در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)
۳۵۵۵۵۸
۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
۳۳۷۲۲ 
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

 «رایان رینولدز» و «مایکل بی جردن» دو الگوی عالی برای آقایان شیک پوش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«شارلیز ترون» برای رقابت با بچه ها در مسابقه زبان درازی کم مانده زبان خودش را از حلقومش بکشد بیرون!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)  «فرانچسکا ایستوود» یکی دیگر از فرزندان «کلینت ایستوود» که به لطف اسم پدرش توانسته راه خود را در دنیای سینما و تلویزیون باز کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«امیلی راتایکافسکی» با موهای فرفری که چندان هم به او نیامده برای مجله «ووگ» آلمان جلوی دوربین رفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«متیو مک کانهی» در کنار مادربزرگ «جسیکا چستین» که کاملا مشخص است تحت تأثیر جذابیت فوق العاده او قرار گرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)این همه آدم دارند روی ظاهر «بلیک لایولی» کار می کنند، یک نفر را نگذاشته اند که غذایش را هم به او بدهد که اینطور زحمت همه را با این خراب کاری ها به باد ندهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«جاستین بیبر» به شدت دارد سعی می کند سبکی منحصر به فرد در سبک لباس پوشیدن برای خودش ایجاد کند، ولی خوب منحصر به فرد بودن لزوما نشان دهنده خوب بودن این سبک نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) وحشت نکنید! «کیتی پری» دارد روی زیبایی پوستش کار می کند، هیچ چیزی برای ترسیدن وجود ندارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «ریس ویترسپون» همراه با «سوفی دو راکوف» طراح لباس شش فیلمی که او در آنها بازی کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«مارگوت رابی» و مجموعه عکس هایی که «مکس دویل» از او گرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«گوئن استفانی» و «بلیک شلتون» پس از خوابیدن موج شایعات درباره ازدواج و جدایی آنها مثل همیشه شاد و شنگول در کنار یکدیگر.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«ریتا اورا» با لباس و آرایشی که بیشتر برای مهمانی های شب مناسب است تا برای روز و خیابان گردی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «بریتنی اسپیرز» و پسر کوچولویش کلاه هایشان را با هم ست کرده اند ولی باید اقرار کنیم که این کلاه به پسرش خیلی بیشتر از خودش آمده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «جنیفر لوپز» در حال اجرای یک آهنگ احتمالا غم انگیز و خیلی احساسی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «جرد لتو» همیشه هنرش را باید از جان و دل به نمایش بگذارد، فقط بهتر است اینقدر به خودش فشار وارد نکند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «ایرینا شایک» جلوی دوربین مجله «ووگ» آلمان.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«راسل کرو» و «کایلی راجرز» در فیلم «پدران و دختران» که فروش چندان خوبی هم نداشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«آماندا سیفرید» طبق معمول همیشه در هر جا و هر موقعیتی باید سگش را هم همراه با خودش ببرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)
«کایلی جنر» دقیقا چه فرآیندی را دارد طی می کند که روز به روز خوشگل تر می شود؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«ژیزل بوندشن» در شروع یک روز کاری توسط همکارانش با یک جشن تولد زود هنگام غافلگیر شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) وقتی «جرد پادالکی» در خانه نیست پسر کوچولویش اینطوری جای خالی پدر را پر می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «میشا کالینز» راه های بهتر و کم درد تری هم می توانست برای انجام این کار پیدا کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «جنسن اکلس» و «جرد پادالکی» روی جلد ویژه نامه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«میراندا کر» در یکی از عکس هایی که برای مجله «ال» برزیل گرفته شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«اشلی بنسون»  گزینه خیلی خوبی برای تبلیغ لوازم آرایشی  بهداشتی است و از این پتانسیل خود دارد به خوبی استفاده می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«کلوئی مورتز» به عنوان چهره تبلیغاتی برند «کوچ» در حال معرفی کلکسیون پاییز 2016.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)مثل این که «ادل» می خواهد تا ابد به انتشار این عکس های سیاه و سفید تکراری ادامه دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«الیزابت بنکس» روی یک پل سرپوشیده قدیمی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«لیلی جیمز» در حال تمیز کردن ست بعد از اتمام کار!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«دیانه کروگر» در یکی از صد جشن تولدی که دوستانش برای او گرفته اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«دوین جانسون» یا همان «راک» خودمان در فصل دوم سریال کمدی «فوتبالیست ها» واقعا بهترین گزینه ممکن برای تبلیغ آغاز فصل جدید بوده است، آن هم به تنهایی!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)به لطف «کریس راک» که در سفرش به لندن «تام کروز» را دیده است ما هم توانستیم این مرد همیشه غایب از اینستاگرام را ببینیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«زکری کینتو» همراه با همکارانش «کریس پاین» و «سوفیا بوتلا» در فیلم «فراتر از پیشتازان فضا».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«جیک جیلنهال» و «تیلدا سویینتون» در ست فیلمبرداری «Okja»، محصول مشترک آمریکا و کره جنوبی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«پاول وسلی» تولد «فیبی تانکین» را با این عکس  و کلی ابراز عشق و علاقه تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«اسکات ایستوود»  هنوز فرزندی ندارد، ولی معلوم است که پدر خیلی خوبی می تواند باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)یعنی «کیتی هولمز» واقعا دارد از این تلفن عمومی استفاده می کند یا فقط ژست گرفته است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)این هم سلفی بدون آرایش «آدام لمبرت»!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«وین دیزل» در روز تولد این پسر کوچولو سر صحنه فیلمبرداری «سریع و خشمگین 5» بوده است و بلافاصله خودش را به نیویورک رسانده تا پسرش را ببیند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«ویلمر والدراما» هم در فصل چهاردهم سریال  «NICS» به هنرپیشگان این مجموعه پیوست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«سلما هایک» در غروب آفتاب سواحل فرانسه.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)مثل این که «اف. کی. ای توییگز» بالاخره رنگ موهایش را تغییر داده، ولی خوب به ریشه هایش وفادار مانده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)سلفی «مارک رافلو» سر ست فیلم برداری «تور3»؛ او از هوادارانش دعوت کرده از طریق فالو کردن او در اسنپ چت فیلم های مربوط به آن را هم ببینند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«شایلین وودلی» از این که دارد به تئاتر می رود خیلی هیجان زده است و می خواهد بلیطش را به همه دنیا نشان بدهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«جرارد باتلر» با این عکس آرزو کرده که ای کاش می توانست به سرسختی خانم های هنرپیشه فیلم «شکارچیان روح» باشد. این فیلم از 9 جولای روی پرده سینما رفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)
«جاش دوهامل» و سایر عوامل فیلم «اسپیس من» در فستیوال فیلم سن دیگو.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«شی میچل» هزار و یک سلفی گرفته تا بالاخره موفق شده طوری عکس بگیرد که معلوم نشود کلاه گیس یا به قولی پوستیژ گذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«خامس رودریگز» در کنار پرنسس کوچولوی دوست داشتنی اش در روز تولدش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«کریس رونالدو» همچنان دارد با این جام قهرمانی ملت های اروپا عکس یادگاری می گیرد و اصلا تازگی اش را برای او از دست نمی دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «زیدان» و همسرش همیشه تصویر یک زوج عالی و خوشبخت را به نمایش می گذارند که احساس خیلی خوبی به آدم می دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)عکس یادگاری «نیمار» و «رافائل زولو» هنرپیشه برزیلی  که گویا قرار است با هم در یک فیلم ایفای نقش کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«سرنا ویلیامز» و «برایان گریزر» تهیه کننده فیلم هایی همچون «ذهن زیبا».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«فاهریه اوجن» که انگار قرار است با بوراک تمام دنیا را بگردد حالا در شهر کودکی هایش در آلمان به سر می برد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)به احتمال زیاد لباس های «زرین تکین در» با تصویری که از او در ذهن دارید تطابق چندانی نداشته باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)بد نبود «سچکین ازدمیر» قبل از گرفتن این عکس دستی به موهایی که به دست باد سپرده است می کشید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«چائاتای اولوسوی» بدون هیچ نقشه و برنامه ریزی و خیلی صریح خالکوبی اش را بی هیچ بهانه ای به نمایش گذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«بوغرا گولسوی» انگار موقع گرفتن این عکس داشته با خنده ای از روی تعجب به عکاس می گفته آخر الان چه وقت عکس گرفتن است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«بنو ییلدیریملار» از همان زمان سریال «برگ ریزان» هم همیشه یک غمی ته چهره خودش داشت که انگار فقط به اقتضای نقشش نبوده و بخشی از شخصیت خودش است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«سینم کوبال» با این عکس رو به آفتابی که از خودش گرفته است نشان داده که می تواند انتخاب خوبی برای ایفای نقش روح باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«هازار ارگوچلو» سر صحنه فیلمبرداری با همکارانش که در میان آنها شاید «انگین ازتورک» برایتان آشناتر باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«بوراک چلیک» قدیم ترها خیلی جذاب تر بود، یعنی چه چیزی به روند بالا رفتن سنش چنین سرعتی بخشیده است؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) «او سه هون»  با این عکس به هوادارانش هشدار داده که مواظب باشند سرما نخورند تا مجبور نشوند مثل او خودشان را پتوپیچ کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43) اگر از ارتباط بین «تای یانگ» و این دختر بچه بامزه خبری دارید ما را هم در جریان قرار دهید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«هنری» زیر این عکسی که «امبر لیو» دارد موهایش را از ریشه در می آورد نوشته که دلش برای او تنگ شده است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«سانی» که ظاهرا مشکلی را پشت سر گذاشته با این عکس اعلام کرده که حالش زود خوب شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«جی چانگ ووک» خسته اما سرحال پس از به پایان رساندن موفقیت آمیز برنامه هایش.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«یوری» و بقیه اعضای گروه «گرلز جنریشن» که برای کنسرتی که در ژاپن دارند لباس های ژاپنی به تن کرده اند که خیلی هم به آنها آمده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«کیم هیچول» و «لیتوک» در حال غذا خوردن در یکی از رستوران های شهر اوساکا در ژاپن.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)این سبک لباس پوشیدن «لی جونگ شین» کاملا برای گردش در خیابان های شهری مثل پاریس مناسب است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«لی چونگ اه» در زیر این عکس خود در  کنار «لی سو هیوک» نوشته از عشق شما متشکرم، ولی دیگر این که طرف صحبتش هوادارانش بوده اند یا لی سو هیوک را ما که نفهمیدیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«چویی سو یونگ»  در حال گشت و گذار در آخر هفته.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)«لی جونگ سوک» با خوردن این سوپ ها رژیم غذایی اش را شکسته و اصلا هم به نظر نمی آید عذاب وجدان داشته باشد. البته معمولا سوپ خودش یک غذای رژیمی است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (43)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/04/29
این کره ای چیه میزارید بجاش بازیگر ترکیه و خواننده هاشو بزارید
-
11:32 - 1395/04/29
به جای گذاشتن عکس های مسخره کره ای ها و ترک ها ، اطلاعات تون رو به روز کنید. فیلم راسل کرو Fathers and Daughtersپارسال اکران شده و اکرانش هم تموم شده . سریع و خشمگین هم به نسخه 7 رسیده
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1395/04/29
اصن اینستاگرام خارجیا به ماچه ربطی داره؟الان سایت برترینها 3روزه فرم صفحه روعوض کرده همه روگیج کرده من انقدرگیج شدم که الان به جای صبحونه شاممو خوردم ،به نظرمخاطبین هم اهمییت نمیدن ،لطفأازاین وضعییت خارجش بکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
احسنگ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
اینستا خارجی به تو مربوط نیس یمی دیگه خلاف نظرت دوست داره فرم سایت اره گیجه
Netherlands
13:31 - 1395/04/29
سلام. قسمت کره ای ها رو زیادتر کنید. اون دختر کوچولو کنار ته یانگ دختر خواننده tablo هست که با ته یانگ در یک کمپانی هستن.
لی جونگ سوک هم کنار کامیون غذایی که هواداراش برای سریال جدیدش wفرستادن عکس گرفته. برای همین خوشحاله.
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1395/04/29
حالا که بازیگرای ترکیه ای و کره ای میزارید بازیگرها و خواننده های عرب هم بزارید
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1395/04/29
تروخدا اين دكورتون رو مثله قبل كنيد . طراحى جديد افتضاحه
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1395/04/30
از بازیگرای کره ای عکس نزارید لطفا.اونم اینقد زیاد
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1395/04/30
از بازیگرای ترک نزارید،نمیشناسیم ترکیه اصلا،از کره ایا بیشتر بزارید لطفا،
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/05/02
اون دختری که با ته یانگ توی عکسته اسمش هارو هست دختر یک رپر خیلی معروف کره ای به اسم Tablo که با ته یانک چند تا کار خوندن و با هم در کمپانی YG هستن. ته یانگ هارو رو خیلی دوست داره و این عکس مربوط به یه برنامه تلویزونی به اسن the superman return هست که هارو به همراه پدرش د راون حاضر بود (کلیت این برنامه reality show) تنها گذاشتن بچه ها با پدرشون به مدت 48 ساعت هست. در یکی از قسمت ها ته یانک به عنوان طرفدار هارو حاضر میشه
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1395/05/02
از بازيگران تركيه اى و كره اى عكس نذاريد خيلى چرتن
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/05/16
راستش من اين بازیگر هارو دوس دارم خواهشن ادامه بدين .
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1395/07/01
اونی ک تو پست اوه سهونه خودش نیس هم گروهیشه به اسمD.O
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1395/09/25
ادام لمبرت چندین ساله که دیگه ارایش نمیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج