نوزاد عجول، در آسمان به دنیا آمد
۳۴۲۵۰۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
۴۹۶۵
سخنگوی مرکز مدیریت فوریت های پزشکی 115 مازندران از زایمان مادر باردار بلده ای در بالگرد این مرکز هنگام انتقال به بیمارستان خبر داد.
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی مرکز مدیریت فوریت های پزشکی 115 مازندران از زایمان مادر باردار بلده ای در بالگرد این مرکز هنگام انتقال به بیمارستان خبر داد.

زکریا اشکپور گفت: برای رساندن این مادر 28 ساله ساکن بخش کوهستانی بلده شهرستان نور به خاطر سخت گذر بودن منطقه و طولانی بودن راه تا بیمارستان با توجه به شرایط خاص از اورژانس هوایی درخواست کمک شده بود که یک تیم تکنسین با بالگرد به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: تکنسین های اورژانس پس از آن که بیمار را سوار بالگرد کردند و در مسیر رساندن به بیمارستان شهرستان آمل در حال پرواز بودند، نوزاد عجول این مادر جوان دیده به جهان گشود.

اشکپور گفت: برای این مادر باردار که به علت درد پیش از زایمان به درمانگاه بلده مراجعه کرده بود، توسط خانواده اش از اورژانس هوایی آمل درخواست کمک شده بود.

وی افزود: با توجه به حال نامساعد مادر، نارس بودن نوزاد و فاصله زیاد تا بیمارستان بلافاصله اورژانس هوایی به پرواز در آمد و مادر و نوزاد را در مسیر محور هراز از آمبولانس تحویل گرفت و با مراقبت کامل به بیمارستان امام علی (ع) آمل منتقل کرد.

وی ادامه داد: در پیگیری های پس از انتقال به بیمارستان آمل، وضعیت عمومی مادر و نوزاد طبیعی اعلام شد و این مادر 28 ساله نخستین نوزاد دختر خود را یک ماه زودتر به دنیا آورد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج