در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)
۳۴۳۲۸۶
۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
۵۱۵۵۱ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

این هفته محبوب ترین موضوعات به ترتیب ابراز همدردی ستاره ها با قربانیان حادثه اورلاندو و اعتراض آنها به خشونت و پس از آن فرا رسیدن روز پدر بودند. البته خیلی ها هم سکوت کرده و در رابطه با این حادثه چیزی نگفته بودند که با خشم هوادارنشان مواجه شدند. حتی سم اسمیت هم که از روزی که جایزه اسکارش را گرفته کلاسش بالا رفته و فعالیت خود در اینستاگرام را به طور کلی قطع کرده است دست به کار شده و پرچم رنگارنگ همجنس گرایان را به اشتراک گذاشت که خوب البته همان طوری که در جریان هستید برای این کار انگیزه های شخصی هم داشته است.

1. خیلی عجیب و حتی تا حدودی تحسین برانگیز است که «شکیرا» برعکس خیلی های دیگر ناخن نکاشته و با اعتماد به نفس ناخن های یکی در میان کوتاه و بلند لاک نزده اش را از کسی مخفی نکرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)


2. «جرد پادالکی»  همراه با همسر و همکارش در سریال «سوپر نچرال».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)3. زندگی «کریس رونالدو» فقط در خوشگذرانی و پول خرج کردن خلاصه نمی شود، این تمرین های سنگین مقدمه ساز آن ارقام نجومی هستند.


در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)4. «زین ملیک».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)5. «لیدی گاگا» به معترضان حادثه اورلاندو پیوست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)7. مجله «دبلیو» با این عکس از «برد پیت» روز پدر را تبریک گفت که هرچند نشانی از پدر بودن او در آن دیده نمی شود، انتخابی بسیار شایسته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)8. برای «ریحانا» هیچ حد وسطی وجود ندارد، لباس هایش یا باید زیر پایش گیر کنند یا اصلا تقریبا وجود نداشته باشند!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)9. «جنیفر لوپز» همراه با پدرش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)10. «کتی پری» و پدرش روز پدر را با تماشای بازی تیم بیسبال مورد علاقه شان جشن گرفتند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)11. «جیسون استتهام» در کنار «تام کریستنسن» قهرمان دانمارکی مسابقات اتوموبیل رانی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)12. «ناتالی امانوئل» این سلفی پرستاره از بازیگران فیلم جدید مجموعه «سریع و خشمگین» را به اشتراک گذاشت که هیچ خشمی در وجود آنها دیده نمی شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)13. می گویند زن ها وقتی به جان موهایشان می افتند سعی دارند مشکلی را فراموش کنند، «سارا هایلند» باز هم موهایش را کوتاه کرده است، ول ما امیدواریم برای تنوع این کار را کرده باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)14. مجله «ال» در اقدامی عجیب با این عکس از «نیل پاتریک هریس» و خانواده اش روز پدر را تبریک گفت، فقط این که منظورش از پدر دقیقا کدام یک از آنها بوده است را مشخص نکرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)15. «مدونا» هفته پیش مثل بچه های مودب جلوی آقای رئیس جمهور ایستاده بود، ولی مثل این که این هفته یخش آب شده و دارد زبان درازی می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)16. «پرنس ویلیام» و «جورج» دوست داشتنی با این لباس های هماهنگ گزینه ای فوق العاده برای تبریک روز پدر هستند که «هارپرز بازار» با هوشمندی تمام از آن استفاده کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)17. «ویکتوریا بکهام» و معرفی کلکسیون پاییز و زمستانش در مجله «ووگ» کره.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)18. «سیه را»  از پدرش که به او عشق ورزیدن و احساس دوست داشته شدن را آموخته است تشکر کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)19. «دیوید بکهام» با این عکس زیر خاکی روز پدر را به بهترین بابای دنیا تبریک گفت؛ البته همه پدرها از نظر بچه هایشان بهترین پدر دنیا هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)20. «کریس براون» هم با این آلبوم روز پدر را تبریک گفت که جالب ترین نکته آن شلوار کردی نارنجی رنگ کریس است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)21. «نیکی میناژ» با این لباس ها نمایشگاهی متحرک از شناخته شده ترین برندهای دنیا است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)22. «میسی ویلیامز» هم به رسم همه چهره های شناخته شده لباس هایی با طراحی و عکس خودش را به تن کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)23. «مکلمور» که تازه حس پدر شدن را تجربه کرده است به جای پدرش عکس خودش و پسرش را برای تبریک این روز انتخاب کرد. البته او از پدرش تشکر کرد که الگویی فوق العاده برای او بوده تا بتواند پدر خوبی باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)24. «آریانا گرانده».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)25. قابل توجه آقایانی که می گویند مردها آرایشگرهای بهتری هستند، «جاش دوهامل» موهایش را به دست یک آرایشگر خانم سپرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)26. «اسکات ایستوود».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)27. مشخص است که «کلوئی مورتز» حسابی گرسنه است و با دیدن منو هیجان زده شده و نمی داند چه غذایی سفارش بدهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)28. «آلیشیا کیز» روز پدر را به مادرش که برای او هم نقش پدر و هم مادر را ایفا کرده است، تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)29. این هم روش های درمان خانگی که «نینا دوبرو» پس از خوردن سرش به کابیت ها در هنگام آشپزی استفاده کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)30. «آدریانا لیما» که هفته پیش تولد خود را جشن گرفته زیر این عکس نوشته بود که 35 ساله بودن احساس خیلی خوبی به او می دهد، ولی کیست که نداند خانم ها چقدر از بالا رفتن سن خود نفرت دارند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)31. «کارلی کلاس» تولد چهره شناخته شده هنر گریم و آرایش، «پت مک گرث» را با کمی تأخیر به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)32. «سوفیا بوش» و ژست متفکرانه ای که برای نشان دادن جواهرات مرواریدی اش گرفته است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)33. «کمرون دیاز» در کنار زن 106 ساله ای که توسط خود «والت دیزنی»  در کمپانی او استخدام شده بوده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)34. «گوئن استفانی»  و «بلیک شلتون» که این روزها رابطه عاشقانه پیچیده ای با هم دارند و معلوم نیست بالاخره قصد ازدواج با یکدیگر را دارند یا خیر.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)35. «جرارد باتلر» در فیلم «لندن سقوط کرده است» به کارگردانی «بابک نجفی» کارگردان ایرانی-سوئدی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)36. «رابرت داونی جونیور»، یک بابای خوش تیپ و باحال، انتخاب مجله «ونیتی فیر» برای تبریک روز پدر بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)37. «مارک رافلو» همراه با پدرش که با وجود این که عینک به چشم دارد هنوز هم شباهت بسیاری به او دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)38. «ماریا شاراپووا»ی 29 ساله در حال درآوردن ادای دختر بچه های دبیرستانی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)39. «میلا یوویچ» به مناسبت روز پدر عکسی از روزی که پدرش از مادرش تقاضای ازدواج کرده بود را به اشتراک گذاشت. هر چند جای خود میلا در این عکس خالیست، ولی انتخاب جالبی بوده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)40. «لوداکریس» در کنار هم بازی هایش در فیلم «سریع و خشمگین 8».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)41. تاریکی هوا این توهم را به وجود می آورد که این جرقه ها از دستان «امیلیا کلارک» خارج شده اند، ولی متأسفیم «مادر اژدها» در دنیای واقعی چنین چیزی ممکن نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)42. «نیکول شرزینگر» در دومین روز از فصل جدید مسابقه استعداد یابی «ایکس فکتور».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)43. «نائومی واتس» هم همراه همسر و فرزندانش به تماشای نمایش موزیکال «همیلتون» که این روها خیلی بر سر زبان ها افتاده، رفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)44. یک جای کار اشکال دارد، وگرنه چرا باید گوچی برای تبلیغ یک پیراهن حریر زنانه «جرد لتو» را انتخاب کند؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)45. «جسیکا چستین» همراه با خانواده اش، از رنگ موهایشان می توان حدس زد خانم هایی که کنار او ایستاده اند مادر و مادربزرگش هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)46. «کیم کارداشیان» عکسی از دوران نوجوانی اش همراه با پدر مرحومش را به اشتراک گذاشت، ولی خوب حداقل او مثل کندال و کایلی دچار این بحران نیست که روز مادر را به پدرش تبریک بگوید یا روز پدر را!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)47. «درو بریمور» در یک روز تعطیل با یک سبد پر از خرید که به نظر می رسد دست دوم باشند!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)48. «کیت آپتون» هم مثل همه ستاره های دیگر پدرش را بهترین پدر دنیا خوانده و به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)49. بالاخره «کریستینا اگیولرا» را پس از مدت ها با رنگ مویی جدید می بینیم، ولی مثل این که خودش هنوز با ظاهر جدیدش کنار نیامده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)50. عکس جدیدی از «کیت هرینگتون» را در صفحه «ناتالی امانوئل» دیده و آن را سریعا با شما به اشتراک گذاشتیم. ولی آخر چرا یک نفر او را قانع نمی کند یک صفحه برای خودش راه بیندازد؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)51. عکسی از دوران جوانی «آیس کیوب» که انگار وسط اصلاح سبیلش از او گرفته شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)52. «اف.کی. ای توییگز» است دیگر، انتظار دیگری از او داشتید؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)53. «وین دیزل» هم با این عکسی که در حال ورزش کردن گرفته از کوتاه بودن روز پدر شکایت کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)54. «جنسن اکلز» با این عکس ثابت کرده که نمونه ای از یک بابای فوق العاده است. تنها شانسی که آورده این است که دختر کوچولویش از لوازم آرایش واقعی استفاده نمی کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)55. دلیل این که قیافه «اوزان گوون» به این حالت درآمده چیزی جز گرمای بیش از حد هوا نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)56. «ایرم دریجی» معتقد است که هنوز هم کودک درونش زنده است؛ اگر کمی او را بشناسید شما هم حتما این حرف او را تصدیق خواهید کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)57. «توبا بویوک اوستون» آنقدر که در سفرهای خارجی به سر می برد در کشور خودش نیست؛ این هم عکسی از او در یکی از پارک های لندن.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)58. «سینان آکچیل» قبل از بازی ترکیه در مقابل اسپانیا با این عکس گفته بود هنوز امیدوار است، ولی احتمالا پس از شکست 3-0 در برابر اسپانیا تمام امیدش را از دست داده باشد.

 در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)


59. «بوراک اوزچیویت» در عکسی نه چندان جدید در کنار پدرش؛ نکته: بوراک یا قدیم ها ابروهایش را بر می داشته یا هم تازگی برای خودش ابرو کاشته است، از این دو حالت خارج نمی تواند باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)60. «سیبل جان» و پسرش «امیر» که حالا دیگر برای خودش مردی شده و می تواند از ثروت فراوان مادر عزیزش نهایت لذت را ببرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)61. «بورجو کارا» را به احتمال زیاد آنهایی که می شناسند که طرفدار پر و پا قرص سریال های ترکی باشند، ولی جالب است بدانید که او بین سال های 2011 تا 2012 ازدواجی کوتاه مدت با «بوغرا گولسوی» را پشت سر گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)62. «گولبن ارگن» در کنار دهل زن هایی که هنگام سحر برای بیدار کردن مردم در کوچه و خیابان ها راه رفته و با آوای دهل خود مردم را از خواب بیدار می کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)63. «جونگ یونگ هوا» در اوج احساس خلاقیت و بامزگی

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)
64. ما که نتوانستیم اطلاعی راجع به نسبت این پسربچه بامزه  و «تی. او.پی» به دست بیاوریم و در راستای رفع این ابهام از دوستانی که شجره نامه ایشان را از بر هستند تقاضای همکاری داریم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)65. «سونگری» در کنار هنرمند افسانه ای آسیای شرقی، «جکی چان»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)66. «جین گو» در اثر هنری که پیش رویش قرار گرفته غرق شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)67. «لی چان هیوک» وسط پوشیدن کفش و جوراب یادش افتاده عکس بگیرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)68. «بائه سوزی» در حال نمایش رژ لب و لاک قرمزش، فقط مثل این که فراموش کرده یکی از ناخن هایش را لاک بزند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)69. «آنجلابیبی» یک هنرپیشه و مدل هنگ کنگی است که بر حسب اتفاق قاطی هنرمندان کره ای شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)70. انگیزه «هوانگ زیتائو» از پوشیدن این پیراهن فرفری دقیقا چه بوده است؟ خواسته در پوشیدن لباس های زنانه از «جرد لتو» کم نیاورد یا برای تقلید از ماتادورها آن را پوشیده است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)71. «لی مین هو»  و کارگردان «ترا شین» در حال نمایش جایزه هایی که گرفته اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)72. «لی جون گی» در حال خوردن آب نبات چوبی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (39)


مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/04/01
کاشکی از هنری ( خواننده ی گروه سوپر جونیور)اون یکی از کپشن های عکساشو به فارسی نوشته یه ویدیو ی باحالم پست کرده کلی الفای ایرانی خوشحال شدن .
حالا که داری از چینی ها هم میزاری از کریس وو و ژانگ ییشینگ هم بزار تو ایرانم خیلی هوادار دارن.
من نمیدونم آرش استیلاف هنرمند داخلی میشه یا خارجی ولی پیج اینستاگرامش یکی از بهترین و باحال ترین پیج هاست به اونم یه سر بزن .
ممنون خیلی خوب بود . خدا قوت.
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1395/04/01
چرا اینقد با تاخیر میزارین این صفحه رو مگه قرار نیس دوشنبه ها بیاید؟؟؟؟واقعا باید احترام بگذارین به خواننده ها متاسفم
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
به دلیل مشکل فنی امکان انتشار مطلب رو نداشتیم.

ممنون از توجه و پیگیری شما.
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1395/04/01
نیل پاتریک هریس و همسرش هر دوتا پدرن .هرکدوم پدر یکی از دوقلوهان.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1395/04/01
مگه میشه مگه داریم کره ای ژاپنی ستاره؟؟؟؟؟؟؟ بک گراند یه جور
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1395/04/01
اخ قربون لی مین هو برم من .....
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1395/04/01
ینی این واقعأ خارج بود؟اینستاگرام هنرپیشه های خودمون که خیلی ازاینابهترن،ایناخیلی باحجاب بودن
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1395/04/01
خوشبحالشون چرا دخترا خارجى اينقدر خوشگلن؟خوشبحالشون:(((((
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1395/04/01
اقای شاهین نیا اگرممکن است ازجنسن اکلس بیشترعکس ومطلب بگذاریدواینکه کارجدیدی برای پخش دارد یا نه
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1395/04/02
خوش بحال این خارجیا که مثل ما زنای ایرانی اینقدر دغدغه آرایش کردن رو ندارن مثلا شکیرا چقدر راحت از چهره بدون آرایشش عکس گذاشته ولی ماها اصلا سیستممون جوری دیگه س اصلا اعتماد به نفسمون صفر ميشه اگه بدون آرایش یه عکس ساده بگیریم
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1395/04/02
این قسمت خیل خوبه مرررررررسی
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1395/04/02
نیل پاتریک هریس رو دوست دارم
واقعا خانواده خوشبختی داره حداقل تو عکسای اینستاگرامش
با دوتا فرشته کوچیک
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1395/04/04
سلام لطفا ازبازیگرای سرزمین آهن که الان یه سریال درحال پخش صداوسیماست هم عکس بذارید.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1395/04/07
لطفا از بازیگر کره ای 'کیم وو بین' هم بذارید،ممنونم
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1395/04/07
پس چرا از مایلی سایرس نذاشتید؟
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1396/06/28
والا اینا حجاباشون از ایرانیانا بهتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج