پاک‌نیت: «نجومی‌بگیر‌ها» باید محاکمه شوند
۳۴۴۱۰۸
۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۱
۶۳۳۱
محمود پاک نیت گفت: باید مشخص شود که چه سازمان یا ارگانی مسئول رسیدگی به این حقوق‌های نجومی است و باید این افراد ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند.
خبرگزاری فارس: محمود پاک نیت گفت: باید مشخص شود که چه سازمان یا ارگانی مسئول رسیدگی به این حقوق‌های نجومی است و باید این افراد ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند.

محمود پاک نیت بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به منتشر شدن فیش های حقوقی برخی از مسئولین گفت: از این قضیه همه مردم شاکی هستند، چرا که اکثر افراد باید در چندین جا کار می‌کنند تا حقوقی اندک داشته باشند.

«نجومی‌بگیر‌ها» باید ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند

وی افزود: همه مردم ما بابت کاری که می‌کنند میزان حقوق مشخصی دریافت می‌کنند اما در این میان ناگهان می‌شنویم که مدیر یا معاون فلان اداره، فیش های حقوقی غیر متعارف دارند و این برای جامعه ما درد آور است.

بازیگر نقش حضرت یعقوب در سریال یوسف، گفت: متاسفانه برخی از مسئولینی که باید خودشان امورات مردم و مسائل اجتماعی را سامان ببخشند، حقوق های بسیار زیادی می‌گیرند و هیچ مشخص نیست که این پول ها از کجا و از کیسه چه کسانی خارج می‌شود.

محمود پاک نیت ادامه داد: باید مشخص بشود که چه سازمان یا ارگانی مسئول رسیدگی به این حقوق های نجومی است و باید این افراد ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند؛ در غیر این صورت مشخص می‌شود که افرادی که باید مسئول رسیدگی به این مشکلات باشند خودشان هم حقوق های بسیار زیاد می‌گیرند و برایشان این فاصله طبقانی مهم نیست.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1395/04/02
درود به شرفت کوگوش شنواحالاهم که دستشون رو شده موضوع روکش میدن مثل چندسال پیش واسکله های غیر قانونی سرانجام اون اسکله ها به کجارسید این حقوقها هم به همون جا حتم میشه
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1395/04/02
نظر خوبیه باید محاکمه شوند
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1395/04/02
اونوقت باید کل مسئولین را دادگاهی کنید
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1395/04/02
کاملا موافقم با نظرشون
ومعلوم بشه در چه دوره ای این حقوق ها سر به فلک کشیده
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1395/04/02
وای از زمانی که نمک بگندد!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/04/02
این نیز بگذرد..... تا دو ماه دیگه یه جوری قضیه رو به فراموشی می سپارند که انگار قضیه افسانه ای بیش نبوده.
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1395/04/06
اقای پاک نیت شما دیگه چرا ! انوقت مسئول از کجا بیاریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج