صالحی: نقص برجام هزینه سنگینی دارد
۳۵۰۷۱۱
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
۵۳۵۳ 
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به انجام تعهدات ایران در چارچوب برجام گفت: بدعهدی آمریکایی ها در اجرای برجام، هزینه سنگینی برای آنان برجای خواهد گذاشت.
میزان: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به انجام تعهدات ایران در چارچوب برجام گفت: بدعهدی آمریکایی ها در اجرای برجام، هزینه سنگینی برای آنان برجای خواهد گذاشت.

علی اکبر صالحی گفت: جمهوری اسلامی ایران توانمندی های مختلفی دارد؛ اگر طرف مقابل در نقض برجان دست بکاری بزند همگان متضرر می شوند.

وی افزود: ما برجام را قبول داریم و آغاز کننده نقض آن نخواهیم بود و امیدوارم آنها نیز عاقل باشند و آنرا نقض نکنند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه افزود: اگر برجام درست اجرا شود آثار مثبتی برای کشورمان، طرف مقابل و منطقه و جامعه بین الملل خواهد داشت؛ اگر برجام برهم بخورد زیانشان برای همگان خواهد بود.

صالحی گفت: تصورم این است که طرف مقابل تلاش خواهد کرد که برجام آسیب نبیند زیرا خوب می دانند که آسیب رسیدن به توافق هسته ای قبل از آن که به ما ضرر بزند به آنان آسیب خواهد زد.

وی که با خبرگزاری صداوسیما گفت و گو می کرد افزود: نخستین آسیب به آمریکایی ها این است که اعتبار سیاسی آنان زیر سوال می رود که برای کسب آن هزینه زیادی کرده اند و اگر در دنیا جا بیفتد که این قدر بدعهدی کرده اند هزینه های بسیاری برایشان خواهد داشت.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1395/04/19
آمریکا برای نقض برجام با توجه به دارا بودن حجم تبلیغات واشرافیت ابتدا به عناوین مختلف مثل روح برجام زمینه را آماده سپس با ادامه تحریم های حاشیه مشکلات را فراهم، ما نیز که با بتون خیال آنان را راحت ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج