ویلچر سواری شگفت انگیز مرد ناشناس در بزرگراه!
۳۵۶۸۹۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۸
۱۰۱۰۲ 
به گزارش «گاردین» این فیلم در یکی از بزرگراه های اصلی شهر بارسلون توسط یکی از رانندگان گرفته شده است؛ نشان می دهد یک مرد ویلچر سوار چگونه با سرعت هر چه تمام تر در یکی از بزرگراه های اصلی این شهر حرکت می کند و از تمام رانندگان سبقت می گیرد.
وب سایت هفت صبح: چهار روز پیش فیلمی در یوتیوب بارگذاری شده که تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخته است. به گزارش «گاردین» این فیلم در یکی از بزرگراه های اصلی شهر بارسلون توسط یکی از رانندگان گرفته شده است؛ نشان می دهد یک مرد ویلچر سوار چگونه با سرعت هر چه تمام تر در یکی از بزرگراه های اصلی این شهر حرکت می کند و از تمام رانندگان سبقت می گیرد.
 
پلیس در واکنش به این فیلم گفته آن ها نیز از طریق سایت یوتیوب متوجه این اتفاق شده اند و هیچگونه راهی برای شناسایی مرد ویلچر سوار ندارند. آن ها حدس می زنند این فرد برای فرار از ترافیک های سنگین بارسلون سوار بر ویلچر شده باشد! (شبیه موتور سواران خودمان!)
 
در هر صورت این فیلم با استقبال شدید کاربران در یوتیوب، فیس بوک و توییتر مواجه شده و همچنین بسیاری از کاربران اسپانیایی نوشته اند که Fernando Alonso قهرمان رالی این کشور باید رانندگی را از این مرد ولیچر سوار ناشناس یاد بگیرد!

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
ویلچر سواری شگفت انگیز مرد ناشناس در بزرگراه! 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج