تولید توپ های تنیس پیچیده تر از تصور شما
۳۵۶۹۰۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۸
۱۰۹۲۹
شاید برای شما هم جای سوال داشته باشد که توپ های تنیس چگونه تولید می شوند و چه چیزی سبب می شود تا به توپی ایده آل برای این ورزش بدل گردند. به تازگی یکی از فعالان وب سایت Vimeo به نام «بندیکت ردگروو» (Benedict Redgrove) ویدیویی کامل از روند ساخت توپ های تنیس در کشور تایلند تهیه نموده که چگونگی تولید آنها را به نمایش می گذارد.
وب سایت دیجیاتو: شاید برای شما هم جای سوال داشته باشد که توپ های تنیس چگونه تولید می شوند و چه چیزی سبب می شود تا به توپی ایده آل برای این ورزش بدل گردند. به تازگی یکی از فعالان وب سایت Vimeo به نام «بندیکت ردگروو» (Benedict Redgrove) ویدیویی کامل از روند ساخت توپ های تنیس در کشور تایلند تهیه نموده که چگونگی تولید آنها را به نمایش می گذارد.

برخلاف آنچه ممکن است تصور شود، تولید توپ های تنیس روندی بسیار پیچیده را طی کرده و 24 مرحله مختلف را شامل می شود. اگرچه شاید کمتر کسی از روند طولانی تولید توپ های تنیس باخبر باشد، اما حقیقت امر آن است که تعداد ماشین های مورد استفاده در خطوط تولید واقعاً زیاد بوده و این توپ های زرد و فسفری رنگ به آن راحتی که در فروشگاه ها فروخته می شوند، تولید نمی گردند.

بد نیست بدانید که توپ های تنیس برای اولین بار توسط «چارلز گودیِر» (Charles Goodyear) و در دهه 1850 میلادی تولید شدند. این توپ ها در ابتدا به دو رنگ سفید و مشکی تولید می شدند اما تحقیقات فدراسیون بین المللی تنیس نشان داد که توپ های زردرنگ، با وضوح بیشتری در تلویزیون ها دیده می شوند و به همین جهت، قوانین تغییر کرده و کارخانه ها به تولید توپ هایی با رنگ زرد موظف شدند.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تولید توپ های تنیس پیچیده تر از تصور شما 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج