مایکروسافت دیگر Surface 3 تولید نمی‌کند
۳۴۵۲۵۲
۰۵ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
۵۰۴۳ 
حدود یک سال پیش بود که مایکروسافت از تبلت Surface 3 رونمایی کرد. این تبلت که از Surface Pro ارزان‌تر و کوچک‌تر بود، توانست مخاطبان زیادی را به سمت خودش جذب کند. با این حال، ظاهرا مایکروسافت دیگر قصد ندارد تولید این تبلت را ادامه دهد.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: حدود یک سال پیش بود که مایکروسافت از تبلت Surface 3 رونمایی کرد. این تبلت که از Surface Pro ارزان‌تر و کوچک‌تر بود، توانست مخاطبان زیادی را به سمت خودش جذب کند. با این حال، ظاهرا مایکروسافت دیگر قصد ندارد تولید این تبلت را ادامه دهد.

مایکروسافت دیگر Surface 3 تولید نمی‌کند

تعدادی از سایت‌هایی که خبرهای مربوط به مایکروسافت را دنبال می‌کنند، متوجه شده‌اند که موجودی تبلت Surface 3 در فروشگاه مایکروسافت کم شده است. طبق گزارش وب‌سایت ZDnet هم مایکروسافت می‌خواهد تا شش ماه دیگر، به طور کلی تولید تبلت Surface 3 را متوقف کند.

مایکروسافت در بیانیه‌ای گفته است: "از زمان عرضه‌ی Surface 3 در سال گذشته، تقاضا و رضایتمندی بسیار زیادی از سوی مشتریان داشته‌ایم. موجودی ما از این تبلت تا پایان ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ خواهد بود. ما دیگر دستگاه‌های Surface 3 را تولید نمی‌کنیم.”

مایکروسافت خبری از مدل بعدی Surface 3 نداده است. این شرکت در مهر ماه سال گذشته از تبلت Surface Pro 4 و لپ‌تاپ Surface Book رونمایی کرد، اما حرفی از تبلت Surface نزد. شنیده‌ایم مایکروسافت می‌خواهد بروزرسان بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ را عرضه و پس از آن، مدل بعدی تبلت‌اش را رونمایی کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج