عکس: معرفی فیس‌لیفت سوبارو BRZ
۳۴۳۳۴۱
۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳
۵۸۰۰ 
پس‌ازاینکه تویوتا مدل GT86 خود که در آمریکا بانام سایون FRS بفروش می‌رسید را فیس لیفت کرده و آن را در همهٔ بازارها بانام تویوتا GT86 عرضه نمود، سوبارو هم این محصول مشترک را مورد فیس لیفت قرار داده است.
وب سایت پدال: پس‌ازاینکه تویوتا مدل GT86 خود که در آمریکا بانام سایون FRS بفروش می‌رسید را فیس لیفت کرده و آن را در همهٔ بازارها بانام تویوتا GT86 عرضه نمود، سوبارو هم این محصول مشترک را مورد فیس لیفت قرار داده است. در سوبارو BRZ نیز مانند برادرش، تغییرات و بهبودهایی در موتور 2 لیتری تخت آن صورت گرفته است که قدرت و گشتاورش را از 200 اسب بخار و 205 نیوتن متر به 205 اسب بخار و 210 نیوتن متر افزایش داده و تغییراتی در نسبت گیربکس آن نیز انجام‌شده است؛ بنابراین باید شاهد بهبود شتاب آن باشیم. هرچند این افزایش قدرت چندان زیاد نیست اما درهرحال یک خروجی کمی بیشتر بهتر از هیچ است.

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

سوبارو تغییراتی کوچک در مجموعهٔ تعلیق BRZ نیز ایجاد کرده است با برنامه‌ریزی مجدد سیستم کنترل ثبات و پایداری آزادی بیشتری به راننده در حرکات با خودرو می‌دهد. پکیج عملکردی جدید قابل سفارش برای BRZ 2017 نیز شامل ترمزهای برمبو و رینگ‌های 17 اینچی می‌شود که البته فقط در مدل‌های با گیربکس دستی قابل سفارش است.

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

سوبارو جلوپنجره و سپر جلوی BRZ جدید را تغییر داده و در چراغ‌های آن از لامپ‌های LED استفاده کرده است. البته تغییرات ایجادشده در در قسمت جلوی BTZ شباهتی با تغییرات GT86 جدید ندارد. در داخل آن نیز یک نمایشگر 4.2 اینچی اضافه‌شده است که علاوه بر نمایش اطلاعات فنی خودرو همچون دمای روغن، دمای آب و ولتاژ باطری، قابلیت نمایش کرونومتر و G متر را هم دارد.

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

سوبارو BRZ 2017 در دو نسخهٔ Premium و Limited شده و در ماه سپتامبر امسال (شهریور) راهی نمایندگی‌های فروش سوبارو خواهد شد. البته برای سفارش پکیج عملکردی باید تا زمستان 2017 صبر کرد.

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

فیس‌لیفت سوبارو BRZ

فیس‌لیفت سوبارو BRZ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج