پست اینستاگرامی «سید حسن»
۳۳۵۸۶۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
۹۱۴۷ 
سید حسن خمینی عکسی قدیمی در کنار امام خمینی منتشر کرد و نوشت: بيمارستان قلب شهيد رجايى. دوران بسترى بودن حضرت امام. ١٣٥٨. در كنار امام و آيت الله شيخ حسن صانعى.
عصر ایران: سید حسن خمینی عکسی قدیمی در کنار امام خمینی منتشر کرد و نوشت: بيمارستان قلب شهيد رجايى. دوران بسترى بودن حضرت امام. ١٣٥٨. در كنار امام و آيت الله شيخ حسن صانعى.

در ميان ياران دوران غربت امام شايد اولين همراه ايشان را بتوان از جهاتى ممتاز دانست. آقاى صانعى كه براى نسل امروز ناشناخته است، بى ترديد از زمره نزديك ترين و همراه ترين ياران امام به حساب مى آيد و بارها امام بزرگوار از تلاش هاى ايشان قبل و بعد از انقلاب تمجيد كرده اند. شايد گزافه نباشد اگر بگويم كمتر كسى را مى توان آشناتر از وى به فكر و مذاق سياسى و فرهنگ رفتارى امام يافت.

پست اینستاگرامی «سید حسن»

آيت الله صانعى چندين بار براى من حكايت مى كرد كه در دوران غربت و تبعيد امام روزها مى گذشت و من و پدرت چشممان به در منزل امام خشك مى شد مگر كسى از در به در آيد ولى ترس از ساواك و حكومت ، مردمان و حتى دوستداران را مانع مى شد.

پدرم بارها به من وصيت ياران دوره غربت امام را مى كرد و هشدار مى داد كه آنهايى را فراموش نكنم كه در كوران مبارزه ياد و نام امام را بر زبان داشتند و به سبب آن تلخى ها و مصيبت ها ديدند. اميد است كه چنين باشم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1395/03/14
نظر من خوب است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج