فیلم: پیدایش 10 یافتۀ عجیب در اعماق دریا
۳۴۳۲۰۰
۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۵
۶۰۹۷ 
در حال حاضر بسیاری از دانشمندان بر این باور هستند که اعماق اقیانوس‌ها هنوز برای انسان ناشناخته هستند و باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرند. البته باید قبول کرد گاهی آنچه در اعماق دریا و اقیانوس‌ها یافت می‌شود فوق العاده شگفت انگیز و عجیب هستند.
وب سایت گجت نیوز: در حال حاضر بسیاری از دانشمندان بر این باور هستند که اعماق اقیانوس‌ها هنوز برای انسان ناشناخته هستند و باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرند. البته باید قبول کرد گاهی آنچه در اعماق دریا و اقیانوس‌ها یافت می‌شود فوق العاده شگفت انگیز و عجیب هستند.

از یافتن گونه‌ی جدیدی از موجودات تا دانستن بیشتر در مورد آن‌ها گرفته تا حتی یافتن اطلاعات بیشتر در مورد تمدن‌های گمشده و حتی موجوداتی که دیگر بر روی کره‌ی زمین زندگی نمی‌کنند از آرزوهای دانشمندان بوده و برای به تحقق رسیدن آن شبانه روز کار می‌کنند.

همین امر سبب شده تا اعمال دریا و اقیانوس‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار شوند به‌ قدری که دانشمندان معتقدند برای دانستن بیشتر و حتی پیشرفت علم باید گسترده‌ی علممان در مورد آنچه در اعماق اقیانوس‌ها یافت می‌شود را پیشرفت داد.

اما آنچه باید بدانید این است که گاهی اوقات یافته‌های عجیبی نیز در اعماق دریا و اقیانوس‌ها پیدا می‌شوند که تماشای آن می‌تواند هر بیننده‌ای را متعجب سازد.

از بقایای فضاپیمای آپولو 11 که در سال 1969 به آسمان پرتاب شد گرفته تا کشتی که گفته می‌شود متعلق به یک دزد دریایی مخوف به نام ریش سیاه بوده است در میان 10 یافته‌ی عجیبی هستند که در اعماق دریا یافته شده است.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: پیدایش 10 یافتۀ عجیب در اعماق دریا
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج