نویدکیا سپاهانی شد؟
۳۵۰۶۶۰
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
۷۲۵۸ 
کاپیتان تیم فوتبال سپاهان رضایت داده که در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده و فصل آینده هم فوتبالش را در اصفهان دنبال کند.
خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم فوتبال سپاهان رضایت داده که در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده و فصل آینده هم فوتبالش را در اصفهان دنبال کند.

هفته گذشته صحبت‌هایی بین عبدالله ویسی با محرم نویدکیا صورت گرفت تا کاپیتان زردپوشان فصل آینده هم پیراهن سپاهان را به تن کند.

علاوه بر ویسی افراد دیگری چون مجید بصیرت هم که رابطه خوبی با نویدکیا دارد، با این بازیکن صحبت کردند و قرار شد کاپیتان سپاهانی‌ها فکر کند و برای حضور دوباره در این تیم تصمیم بگیرد. با این حال مسئولان سپاهان دست از تلاش برای بازگشت نویدکیا برنداشته و محمد سلطان‌حسینی، عضو هیئت مدیره باشگاه نیز با این بازیکن تماس داشته است.

نویدکیا در صحبتی که با سلطان‌حسینی داشته برای بازگشت به سپاهان رضایت داده و اکنون شرایط حضور این بازیکن در تمرینات در حال فراهم شدن است تا از دو سه روز دیگر کاپیتان زردپوشان اصفهانی به تمرینات تیمش اضافه شود. این آخرین تصمیم نویدکیاست و باید دید آیا تا دو سه روز دیگر تصمیم او تغییر خواهد کرد یا باید شاهد حضورش در تمرینات باشیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج