عرضه اندروید 6 برای گوشی‌های Zenfone 2
۳۴۱۰۹۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱
۶۷۸۷ 
با خبر شدیم ایسوس دستی به سر و روی گوشی‌های سری ذن‌فون ۲ خود کشیده و اپدیت اندروید نسخه ۶.۰ مارشملو را برای گوشی‌های Zenfone 2 منتشر کرده است.
وب سایت فارنت - محمد کاملاندر: با خبر شدیم ایسوس دستی به سر و روی گوشی‌های سری ذن‌فون ۲ خود کشیده و اپدیت اندروید نسخه ۶.۰ مارشملو را برای گوشی‌های Zenfone 2 منتشر کرده است.

آپدیت اندروید 6 مارشملو برای گوشی‌های Zenfone 2 ایسوس عرضه شد

پیش از این گوشی‌های ایسوس ذن‌فون ۲ لیزر مدل ZE500KL و ذن‌فون مکس مدل ZC550KL از گوشی‌های سال ۲۰۱۵ ایسوس توانسته بودند طعم آپدیت اندروید ۶ مارشملو را بچشند و اکنون گوشی‌های ذن‌فون ۲ مدل ZE551ML و ذن‌فون ۲ مدل ZE551ML نیز به جمع گوشی‌های مجهز به آپدیت اندروید ۶ مارشملو اضافه شدند.

در نسخه جدید این آپدیت شاهد بهینه‌سازی‌های زیادی هستیم و اشکالات نرم‌افزاری زیادی برطرف شده است. اگر کاربر گوشی هوشمند Zenfone 2 ایسوس هستید حتما پیشنهاد می‌کنیم برای آپدیت گوشی خود به اندروید نسخه ۶.۰ مارشملو از وای‌فای استفاده کنید چرا که این آپدیت حجمی حدود ۱.۱ گیگابایت دارد.

این آپدیت در حال حاضر به صورت OTA عرضه می‌شود و با این حساب ممکن است برای بعضی از کاربران عرضه نشده باشد، این کاربران قادر هستند به صورت دستی آپدیت جدید را دانلود کرده یا اینکه یکی دو روز دیگر برای آپدیت جدید اندروید نسخه ۶.۰ مارشملو صبر پیشه کنند.
مطالب مرتبط