گل محمدی: قهرمانی حق ما بود
۳۵۶۱۶۸
۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰
۷۶۲۱
سرمربی ذوب آهن معتقد است شایستگی قهرمانی در سوپرجام فوتبال ایران را داشتند.
ورزش سه: سرمربی ذوب‌آهن معتقد است شایستگی قهرمانی در سوپرجام فوتبال ایران را داشتند.

یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان و قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران از برگزاری زمان این مسابقه پیش از آغاز لیگ برتر تمجید کرد.

هم‌پیمان شدیم جام را به حدادی‌فر تقدیم کنیم

از مسؤولان سازمان لیگ برتر برای برگزاری سوپرجام تشکر می‌کنم. مسابقه سختی داشتیم چون روی غلفت دروازه‌مان باز شد و از طرف دیگر وقتی می‌توانستیم گل بزنیم فرصت‌ها را از دست می‌دادیم؛ با این وجود تیم ما بهتر از استقلال خوزستان کار کرد و شایسته قهرمانی بود. شاگردانم با قلب‌شان و بخاطر حدادی‌فر تمام تلاششان را برای کسب پیروزی انجام دادند که خوشبختانه به آن هم رسیدند. همه پیش از بازی قول دادند و هم‌پیمان شدند قهرمان شوند و آن را به قاسم تقدیم کنند.

قلب تیم با حدادی‌فر است

کسب برد برابر استقلال خوزستان و قهرمانی شیرین است ولی مصدومیت اخیر حدادی‌فر ما را ناراحت کرده است. درست است که 7-6 ماه قاسم را نخواهیم داشت ولی او بداند که قلب تیم همراه او است.

تماشاگران سنگ تمام گذاشتند

تماشاگرانمان هم امروز سنگ تمام گذاشتند و تشکر ویژه‌ای از آنها دارم. این برد را به آنها و قاسم حدادی‌فر تقدیم می‌کنم. از رئیس کارخانه ذوب‌آهن و آذری مدیرعامل باشگاه تشکر ویژه دارم که همواره همراه تیم بودند.

سر و صدا نکردیم

خوشبختانه در نقل و انتقالات توانستیم بدنه اصلی تیم را نگه داریم و با اضافه کردن چند بازیکن جدید نقاط ضعف را پوشش دهیم. سر و صدایی در نقل و انتقالات نداشتم ولی هنوز فرصت باقی مانده تا بازیکن جدید اضافه کنیم. به دنبال یکی، دو بازیکن خوب هستیم که امیدواریم هرچه زودتر به جمع ما بپیوندند. هدف اول ما اضافه کردن بازیکن با کیفیت است که ایرانی و خارجی بودن آن فرقی ندارد. بازیکنان داخلی بیشتر به تیم‌ها رفتند و به احتمال فراوان بازیکن خارجی خوب جذب کنیم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج