فوبیای عجیب افراد مشهور جهان
۳۴۰۱۷۲
۱۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
۲۵۷۷۸ 
اگر فکر می کنید که ترس از گربه برای شما چیز عجیب و غریبی است، نگاهی به فوبیای دیگر ستارگان هالیوود بیاندازید. فوبیای برخی ستاره ها آنقدر عجیب و غریب است که خنده تان می گیرد. فوبیای فلفل، کودکان، نور خورشید... بله درست شنیدید!

 برترین ها: اگر فکر می کنید که ترس از گربه برای شما چیز عجیب و غریبی است، نگاهی به فوبیای دیگر ستارگان هالیوود بیاندازید. فوبیای برخی ستاره ها آنقدر عجیب و غریب است که خنده تان می گیرد. فوبیای فلفل، کودکان، نور خورشید... بله درست شنیدید! اگر می خواهید بدانید که ستاره های هالیوود، به چه چیزهایی فوبیا دارند، با ما همراه باشید. پس از خواندن این مطلب خواهید فهمید که شما نسبت به دیگران چقدر هم شجاع هستید.

1. اسکارلت جوهانسون-پرندگان

اسکارلت جوهانسون در مصاحبه ای با مجله «نیویورک» گفته است که از پرندگان، به خصوص پس از تماشای فیلم « We Bought a Zoo»، به شدت می ترسد. او می گوید: «من از بال زدن یا حتی نوک زدن آنها وحشت دارم. از طاووس هم خیلی می ترسم و حاضر نیستم حتی به آنها لحظه ای نزدیک شوم.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان2. بیلی باب تورنتون- صندلی قدیمی

بیلی باب تورنتون ترجیح می دهد روی زمین بنشیند اما روی صندلی قدیمی نه! «من از تمام لوازم قدیمی متنفرم. هر بار که به دراورهای سنگین، میزهای بزرگ یا صندلی هایی که روی آنها سر شیر کنده کاری شده نگاه می کنم، تنم مور مور می شود. من واقعا نمی توانم با آنها ارتباط برقرار کنم. این فوبیا قدیمی همیشه همراه من است. کسی چه می داند شاید من در زندگی گذشته خود یک درخت بوده ام که مرا برای درست کردن صندلی چوبی، بریدند.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


3. مگان فاکس- کاغذ، میکروب، تاریکی

مگان فاکس از چیزهایی که دیگران را خوشحال می کند مانند کاغذ یا تماشای عکس های خودش می ترسد. او همچنین فوبیای تاریکی و میکروب دارد. او می گوید: «غذا خوردن با قاشق و چنگال رستوران ها برای من عذاب آور است؛ یا وقتی کسی سیفون توالت های عمومی را می کشد، میکروب ها در هوا پراکنده می شوند و به دهان من و هزاران نفر دیگه منتقل می شوند. اوه! واقعا وحشتناک است.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


4. آلفرد هیچکاک- تخم مرغ

آنچه آلفرد هیچکاک را می ترساند، ممکن است صبحانه امروز شما باشد. بله، تخم مرغ! او یک بار در مصاحبه ای گفت: «من فوبیای تخم مرغ دارم. سفیدی دور تخم مرغ که هیچ سوراخی هم ندارد، واقعا ترسناک است. آیا تا به حال به شکستن یک تخم مرغ نگاه کرده اید؟»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


5. بریتنی اسپیرز- خزندگان

بربتنی اسپیرز از چه چیزی می ترسد؟ این ستاره هالیوودی فوبیای خزندگان، به خصوص اژدهای کومودو، دارد. حال که این واقعیت را می دانید، حتما به شجاعت او که در یکی از شوهایش در سال 2001 به نام «Slave 4 U» زمانی که مار غول پیکری را به دور خود پیچید، افتخار می کنید.

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


6. شان کامز- انگشتان پا

این رپر مشهور هالیوودی اعتراف می کند که از انگشتان پا می ترسد، به خصوص اگر دومین انگشت پا بلند باشد. او می گوید: «من همیشه در اولین قرار ملاقاتم با خانم ها، به انگشت های پایشان نگاه می کنم. اگر دومین انگشت شان بلند باشد، به رابطه ام با آنها ادامه نخواهم داد.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


7. اپرا وینفری- آدامس

اگر می خواهید به مکانی که اپرا وینفری در آنجا حضور دارد بروید، بهتر است به جای آدامس از قرص نعنا استفاده کنید زیرا او به افرادی که در نزدیکی او هستند، اجازه آدامس خوردن نمی دهد. او می گوید: «می دانید ریشه فوبیای آدامس جویدن من چیست؟ آن زمان ها مادر بزرگم همیشه آدامس می خورد سپس آنها را به کابینت می چسباند. کابینت ما پر از آدامس های نعنایی و میوه ای بود. من واقعا از آنها می ترسیدم و به همین دلیل است که به دیگران اجازه نمی دهم که در دفتر کارم آدامس بجوند.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


8. اورلاندو بلوم- خوک

اورلاندو بلوم فوبیای خوک دارد. خبرها حاکی از آن است که یک بار در فیلمبرداری « Kingdom of Heaven» در سال 2005، خوک ها در پشت صحنه فیلم ناگهان رها و گم شدند، کاری که اورلاندو در آن لحظه انجام داد، پناه بردن به تپه ای بلند بود.

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


9. کایرا سجویک- مواد غذایی سخنگو

کایرا سجویک از مواد غذایی سخن گو می ترسد. او در مصاحبه ای اعتراف کرده که هر وقت در تبلیغات تلویزیونی غذاهایی را می بیند که در حال حرف زدند، اتاق را ترک می کند. این رفتار او نه تنها خود او بلکه دیگر افرادی را که در حال تماشای تلویزیون هستند نیز آزار می دهد. به عنوان مثال او از تبلغات «M&Ms» وحشت دارد. آیا برای شما عجیب نیست که او با مردی به نام بیکن ازدواج کرده است؟

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


10. متیو مک‌کانهی- درهای دورانی

درهای دورانی، متیو مک‌کانهی را عصبی می کنند. این ستاره برنده جایزه اسکار اعتراف کرده که فوبیای درهای دورانی یا چرخان را دارد. او می گوید: «همین چند روز پیش بود که در یکی از آنها گیر افتادم.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


11. نیکول کیدمن- پروانه

نیکول کیدمن می گوید که از سوسک یا حتی پریدن از هواپیما هراسی ندارد اما از پروانه به شدت می ترسد. «زمانی که من به خانه می آیم و می بینم که پروانه ای روی در خانه ام نشسته است، حاضرم از هر جای دیگری مانند دیوار یا پنجره وارد خانه شوم اما از در ورودی نه.» او برای از بین بردن این فوبیا تلاش های بسیاری کرده اما متاسفانه هیچ کدام از آنها موفقیت آمیز نبوده است.

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


12. اندی رادیک- خرگوش

انتظار نداشته باشید که اندی رادیک قدم به مکانی بگذارد که در آنجا خرگوش است. او حتی در روز سال نو از افرادی که لباس های خرگوشی به تن کرده اند و در خیابان ها قدم می زنند نیز وحشت دارد.

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


13. کریستینا ریچی گیاهان خانگی

یادتان باشد که اگر روزی خواستید کریستینا ریچی را به خانه خود دعوت کنید، تمام گلهای خانگی خود را پنهان کنید. کریستینا اعتقاد دارد: «این گیاهان کثیف اند و من از این که آنها را در خانه ام داشته باشم، چنشم می شود.»

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


14. جاستین تیمبرلیک- عنکبوت

جاستین تیمبرلیک هم جزو آن دسته از افرادی است که به شدت از عنکبوت می ترسد. یک بار او در اتاق هتل اش یک عنکبوت دید، اما برای کشتن آن خودش وارد عمل نشد بلکه با پذیرش تماس گرفت.

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان


15. کریستن استوارت- اسب

بیچاره کریستن استوارت که مجبور بود برای بازی در « Snow White and the Huntsman» اسب سواری کند. علارغم شجاعتی که این ستاره هالیوودی در نقش هایش دارد، او از اسب ها به شدت می ترسد. البته این فوبیای او بی دلیل نیست. او یک بار در سن 9 سالگی از روی اسب افتاد و آرنج اش شکست.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان16. وودی آلن- همه چیز

وودی آلن تقریبا از هر چیزی که روی این کرده خاکی وجود دارد، می ترسد. از فوبیاهای او می توان به فوبیای نور خورشید، حشرات، آهو، سگ، رنگ های روشن، ارتفاع، اتاق کوچک، جمعیت، کودکان، جرم، سرطان و... اشاره کرد.

فوبیای عجیب برخی افراد مشهور جهان

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1395/04/12
منم ازسوکس میترسم
United States
18:17 - 1395/04/12
کاملا با اسکارلت یوهانسن موافقم
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1395/04/12
فوبیای متیو مک کانهی هم مثل خودش با کلاسه درهای دورانی!!!
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1395/04/12
فوبیای متیو مک کانهی هم مثل خودش با کلاسه درهای دورانی!!!
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1395/04/13
همش ادا اطواره نمیدونم چرا هر ادم مشهوری حتما یه سری فوبیا باید داشته باشه . بدون فوبیا سلبریتی محسوب نمیشن گویا
پاسخ ها
النا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
:| :| :|
چه ربطی داره اخه...
منم فوبیا دارم الان خیلی مشهورم مصلن
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1395/10/21
خداوکیلی منم از سوسک خیلی میترسم
مثلا تو اهواز بودیم از مارمولک و بقیه جونورا نمیترسیدم ولی ای سوسک وحشت داشتما:((
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1397/06/20
بدون نام 1:06واقعا متاسفم برات چون که هر ادمی حداقل به یه چیز فوبیا داره :/
نمیدونی بدون بیب^^
جایی دیگه اینو نگی یکی قهوه ایت کنه:(
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/10/01
من و وودی آلن کاملا مثه همیم... همه چی ترس داره خدایی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج