روایت سیدحسن از وصیت مکرر پدرش
۳۳۵۷۲۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
۱۶۱۸۱ 
یادگار امام(ره) با انتشار عکسی دیده نشده در صفحه اینستاگرامش، نوشت: پدرم بارها به من وصیت یاران دوره غربت امام را می کرد و هشدار می داد که آنهایی را فراموش نکنم که در کوران مبارزه یاد و نام امام(ره) را بر زبان داشتند و به سبب آن تلخی ها و مصیبت ها دیدند.
خبرگزاری ایسنا: یادگار امام(ره) با انتشار عکسی دیده نشده در صفحه اینستاگرامش، نوشت: پدرم بارها به من وصیت یاران دوره غربت امام را می کرد و هشدار می داد که آنهایی را فراموش نکنم که در کوران مبارزه یاد و نام امام(ره) را بر زبان داشتند و به سبب آن تلخی ها و مصیبت ها دیدند.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با انتشاری عکسی دیده نشده در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«در میان یاران دوران غربت امام شاید اولین همراه ایشان را بتوان از جهاتی ممتاز دانست. آقای صانعی که برای نسل امروز ناشناخته است، بی تردید از زمره نزدیک ترین و همراه ترین یاران امام به حساب می آید و بارها امام بزرگوار از تلاش های ایشان قبل و بعد از انقلاب تمجید کرده اند. شاید گزافه نباشد اگر بگویم کمتر کسی را می توان آشناتر از وی به فکر و مذاق سیاسی و فرهنگ رفتاری امام یافت.

آیت الله صانعی چندین بار برای من حکایت می کرد که در دوران غربت و تبعید امام روزها می گذشت و من و پدرت چشممان به در منزل امام خشک می شد مگر کسی از در به در آید ولی ترس از ساواک و حکومت ، مردمان و حتی دوستداران را مانع می شد.

پدرم بارها به من وصیت یاران دوره غربت امام را می کرد و هشدار می داد که آنهایی را فراموش نکنم که در کوران مبارزه یاد و نام امام را بر زبان داشتند و به سبب آن تلخی ها و مصیبت ها دیدند. امید است که چنین باشم».
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج