تمجید رویا تیموریان از نمایش «بیگانه»
۳۴۴۰۰۹
۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
۳۳۹۲ 
بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون بعد از تماشای نمایش «بیگانه» نوشته آلبرکامو، تلاش گروه اجرایی نمایش برای تبدیل یک رمان به متن نمایشی را کار بسیار دشواری توصیف کرد.
روزنامه بانی فیلم: بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون بعد از تماشای نمایش «بیگانه» نوشته آلبرکامو، تلاش گروه اجرایی نمایش برای تبدیل یک رمان به متن نمایشی را کار بسیار دشواری توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، رویا تیموریان از بازیگران پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون پس از تماشای نمایش «بیگانه» که این روزها به کارگردانی مسعود دلخواه در تالار چهارسو تئاتر شهر به صحنه رفته، گفت: تبدیل رمان به یک متن نمایشی به ویژه آثار آلبرکامو در بطن خود فلسفه غریبی دارد. و فکر می کنم گروه اجرایی نمایش «بیگانه» در دراماتورژی و مونتاژ رمان بیگانه کامو زحمت فراوانی کشیده که جای تقدیر دارد.

نمایش «بیگانه» فلسفه غریب آلبرکامو را فراموش نکرده است

وی ادامه داد: مهم ترین مساله در دراماتورژی و بازخوانی رمان های نویسندگان صاحب نامی چون کامو لطمه نخوردن کاراکترها، عصارها و چکیده رمان است که همین کار دقت زیادی می خواهد که خوشبختانه آقای دلخواه دراماتورژ و کارگردان نمایش به همراه گروه بازیگران با دریافت درست از فلسفه متن بیگانه اتفاقات بسیار خوبی را روی صحنه رقم زدند که که نتایج ثمر بخشی را برای مخاطب به همراه داشته است. به هر حال به گروه اجرایی نمایش یک خسته نباشید ویژه می گویم که نمایش قابل توجهی را در تالار چهار سو روی صحنه برده اند.

نمایش « بیگانه» نوشته آلبرکامو و کارگردانی مسعود دلخواه نیز هر روز ساعت ۲۱ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان در تالار چهارسو به صحنه خواهد رفت. رحیم نوروزی، حسین سحرخیز، سیاوش چراغی پور، علی زرینی، حمیدرضا هدایتی، ناصر عاشوری، محمد رضا ترابی، هومن رستگار، افسون دلخواه، ، سارا نجفی، صادق حیدری، محمد مهدی شاهی، آریا توسلی، حمیدرضا نقره دوست، شفق خانی، علی دولت یاری و شیوا بیرانوند بازیگران این اثر نمایشی هستند.

بـرای کسب آخریـن اطـلاعات و اخبـار تئاتــــر شهــر بــه سایــت ایــن مجموعـــه بـــه آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج