در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)
۳۴۰۳۴۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۷
۳۲۳۴۸ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. «بیانسه» در مراسم جایزه هیأت طراحان مد آمریکا این لباس را برای یادبود «مایکل جکسون» پوشید تا به همه نشان دهد «کوئین بی» هم که باشی یک نفر هست که دلت بخواهد شبیه به او باشی. 

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)2. «مدونا» در مقابل آقای رئیس جمهور خیلی مودب و مثل بچه مدرسه ای هایی که برای تنبیه در گوشه دیوار نگه داشته شده اند ایستاده است. بالاخره یک نفر پیدا شد که او در مقابلش چنین حالتی داشته باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)3. «شاهزاده ویلیام» و «کیت میدلتون» همراه با فرزندانشان جورج و شارلوت در یکی از مراسم های سلطنتی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)4. «جاستین بیبر» هنوز نتوانسته اندازه های خودش را درست پیدا کند و در نتیجه پیراهنش بزرگ و کلاهش برایش کمی کوچک است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)5. «رابرت داونی جونیور» مرد خوش تیپ و دوست داشتنی دنیای هالیوود روی جلد مجله «جی کیو استایل».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)6. درست است که «جورج کلونی» گوهر جوانی را از دست داده، ولی به ضرس قاطع الان خیلی خوش لباس تر از جوانی هایش است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)7. «آدریانا لیما» همراه با کیک تولدش که واقعا درخور و برازنده اوست. فقط به نظر شما تاج روی کیک هم خوردنی است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)8. «جنیفر لوپز» مثل همیشه شیک پوش و با موها و آرایشی برازنده.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)9. از روی عکس های صفحه اینستاگرامش می شود حدس زد که «مایلی سایرس» این روزها از لحاظ روحی حال بهتری دارد، ولی خوب همچنان با این سگ های بیچاره مثل عروسک هایش رفتار می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)10. عکس «ناتالی پورتمن» روی جلد مجله «ونیتی فیر» متعلق به 17 سال پیش که به مناسبت روز تولدش در صفحه اینستاگرام این مجله به اشتراک گذاشته شد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)11. «جیمز فرانکو»  باید به فکر جایی برای نگهداری این همه جایزه ای که در مراسم «گایز چویس اواردز» به دست آورده است باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)12. «آماندا سیفرید» همراه با سگش در انتخابات شرکت کرده است و نشان آن را هم به سینه دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)13. «سلما هایک» در کنار برترین کمدین آمریکای لاتین، «یوجنیو دربز».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)14. «جسیکا چستین» در روز ملی بهترین دوست، که مفهومی واقعا ارزشمند برای بزرگداشت است، عکسی از خودش و صمیمی ترین دوستش را به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)15. «سوفی ترنر» و یک خرس قطبی کاملا زنده و سرحال

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)16. «سوزان ساراندون» ناگهان قبل از خواب تصمیم گرفته هم عرض سلام و شب بخیری به هوادارانش کرده باشد و هم به آنها یادآوری کند با این سن و سال و بدون آرایش هم می تواند محبوب باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)17. «پاول ویسلی» احتمالا دقیقا همان توهمی است که آقایان وقتی با موهای بهم ریخته و ریش هایی که چند هفته است نزده اند در خیابان ها می گردند از خودشان در ذهن دارند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)18. «درو بریمور» هم رأی داده و نشان افتخارش را به سینه اش زده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)19. «جاش دوهامل» در حال ایفای نقش «بیل لی» قهرمان سابق بیسبال آمریکا.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)20. «فرگی» در حال انجام یکی از اجراهای پر شور و هیجانش به روی صحنه.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)21. «جولیان هاف» با لباس طراحی «مایکل کورس» در مراسم جایزه هیأت طراحان مد آمریکا.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)22. «امینم» در شانزدهمین سالگرد عرضه آلبوم «مارشال مترز ال پی» که با کسب عنوان سریع‌ترین فروش یک آلبوم استودیویی از یک هنرمند در تاریخ آمریکا شهرت و موفقیت او را تثبیت کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)23. «نینا دوبرو» در حال ژانگولر بازی به صورت کاملا موفقیت آمیز.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)24. «رایان رینولدز» از این که به خانواده «پیاژه» پیوسته و چهره تبلیغاتی این برند معروف شده بسیار خوشحال است و به خودش افتخار می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)25. «کیت هادسون» پسرش را به تماشای یک نمایش موزیکال برده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)26. وقتی «هایلی استینفیلد» در ترافیک گیر می کند و حوصله اش سر می رود دست به خلق آثار هنری می زند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)27. در حالی که خیلی ها در سواحل در حال آفتاب گرفتن به سر می برند، «میراندا کر» هنوز لباس های زمستانی اش را کنار نگذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)28. «مگان فاکس» مدتی فعالیتش را در اینستاگرام خیلی کم کرده بود و ما هم به همین دلیل کلا او را کنار گذاشته بودیم، ولی مثل این که برگشته و این بار خیلی هم فعال است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)29. «امیلی راتایکافسکی»  هم می تواند گاهی لباس های مناسب بپوشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)30. «اما رابرتز» همچنان به نظر خودش با زبان درازی کردن خیلی با نمک وجذاب می شود!


در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)


31. «فیبی تانکین»، «رزی هانتینگتون» و دوستان در انتظار شروع کنسرت «بیانسه» حوصله شان سر رفته و خودشان را با عکس گرفتن سرگرم کرده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)32. «انریکه ایگلسیاس» در پشت صحنه ویدیو کلیپ آهنگ جدیدش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)33. «السا پاتاکی» در روز جهانی اقیانوس در کنار ساحل کرمی را تبلیغ می کند که از دریا الهام گرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)34. «جیمی کینگ» عکسی جالب از چهره های افسانه ای، «الویس پریسلی» و «محمـد علی کلی»، در کنار هم را به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)35. «گرگ سالکین» احتمالا دارد فکر می کند اگر سبیل هایش را بزند تا چه حد محبوبیت خود را به خطر خواهد انداخت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)36. «مارک رفالو» یک روز پیش از اکران فیلم «اکنون مرا می بینی 2».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)37. «زکری کینتو» در رقابت لیپ سینکی با «زویی سلدانا» در برنامه ای که بی هیچ شکی از معادل ایرانی اش تقلید کرده است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)38. «راب لو» همراه با پسرهایش که حالا دیگر هر کدام برای خودشان مردی شده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)39. «زک افرون» در روز ملی بهترین دوست، «دریک» را در ابعاد بسیار کوچک به عنوان بهترین دوست خیالی اش روی شانه خود فوتوشاپ کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)40. «الیزابت بنکس» بر عکس خیلی ها از افکت ها به جای زیباتر کردن خود، نهایت استفاده را برده تا خودش را به وحشتناک ترین شکل ممکن در بیاورد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)41. «الی گولدینگ» با بلوز طراحی «استلا مک کارتنی» که با وجود اسم بزرگ طراحش چندان جالب به نظر نمی رسد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)42. «نیک جوناس» با انبوه طرفدارانش در اجرایش برای برنامه «تودی شو».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)43. مسلما «شی میچل» با این سر و وضع نمی تواند به چنین جنگل انبوهی رفته باشد، این فقط یک کاغذ دیواری است با طرح درختان و گیاهان جنگلی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)44. از «ریس ویترسپون» به عنوان یک مادر چیزی جز یک چنین پسر جنتلمنی انتظار نمی رفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)45. «نایل هوران» و «لوئیس تاملینسون» در تیم های مخالف قرار گرفته اند تا با یونیسف همکاری کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)46. «آشر» تمام توانش را در حنجره اش جمع کرده تا مثل همیشه قلب هوادارانش را تسخیر کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)47. «دریک» در حال مربی گری؛ به نظر می رسد شاگردانش اشتباه خیلی بزرگی کرده باشند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)48. یا عینک «ریتا اورا» کمی برایش کوچک است یا بالاخره مد عینک های آفتابی بزرگ دارد به پایان می رسد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)49. «دیوید بکهام» در کنار زنان مبتلا به ایدز که برای داشتن کودکانی سالم به آنها کمک کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)50. ژست گرفتن برای این عکس یکی از سخت ترین کارهایی بوده که «میشا کالینز» در تمام عمرش انجام داده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)51. کافی است «کلی آزبورن» رویش را برگرداند تا با دیدن طرف دیگر موهایش دو شخصیت کاملا متفاوت را در یک جا دیده باشید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)52. «انسل الگورت» و «مارتین گریکس» در تایلند؛ البته این سفر صرفا کاری و جهت اجرای کنسرت بوده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)53. دقیقا چه اتفاقی دارد برای «کشا» می افتد؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)54. آیا می دانستید «اشتون کوچر» با وجود تمام بی خیالی که در ظاهرش دیده می شود فردی بسیار فعال و با مطالعه است و در کنار ورزش، هنرپیشگی، اجرا و تهیه کنندگی به عنوان سرمایه گذار نیز فعالیت می کند؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)55. «جنیفر هادسون» و «دیوید اتانگا» و بچه هایشان که البته شایان ذکر است هر کدام متعلق به روابط قبلی آنها بوده اند و این دو هنوز فرزند مشترکی ندارند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)56. مسلما یک چیزی در ظاهر و قیافه «آریانا گرانده» تغییر کرده است، ولی دقیقا چه چیزی می تواند باشد؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)57. «روبی رز» همراه با دوستانی که بی هیچ موفقیتی تلاش دارند کمی خودشان را شبیه به او نشان دهند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)58. «هیو جکمن» کنار پرچم استرالیا ایستاده و چند بار به تاکید گفته که استرالیایی است، هیچ توضیحی هم در مورد این که دلیل این همه تاکید و پافشاری چیست نداده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)59. این عکس یک سلفی است، فقط «لیلی جیمز» با مهارت بسیاری موبایلش را تا حدود زیادی لابلای گل ها مخفی کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)60. «کایلی جنر» و یکی از آن رژ لب های منحصر به فرد برند «کایلی» که بیشتر به درد گریم های هالووین یا هنرپیشه های فیلم های ترسناک می خورد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)61. چه چیزی در این دنیا ممکن است بتواند این طوری حال «کریس رونالدو» را بگیرد که به جای عکس های خندان همیشگی اش چنین عکسی را به اشتراک بگذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)62. «زلاتان ابراهیموویچ» هم به جمع ستاره هایی که برند خودشان را راه انداخته اند پیوست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)63. اسم «نسرین جوادزاده» این توهم ا در بعضی ها ایجاد کرده که او ایرانی است، ولی نسرین متولد باکو و آذربایجان است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)64. «شاهان گوک باکار» را احتمالا بدون گریم معروفش نمی شناسید، ولی او همان «رجب ایودیک» است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)65. «فاهریه اوجن» بالاخره عکسی از خودش همراه با «بوراک اوزچیویت» به اشتراک گذاشته و کلی هم قربان صدقه اش رفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)66. «کادیر دوئولو» برادرزاده «نسلیهان آتاگول» را بغل کرده تا ژست مرد زندگی را به خودش گرفته باشد و توجه خانواده اش را جلب کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)67. «مروه بول اوئور» در پاریس گم شده و دنبال یک نفر می گردد که پیدایش کند، فقط این که «مورات دالکیلیچ» این وسط چه کاره است یک مسئله کاملا شخصی و خانوادگی است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)68. «نورگول یشیل چای» با این گوشواره گیلاسی اش حلول ماه رمضان را به همه تبریک گفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)69. اگر کسی توانست به اکسیر جوانی «مصطفی صندل» دست پیدا کند حتما ما را هم در جریان بگذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)70. «پلین کاراهان» پسر کوچولوی شیطانش را به دست همسرش سپرده و با خیال راحت استراحت و البته اینستا بازی می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)71. «مریم اوزرلی» مطمئنا روزهای بهتری هم داشته است. شاید به نفعش باشد به وزن دوران بازی در سریال «حریم سلطان» بازگردد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)72. عکس هنری از «مورات بوز».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)73. «پارک شین های» ذوق زده از دریافت کیک و دسته گل.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)74. به نظرتان «جین گو» واقعا دارد بیلیارد بازی می کند یا فقط برای این عکسش ژست گرفته است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)75. «کیم یونگ کوانگ» در حال ماهیگیری با استایلی منحصر به فرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)76. شما که «چوی سئونگ هیون» را بهتر می شناسید بگویید آیا کلا همیشه قیافه اش نگران است یا در اینجا و وسط گرفتن این عکس ناگهان چیزی ذهنش را مشغول کرده است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)77. اگر «کیم هیو یون» قصد تبلیغ این شامپوها را داشته با این قیافه غمزده ای که به خودش گرفته قطعا موفق نخواهد بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)78. «لی سونگ هیون» و «جی دراگون» در حال انجام حرکات موزون به سبک باباکرم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)79. «کانگ مین هیوک» هم از طرفداران پر و پا قرص «جنگ ستارگان» به نظر می رسد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)80. «جون هو لی» واقعا به این نوشابه انرژی زا نیاز دارد. 

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)81. «سون می لی» بدون شرح.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)82. مثل این که «کیم جی هون» هم علاقه زیادی به جواهرات و اکسسوری دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)83. «سونگ جونگ کی» در اوج بی حوصلگی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (38)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1395/03/25
مخم سوت کشید این بازیگر کره ای هایی که گذاشتی همشون شکل همن
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1395/03/25
بي صبرانه منتظر تماشاي فيلم اكنون مرا ميبيني2 هستم
عكساي مدونا ، جي لو ، كشا ، مگان فاكس ، ديويد بكام و الي گولدينگ باحال بودن
منظورتون از رجب همون سري فيلماي تركيه اي رجبه؟ خيلي باحال بودن
راجع به جورج كلوني هم يادمه تو يكي از مراسم (يا امريكن اواردز يا گولدن گلوب شايدم اسكار!) مجري برنامه تينا في همين حرف شما رو زد. گفت تيپ الان جورج كلوني باعث ميشه تيپ جوونياش آشغال به نظر بياد!!
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1395/03/25
ای بابا چین این بازیگر کره ای ها من که فکر میکنک همشون یه نفرن خوش به حالت که میتونی اسمشون رو بگی
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1395/03/25
خيلي خوب بود مرسي فقط توروخدا ازين كره اي ها عكس نگذاريد اينا همه يه شكلن و فقط جا رو براي بقيه عكسها ميگيرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
خواهش میکنم شما نظراتت رو برای خودت نگهدار:|
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1395/03/25
از بس عكس مریم اوزرلی و مورات بوز رو ديدم حالم بهم ميخوره
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1395/03/25
اه اصلا ستاره های کره ای ژاپنی برام جذابیتی ندارن چون همه شون یه شکل و یه تیپ هستن خوب شد رنگ مو در اومد وگرنه نمیشد تشخیصشون داد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
مشکل از شماس که تشخیص نمیدی عزیز
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1395/03/25
چقدر کشا شبیه شراره رخام است
موافقید؟
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1395/03/25
نیال هوران دیگه چیه؟!! اسمش نایل نه نیال!!!
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1395/03/25
کره ایا عالین مرسی که ازشون میذارید
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1395/03/25
از کره ایا نزار اه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
از کره ایا بذار مرسی :)
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/03/25
خدایی شماهایی که میگین نذار... بابا نبینید خب...کره ایا رو اخر همه میذاره که هرکی میرسه بشون اگه نخواد ببینه صفحه رو ببنده...مجبورید مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1395/03/26
پاول ویسلی واسه تئاتری که الان توش بازی میکنه ریش گذاشتههه
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1395/03/27
مرسی از عکس امینم.لطفن عکس رپرهای بزرگ رو بیشتر بذارین.
عکس دیگر فوتبالیستها رو هم بذارین.ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1395/03/30
مرسی از کره میزارین خیلیییی ممنون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج