دارد. از بالکن های این کاخ می توان منظره دلفریب باغ های رنسانس ایتالیا و هم چنین مناظر دیدنی وال دورچا (Val d'Orcia) را تماشا کرد.

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)
 
زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)مونته کاتینی ترمه (Montecatini Terme) 

این شهر بخاطر آب های گرم معجزه آسایش شناخته شده است. در این شهر چندین چشمه آب معدنی تاریخی با تجهیزات مدرن و درمان های سلامتی و زیبایی وجود دارد. مکانی زیبا و آرام که از آنجا یک فانی کولار مهمانان را به شهر قدیمی مونته کاتینی آلتو (Montecatini Alto) می برد. 

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)ویارجو (Viareggio)

اگر می خواهید تماشای چشم اندازهای توسکانی و سایر جاذبه های ایتالیایی را همراه با تعطیلات در یک ساحل آرام تجربه کنید، ویارجو را به شما پیشنهاد می کنیم. این شهر در ورسیلیا (Versilia) قرار دارد، جایی که به عنوان مرکز تجربه های تفریحی لوکس در سراسر آپنین پنینسولا (Apennine Peninsula) شناخته می شود. در ویارجو می توانید از دریای گرم در روز و بوتیک های لوکس و دیسکوهای پرسروصدا در شب لذت ببرید. 

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)آرتزو (Arezzo)

آرتزو بدون شک یکی از زیباترین شهرهای توسکانی و یکی از قدیمی ترین شهرهای منطقه است. اگر به نقشه نگاه کنید می توانید آرتزو را در قلب ایتالیا ببینید و اگر به تصاویر آن نگاه کنید مطمئن می شوید که ارزش دیدن را دارد. یکی از جاذبه های اصلی فلورانس، پیازا گرانده (Piazza Grande) با نمای گوتیکش است. این شهر پر از کلیسا، گالری هنری، موزه و خیابان هایی است که هر کدام از آنها با تاریخ باستان نفس می کشند. 

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)پراتو (Prato) 

پراتو بعد از فلورانس دومین شهر بزرگ توسکانی است. اما نه چندان مشهور و بازدید شده توسط توریست ها. پراتو هم مثل سایر شهرهای بزرگ ایتالیا موزه ها و پرستشگاه های زیادی دارد اما از جاذبه های اصلی این شهر می توان کلیسای جامع سنت استفان، باسیلیکای سانتا ماریا دلا کارچری (Santa Maria della Carceri) و قلعه سلطنتی فردریک دوم را نام برد. طرفداران آثار هنری معاصر هم می توانند از مرکز هنرهای معاصر لوئیجی پچی (Luigi Pecci) لذت ببرند.

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)گروستو (Grosseto)

یکی دیگر از شهرهای باستانی توسکانی است که روح دوران باستان را در خود نگه می دارد. گروستو کاملا با دیوار محصور شده و در آن می توانید بسیاری شاهکارهای معماری درخور توجه را پیدا کنید. یکی از زیباترین ساختمان های شهر «Palazzo Aldobrandeschi» و کلیسای جامع گروستو هستند. تنها با نیم ساعت رانندگی از این شهر می توانید در ساحل دریای تیرنی (Tirrenian) باشید و سفر به گروستو را با تعطیلات ساحلی در ایتالیا ترکیب کنید.

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)لیورنو (Livorno)

لیورنو یکی از بزرگترین بنادر ایتالیاست. یکی از سمبل ها و جاذبه های اصلی این شهر قلعه قدیمی است که در نزدیکی آن قلعه جدید ساخته شده است. لیورنو محله «ونیز جدید» و میدان جمهوری را در خود دارد. اگر تا به حال به شهرهای جنوب فرانسه سفر کرده باشید، لیورنوی ایتالیایی شما را یاد معماری آن شهرها می اندازد. 

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)

زیباترین مقاصد سفر در توسکانی (2)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج