«پچ پچه های پشت خط نبرد» در مولوی
۳۳۸۰۷۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
۵۸۷۹ 
نمایش «پچپچه های پشت خط نبرد» به کارگردانی محمد رضا ستاری از امروز ساعت ۱۷:۳۰ در سالن بزرگ تالارمولوی به روی صحنه می رود.
روزنامه بانی فیلم: نمایش «پچپچه های پشت خط نبرد» به کارگردانی محمد رضا ستاری از امروز ساعت ۱۷:۳۰ در سالن بزرگ تالارمولوی به روی صحنه می رود.

«پچ پچه های پشت خط نبرد» اجرا می شود

به گزارش رسیده، «پچپچه های پشت خط نبرد » به کارگردانی محمدرضا ستاری و نوشته علیرضا نادری داستان اتفاقات هشت رزمنده و فرمانده ای است که درخط مقدم جبهه قرار دارند و این اتفاقات در چند روز آتش بس قبل از عملیات رمضان سال ۶۱ است.

شیوه اجرایی کاملا رئال بوده ونگاهی به طنز تلخ دارد و زندگی آدمهایی را که درجنگ زندگی می کنند را به تصویر کشیده است. محمدرضا ستاری،عباس خداوردیان،افشین واعظی ،حجت غلامی ،رامین دلفانی ،مسعود عابدی،مسعود شیرانی فرد وکسری بنائی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. همچنین سید رضا بزرگ زاده تهیه کننده، سیروس همتی مشاور هنری، نیلوفر زارع طراحی صحنه هستند و مهدی سربازی روابط عمومی این نمایش را برعهده دارد.

نمایش «پچپچه های پشت خط نبرد »از امروز ۱۹ خرداد تا ۱۸ تیر ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن بزرگ تالار مولوی میزبان علاقمندان به این عرصه هنری است.

خبرنگاران و عکاسان می توانند بصورت ویژه امروز ۱۹ خرداد نمایش را ساعت ۱۷:۳۰ تماشا کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج