خبرنگاران حرف‌های مالیخولیایی می‌زنند!
۳۳۹۰۴۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳
۱۰۳۳۰
کارگردان نورچشمی دولت و نوه ابراهیم گلستان که سه فیلم او بطور همزمان روی پرده سینماها رفته بود، باز هم به خبرنگارها توهین کرد!
روزنامه کیهان: کارگردان نورچشمی دولت و نوه ابراهیم گلستان که سه فیلم او بطور همزمان روی پرده سینماها رفته بود، باز هم به خبرنگارها توهین کرد!

مانی حقیقی کارگردان فیلمی که به خاطر ابتذال فراوان، اعتراض بسیاری از کارشناسان و دانشجویان را برانگیخته است، پیش از این در فضای مجازی از اصطلاحی توهین‌آمیز درباره خبرنگارها استفاده کرده بود و بسیاری از خبرنگاران نیز انتشار اخبار مربوط به وی و فیلم‌هایش را در رسانه‌های خود بایکوت کردند.

حقیقی اما باز هم در گفت وگویی عنوان کرده «از خبرنگارها خواهش می‌کنم برای من هیچ کاری نکنند. خاضعانه تمنا می‌کنم تحریم‌تان را ادامه بدهید! این نوع از خبررسانی هیچ لطفی برای ما ندارد. حرف‌های مالیخولیایی می‌زنند ...»

گفتنی است، علی‌رغم ابتذال شدید فیلم «50 کیلو آلبالو» و همچنین بیان مطالب دروغ به جای واقعیت تاریخی در فیلم «اژدها وارد می‌شود» (که عذرخواهی صادق زیباکلام به عنوان یکی از راویان این فیلم را در پی داشت) اما سه فیلم مانی حقیقی بطور همزمان روی پرده سینماها رفتند!  
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج