تعطیلی «افسانه ببر» ادامه‌دار شد
۳۳۸۲۴۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
۳۷۰۲ 
در پی آسیب دیدگی بازیگر نمایش "افسانه ببر" که منجر به تعطیلی اجرای امشب این نمایش شد، کارگردان این اثر اعلام کرد اجرای این نمایش تا روز شنبه متوقف شده است.
خبرگزاری ایسنا: در پی آسیب دیدگی بازیگر نمایش "افسانه ببر" که منجر به تعطیلی اجرای امشب این نمایش شد، کارگردان این اثر اعلام کرد اجرای این نمایش تا روز شنبه متوقف شده است.

هادی عامل هاشمی درگفتگو با ما درباره آخرین وضعیت اجرای نمایش‌اش توضیح داد: شب گذشته (18 خرداد ماه) هدایت هاشمی تنها بازیگر این نمایش دچار درد شدیدی در ناحیه کمر شد به طوری که خود من تصمیم گرفتم اجرای شب گذشته را لغو کنیم اما با اصرار خود او ، نمایش دیشب اجرا شد و این در حالی است که هدایت با درد زیادی روی صحنه رفت و بسیار تحت فشار بود.

تعطیلی

وی اضافه کرد: بعد از اجرا هدایت را به بیمارستان بردیم که در آنجا به او داروهای مسکن و شل کننده عضلات تزریق شد و ظاهرا همان تزریقات باعث شد تا امروز دچار سرگیجه شود و با سر به زمین بخورد که همین موضوع باعث آسیب دیدگی شدید در ناحیه بینی او شده و خون‌ریزی زیادی داشته است.

هاشمی افزود:  صیح امروز بار دیگر او را به اورژانس منتقل کردیم و پزشک مربوط گفت به علت ضایعه شدید در ناحیه کمرش به مدت 48 ساعت اصلا نباید حرکتی داشته باشد. به همین دلیل اجرای ما  تا روز  شنبه تعطیل خواهد بود و از روز یکشنبه اجرای‌مان را از سر می‌گیریم.

این کارگردان تئاتر اضافه کرد: طی دو روز آینده هدایت هاشمی فیزیو تراپی خواهد داشت اما طبق آنچه که پزشک اعلام کرده، حداقل 10، 15 روز آینده دردخفیفی دارد و به همین دلیل اجرای ما سبک‌تر خواهد بود.

هادی عامل هاشمی در پایان به ما گفت: علاقه‌مند به اجرای نمایش بودیم و اصولا وقفه در اجرا، شکل خوبی ندارد اما درحال حاضر سلامتی هدایت از هر چیز دیگری مهم‌تر است و امیدوارم به زودی شرایط بهتری داشته باشد.

نمایش"افسانه ببر" نوشته داریو فو نمایشنامه‌نویس شهر ایتالیایی است که این روزها در تماشاخانه "باران" روی صحنه است. این نمایش چند سال پیش نیز توسط همین گروه و در قالب نمایشی محیطی اجرا شد اما اجرای آن ناتمام ماند و گروه اجرایی همیشه در پی فرصتی بودند تا بار دیگر نمایش‌شان را به صحنه بیاورند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج