فریدون در سال 92 در آزمون پذیرفته شد
۳۵۶۷۱۶
۳۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۴
۱۲۴۲۶
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، انتشار خبر برکناری رئیس دانشگاه شهید بهشتی را شایعه خواند و گفت: دکتر «فریدون» در آزمون سازمان سنجش در سال 92 شرکت کرده و به صورت رسمی پذیرفته شده است، تا جایی که من اطلاع دارم مسیر قانونی را طی کرده و مشکلی ندارد.
خبرگزاری ایرنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، انتشار خبر برکناری رئیس دانشگاه شهید بهشتی را شایعه خواند و گفت: دکتر «فریدون» در آزمون سازمان سنجش در سال 92 شرکت کرده و به صورت رسمی پذیرفته شده است، تا جایی که من اطلاع دارم مسیر قانونی را طی کرده و مشکلی ندارد.

محمد فرهادی روز چهارشنبه در آئین بیست و چهارمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه سال 94 در نهاد ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران افزود: در زمان حاضر همزمان در سه دانشگاه هیات های نظارت و ارزیابی وجود دارد و در حال بررسی مسائل دانشگاه هستند. این برنامه وزارتخانه است و اعضای این کمیته از اساتید برجسته دانشگاه هستند.

وی در خصوص اخباری مبنی بر اینکه تحصیل 'حسین فریدون' در دانشگاه شهید بهشتی، توصیه شده بوده اظهار داشت: دکتر فریدون در آزمون سازمان سنجش در سال 92 شرکت کرده و به صورت رسمی پذیرفته شده است، تا جایی که من اطلاع دارم مسیر قانونی را طی کرده و مشکلی ندارد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1395/04/31
یک سئوال مهم: در همه دنیا اول درس می خوانند، تخصص می گیرند بعد پست می گیرند. چرا در مملکت ما بر عکس است؟ اول پست می گیرند بعد شروع به درس خواندن می کنند. من کاری به این فرد ندارم چون نمونه های فراوان اینچنینی وجود دارد. دوره دکتری یک دوره تخصصی و تمام وقت است. محقق در یک موضوعی قرار است تز بدهد. حالا یک اقا یا خانم مسئول چطوری وقت می کند هم کارهای سخت را انجام دهد همزمان تمام وقت تحقق درسی کند؟!! یالعجب!!!
حتی اگر نابغه هم باشی مدیریت زمان در این وضعیت بسیار سخت است. اگر هم نابغه بودند پس چرا قبلا درسشان را نخوانده اند؟
...
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/04/31
مگه سخته,مدرک سازی
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1395/05/03
عملکرددانشگاه شهیدبهشتی درخصوص فریدون ارزش مدرک تحصیلی ان دانشگاه را
زیرسوال میبرد!!!!!!!!!!!؟.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج