ولایتی عازم سنگاپور و مالزی می‌شود
۳۵۴۳۵۱
۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
۶۲۶۸ 
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برای دیدار و گفت‌وگو با مقام‌های مالزی و سنگاپور عازم کوآلالامپور و سنگاپور می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برای دیدار و گفت‌وگو با مقام‌های مالزی و سنگاپور عازم کوآلالامپور و سنگاپور می‌شود.

علی اکبر ولایتی، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور شرکت و سخنرانی در همایش دو روزه مهاجران آسیایی با عنوان "رشد از راه تعامل: فرصت جنوب آسیا' به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقام‌های عالی این کشور به سنگاپور سفر خواهد کرد.

در همایش مهاجران آسیایی "لی هسین لونگ" نخست وزیر سنگاپور، "رانیل ویکرمیسینگ" نخست وزیر سریلانکا، "ویویان بالاکریشنان" وزیر امور خارجه سنگاپور، "نیتین گادکاری" وزیر حمل و نقل جاده‌یی و بزرگراه‌های هند، "اس. ایسواران" وزیر صنعت و تجارت سنگاپور، "چاندرا بابو نایدو" سروزیر "آندرا پرادش" هند، "ایندرانی راجا" وزیر ارشد وزارت دارایی و قانون سنگاپور، "مانگالا ساماراویرا" وزیر امور خارجه سریلانکا ، "تارمان شانموگاراتنام" معاون هماهنگی نخست وزیر سنگاپور در سیاست های اجتماعی و اقتصادی "گوپینات پیلای" رییس موسسه مطالعات جنوب آسیا و سفیر ارشد در وزارت امور خارجه سنگاپور، "سوبراتا میترا" مدیر این موسسه و بیش از 100 نفر از سرمایه‌داران و بازرگانان برجسته جهانی از کشورهای ژاپن، هند، سنگاپور، هنگ کنگ، مالزی، انگلستان، پاکستان و استرالیا حضور دارند که در مرکز همایش های "رافلس سیتی" برگزار خواهد شد.

ولایتی پس از اقامت در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 28 و 29 تیرماه در در ادامه سفر به شرق آسیا به کشور مالزی عزیمت خواهد کرد و در این کشور با مقام‌های عالی دیدار مالزی نیز دیدار خواهد کرد و در مرکز تحقیقات استراتژیک این کشور هم ضمن ملاقات با رییس و مسوولان مرکز، سخنرانی می کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج