در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)
۳۵۲۰۲۱
۲۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
۲۷۹۹۶ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

«شارلیز ترون» و برند «تامز» دست به دست هم داده اند تا با فروش این لباس ها برای موسسه هایی که با بیماری ایدز مبارزه می کنند درآمد کسب کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«ریحانا» هم به جمع طرفداران کاپشن های گلدوزی شده پیوست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«نائومی واتس» در کنار «بری لارسون»، «وودی هارلسون» و سایر هنرپیشه های فیلم «قلعه شیشه ای» که مراحل ساخت را پشت سر می گذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«بری لارسون» و همکارهای کوچولویش در ست فیلمبرداری «قلعه شیشه ای».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«الیسون ویلیامز»در روز استقلال آمریکا  همراه با برادرش و سگش در خانه پناه گرفته اند تا از آتش بازی ها در امان باشند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«ویلمر والدراما» در کنار «روریون گرسی» قهرمان افسانه ای جوجیتسو و یکی از بنیان گذاران مسابقات «یو اف سی».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)عکسی از مراسم ازدواج افسانه ای «سیه را» و «راسل ویلسون»، قهرمان فوتبال آمریکایی، که همه را انگشت به دهان گذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«تیلور سوییفت» که مدت ها غایب بود ناگهان با یک عالمه عکس سر و کله اش پیدا شد و روز استقلال آمریکا را تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«مدونا» بچه هایش را جمع کرده و برای کمک با هم به کنیا رفته اند؛ البته کسانی که در عکس همراه او هستند اهالی قبیله سامبورو هستند، نه فرزندانش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جولیان هاف» هم روز استقلال آمریکا را این طور تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«ریتا اورا» در یک لباس شب گران قیمت نه چندان زیبا.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)دیدن خانم شیک پوشی مثل «جسیکا چستین» در شوی «شنل» و کنار «کارل لگرفلد» اصلا دور از انتظار نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«کیت آپتون» در کنار پدرش و سگش در روز استقلال آمریکا و تولد پدرش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«آنا کندریک» در میان سالی شبیه یکی از هنرپیشه های ایرانی خواهد شد که متاسفانه اسمش را نمی دانم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جیمز فرانکو».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جیمز فرانکو» این روزها در سریالی جدید به نام «The Deuce» نقش دو برادر دوقلو را بازی می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«مایلی سایرس» بر عکس آنچه انتظار می رفت در چهارم جولای پرچم آمریکا را به سگش نپوشانده و خودش لباسی با طرح پرچم آمریکا به تن کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«آلیشیا کیز» غمگین و ناراحت پس از کشتار سیاه پوست ها.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جنیفر لوپز»  زیر این عکسش نوشته وقت خواب است، ولی به قیافه اش بیشتر می خورد در حال آماده شدن برای رفتن به میهمانی باشد.


در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جاستین بیبر» و برادر کوچولویش در حال تفریح کنار دریا.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جسیکا آلبا» با سایه چشمی به مدل خرس پاندا جلوی دوربین رفت.


در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«کیت هادسون»  این بار بچه ها را به تماشای نمایشی از قسمت هشتم مجموعه هری پاتر به نام «هری پاتر و کودک نفرین شده» برده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)کاملا مشخص است که لباس «جنیفر هادسون» اصلا برای نشستن راحت نیست و دارد برای رسیدن به مقصد لحظه شماری می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جاستین تیمبرلیک» در کنار «کانر مک گرگور» قهرمان هنرهای رزمی که شباهت ظاهری زیادی هم به او دارد، در مسابقات «یو اف سی».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جیمی کینگ» در کنار دوستانی که مشتاقانه در انتظار به دنیا آمدن بچه اش هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جان کرازینسکی» و «امیلی بلانت» در ششمین سالگرد ازدواجشان .


تیشرت «جرد لتو» همه هوادارانش را عاشق خودش کرده و همه از او می پرسیدند که آن را از کجا خریده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)بالاخره چشم «لیو تایلر» به جمال دختر کوچولوی نازش روشن شد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«ایرینا شایک» برای «ورساچه» روی صحنه رفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«جنیوری جونز»  در لباسی با اپول های روکار.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«بلا ثورن» در حال رفتن به شوی برند «فندی».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)دیدن چنین عکسی از «لینا دانم» خیلی مایه تعجب نیست. او از آن آدم هایی نیست که زیاد به ظاهر امور اهمیت بدهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«ادریس البا» مثل همیشه خوش پوش و جذاب در مصاحبه با مجله «اینترویو».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)به اندام «سوفیا ورگارا» نمی خورد که قصد داشته باشد همه این کیک تولد را به تنهایی بخورد. تولدت مبارک سوفیا!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)خاطره بازی «تراجی پی. هنسون» با فیلم «گرفته شده از من» که در سال 2011 در آن بازی کرد بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)یعنی «کایلی جنر» خودش را دارد برای چه کسی این طور لوس می کند؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)به نظرتان «ادل» همین لباس را برای این همه کنسرت پوشیده است یا از این مدل لباس چند تا دارد؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«دیوید بکهام» و دختر کوچولویش «هارپر سون» که 20 تیر ماه پنج ساله شد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«سوفیا بوش» هم تولدش را با این ماشین که همیشه آرزوی داشتن آن را در سر داشته جشن گرفته و به خودش تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«اشلی بنسون» همراه با بچه های فک و فامیل.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)آخر این عکس «چنینگ تیتوم» چه جذابیتی دارد که مجله «جی کیو» از او به اشتراک گذاشته است؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«بریتنی اسپیرز» هم از غافله عقب نمانده و به جمع ستاره هایی پیوست که به غیر از کفش و کلاه و عطر و لباس، حتی بازی هم به نام خودشان دارند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«مکلمور» و دوستانش از گروه موسیقی الکترونیک «میجر لیزر».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«داگلاس بوث»  و «درموت اولیری»، گوینده رادیو «بی بی سی»، در حال تماشای مسابقات تنیس ویمبلدون.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)این روزها شایعه عشقی جدید بین «هایلی بالدوین» و «دریک» دارد دهان به دهان می چرخد، ولی خود آنها که فعلا وجود چنین چیزی را انکار کرده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«هیو جکمن» زیر این عکس نوشته «وقتی جوان بودیم»؛ شاید دیگر خیلی جوان نباشد ولی جذابیت او به اندازه دوره جوانی اش و حتی بیشتر از آن است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«الفی الن» در این عکس یک نمونه تمام و کمال از یک مرد انگلیسی است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«کریستوفر هیوجو»، وحشیِ دوست داشتنی سریال «بازی تاج و تخت» همراه با همسرش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«اینا» و سگ پشمالویش در حال گردش در اتومبیل جگوار او که مشخص است هر دوی آنها علاقه زیادی به آن دارند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)شاید بازی نکردن «کریس رونالدو» در فینال جام ملت های اروپا برای او خیلی غم انگیز بوده باشد، ولی از بوسه ای که بر جام زده مشخص است این برد ناراحتی اش را جبران کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«گوکهان تپه» خواننده و آهنگ ساز محبوب ترک در گیر و دار کنسرت های مخصوص عید فطر.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«شاهان گوک باکار» این مژده را به طرفداران مجموعه سینمایی کمدی «رجب ایودیک» داد که قسمت پنجم این مجموعه در راه است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«کوتسی» همراه با دخترهای دوست داشتنی اش برای همه آرزو کرد که عیدی همراه با شادی داشته باشند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«بوغرا گولسوی» و جمع همکارانش در فرودگاه منتظر پروازشان هستند. بعد از ماجراهای فرودگاه آتاتورک جسارت آنها برای سوار شدن به هواپیما قابل تحسین است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«سلین شکرجی» زیر این عکس کلی آه و ناله کرده که با کلی بدبختی موفق شده به تعطیلات برود ولی مریض شده است؛ ولی به ظاهرش که نمی آید مشکل چندان حادی داشته باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)اگر «بوراک اوزچیویت» را دوست ندارید حداقل از نگاه کردن به این منظره لذت ببرید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«مروه بول اوئور» هم بالاخره از قافله عقب نماند و از این فیلترهای اسنپ چت استفاده کرد، ولی ما استفاده مجدد از این پدیده را اصلا به او توصیه نمی کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«بائه سوزی» در جمعی که متأسفانه اسم هیچ کدام از آنها از روی چهره هایشان شناسایی نشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«نام جو هیوک» هم به سبک این روزهای خیلی از چهره های کره ای دیگر یک عکس نصفه و نیمه از خودش به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«سون می لی»، همین، حرف دیگری نداریم. شما خودتان بر اساس علاقه یا بی علاقگی تفسیر بفرمایید که کسی هم ناراحت نشود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«پارک شین های»  و کیک هویجی که به عمرش نظیر آن را نخورده بوده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«لیتوک» الکی که موفق نشده در 33 سالگی مثل پسرهای 20 ساله به نظر بیاید؛ کلی زحمت برای نگهداری از پوستش باید بکشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«چوی سی وون» بالاخره بعد از 11 هفته غیبت عکس جدیدی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«یه سونگ» تولد برادرش را با این عکس تبریک گفت. یعنی خودش گفته که برادرش است، اگر نسبت دیگری اعم از همکار، دوست، یا هر چیز دیگری دارند ما را هم در جریان بگذارید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)«کیم ای چان» ولو شده از شدت گرما.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)عکس های نسبتا قدیمی از «ریو جون یول».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (42)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1395/04/22
چرا عکس بازیگرای ترک رو اینقدر کم کردید ؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1395/04/22
دیروزهم خدمت آقای برترینها عرض کردم ،اینا چه غذایی وچه میزانی غذامیخورن که نه چربی دارن نه استخون؟؟
پاسخ ها
بحیرا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
ادل که خیلی چاقه!
یعنی واقعا چاقه نه تپل و ...
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1395/04/22
عکساتون خوبن تا وقتی که میرسن به این ترک ها و کره ای ها . همین که این مجله تعدادشون کم تر شده بود بازم جای شکرش باقیه .
پاسخ ها
بحیرا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
شما مشکلی با ترک ها داری؟
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1395/04/22
لطفا از ستاره های ترک بیشتر بزارین
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1395/04/22
از هنری خواننده کره ای عضو سوپر جونیور هم بزارید،درکل کره ایا خیلی بیشتر از اینایی هست که شما میزارید
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1395/04/23
چه عکس های شگفت انگیزی ....
United States
06:51 - 1395/04/23
خواهشا از كره اي ها نداريد. براي كسي كه سريالهاشون رو نگاه نميكنه عكساشون خيلي كسل كننده هست
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1395/04/23
من واقعا درک نمیکنم چرا بعضیا اینقدر به این کره ایی ها علاقه دارن من هرچی نگاه میکنم قیافیه همشون شبیه همه و اصلا هم جذابیتی ندارن خواهشا بخش عکس های کره ایی را حذف کنید خیلی مسخره هستند
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1395/04/23
روی لباس سگ مایلی سایرس هم پرچم امریکا هست
پاسخ ها
کبیرخان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
آره منم رفتم همینو بگم
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1395/04/23
اون که کنار جان کرازینسکیه، امیلی بلانت نیست که!!!! اصلا امیلی بلانت اون شکلی نیست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
جنا فیشرـه که تو سریال آفیس با همدیگه همبازی بودن
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1395/04/23
لطفا از rain (مال کره)بزارید
Iran, Islamic Republic of
05:23 - 1395/04/24
من آخرش خودمو ميكشم از دست شما خوب چرا دوباره تا ميخواي زوم كني اين تبليغات جلو ديد رو ميگيره خواهشا درست كنيد
بعدشم يعني قشنگ معلومه چقدر از برد پرتغال ناراحت شديد درسته كريس تو فينال نبود ولي عامل مهم برد تيمش بود همه بازيكنا خودشونم گفتن
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام
دوست گرامی، به زودی با ریسپانسیو شدن سایت مشکل نمایش تبلیغات در وسط صفحه رفع خواهد شد.

از همراهی شما سپاسگزاریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج