فیلم: صبورترین همراه دنیا کیست؟
۳۴۸۶۲۱
۱۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
۶۳۰۷
یک مرد چینی به خاطر قدم زدن با لاک‌پشت خود در سطح شهر شانگهای چین در شبکه‌های اجتماعی معروف شده است.
پرس تی وی: این لاک پشت درواقع حیوان خانگی مردِ چینی است که همیشه و همه جا همراه اوست. آن‌ها با یکدیگر به پیاده‌ روی‌های طولانی می‌روند و بنا به گفتۀ یانگ، صاحب لاک‌پشت سرعت قدم زدن خود را با یکدیگر هماهنگ کرده‌اند.

این لاک‌پشت 7 ساله است و حدود 40 سانتی متر طول و 20 سانتی‌متر عرض دارد. لاکِ آن نیز سیاه و قهوه‌ای است. یانگ گفت: «من این لاک‌پشت را 7 سال پیش خریدم. او در آن زمان بسیار کوچک بود و تازه به دنیا آمده بود. حالا با گذشت 7 سال اینطور بزرگ شده و این شگفت‌انگیز است.»

قدم زدن‌های دونفرۀ لاک‌پشت و یانگ توجه همۀ ساکنین شهر شانگهای را به خود جلب کرده است. یانگ می‌گوید این لاک‌پشت خوش اخلاق است و هرگز آدم‌ها را گاز نمی‌گیرد و به آن‌ها آسیبی نمی‌رساند. او با لاک‌پشت خود بسیار محترمانه برخورد می‌کند و حتی به پاهای او یک جفت جوراب پوشانده است. رسانه‌های مختلف به این مرد نام «صبورترین همراه برای قدم زدن» را داده‌اند.

  یانگ در ادامه گفت: «من فقط در فصل‌های گرم سال او را برای قدم زدن بیرون می‌برم. اگر در روزهای سرد با او قدم بزنم، ممکن است مریض شود. ما با این حیوان خانگی مثل بچۀ خودمان رفتار می‌کنیم.»


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: صبورترین همراه دنیا کیست؟
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج