اصولگرایان مطلقا از احمدی‌نژاد حمایت نمی‌کنند
۳۵۷۰۹۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷
۱۰۰۸۳ 
«محمود احمدی‌نژاد به هیچ‌ وجه جزو کاندیداهای اصولگرایان نخواهد بود. اصولگرایان در سال ۹۶ مطلقا از وی حمایت نمی‌کنند و بحثی پیرامون حمایت از وی وجود ندارد. مخالفت‌های جدی برای حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ۹۶ در میان اصولگرایان وجود دارد.»
روزنامه آرمان: «محمود احمدی‌نژاد به هیچ‌ وجه جزو کاندیداهای اصولگرایان نخواهد بود. اصولگرایان در سال ۹۶ مطلقا از وی حمایت نمی‌کنند و بحثی پیرامون حمایت از وی وجود ندارد. مخالفت‌های جدی برای حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ۹۶ در میان اصولگرایان وجود دارد.»

به بهانه بررسی موضع اصولگرایان در انتخابات ۹۶ با ناصر ایمانی، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصولگرا به گفت‌وگو پرداختیم.

بخش‌هایی از این گفت‌وگو در زیر می‌آید:

- درباره تصمیم جناح اصولگرا می‌توان با قاطعیت گفت که آنها تصمیم به حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری دارند و بدون شک و به صورت جدی در انتخابات حاضر خواهند شد. و در این زمینه قاعدتا کاندیداهایی را در نظر دارند که مشتمل بر چهره‌های جدید و برخی از چهرهایی است که در گذشته در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کرده‌اند. سخن گفتن درباره مصداق‌ها صحیح نیست اما به طور کلی اصولگرایان در حال مطالعه گزینه‌های احتمالی هستند.

- اصولگرایان تا این لحظه به صورت کلی استراتژی‌های خود را مشخص کرده‌اند. حرکت جدی اصولگرایان چند ماه دیگر شروع خواهد شد و احتمالا در سه ماه پایانی سال گزینه‌های خود را رفته‌رفته تعیین خواهند کرد.

- نوعی هماهنگی در انتخابات۹۴ بین اصولگرایان را شاهد بودیم که از همه طیف‌های اصولگرا در آن حضور داشتند و هیچ جریان اصولگرایی از آن تصمیمات تخطی نکرد.

- محمود احمدی‌نژاد به هیچ‌ وجه جزو کاندیداهای اصولگرایان نخواهد بود. اصولگرایان در سال ۹۶ مطلقا از وی حمایت نمی‌کنند و بحثی پیرامون حمایت از وی وجود ندارد. مخالفت‌های جدی برای حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ۹۶ در میان اصولگرایان وجود دارد.

- در این که آقای احمدی‌نژاد دارای رای خاصی است، نباید شک کرد. طرفداران احمدی‌نژاد به طور یقین از اصولگرایان هستند اما وجود حامیان موجب نخواهد شد که اصولگرایان از وی در انتخابات ۹۶ حمایت کنند و اساسا چنین بحثی مطرح نیست.

- آقای محمدرضا باهنر یکی از کاندیداهای اصولگرا هستند. ایشان گزینه شناخته‌شده‌ای هستند که می‌توانند در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده تاثیرگذار باشند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1395/05/01
باید قبول کرد که احمدی نژاد فارغ از اصلاح طلب و اصولگرا یک سری رای ثابت در بین مردم دارد که مجموع آن آرا بیشتر از کل آرای سایر اصولگراها است...من صد سال سیاه نه به احمدی نژادی رای دادم و نه رای می دهم...
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1395/05/01
برادر جان نظر احزاب هم نیست مهم خواست مردم است
اگر در ایران دموکراسی هست محمودجان بی چون چرا به طور مستقل میاد و رییس دولت می شود fijv hsj sv o,
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1395/05/01
دکتر محمود احمدی نژاد به حمایت هیچ احدی نیاز نداره
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1395/05/01
خودمان حمایت میکنیم.مردم تعیین کننده هستند.اصلا حزب وجناح یعنی چی.
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1395/05/01
احمدی نژادمناسب ترین گزینه است.امثال خاتمی و روحانی فقط وقت گرانبهای ملت را هدر دادند.اصولگراها از خدا میخواهند دولت دست کسی باشد که بتوانند مدام انتقاد کنند.چون حیات انها به همین است.
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1395/05/01
آرمان متعلق به خانواده هاشمی ست پس نمیتونه تحلیل سیاسی منطقی بکنه .به دلایلی که همه میدونن.
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1395/05/01
ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﻛﻪ ﻧﻜﻨﻨﺪ
اﺻﻼ ﻣﻦ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﺑﻪ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺭاﻱ ﻣﻴﺪﻡ ﻛﻪ اﻳﻨﺎ اﺯﺵ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻧﻤﻴﻜﻨﻦ
ﺭاﺳﺘﻲ اﮔﻪ ﻳﻚ ﮔﺰاﺭﺵ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻭﺩﻓﻌﺎﺕ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻳﻚ ﻓﺮﺩ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﺪ ﺭﻳﻴﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭ ﺷﻮﺩ ﺗﻬﻴﻪ ﻛﻨﻴﻴﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻴﻢ
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1395/05/01
احتیاجب به حمایت نیست اتفا قا اگر حمایت کنند رای کمتری خواهد داشت
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1395/05/01
احمدی جان ثروتمندان دوست ندارند شما بیاید البته نه همه ثروتمندان عدد ی کم هستند که فقر را زیر پا می گذارند این مردم هستند که دلسوز مملکت هستند دوست داریم احمدی نژاد برگردد حقیقت صداقت خدمت به مردم مستضعفان بیکار ی داد می کند من کارگریساده مستجرهستم بخدا قسم تا جایی خبر دارم حداقل 75/
در صد مردم ایران عزیز منتظر بازگشت جناب اقای دکتر محمود احمدی‌نژاد هستیم 96/2/29
روز شماری می کنیم فقط فقط بخاطر احمدی مردمی احمدی نجات احمدی عزیزی که واقعا برای مملکت دلسوزانه صداقت فقط فقط بفکر مردم فقیر مستضعفان با دل و جان تلاش خسته ناپذیر شبانه روز زحمت کشیده امروز ما ایرانی ها هیچ موقع دلسوزیهای احمدی نژاد یادمان نمی رود با دل جان منتظر هستیم بیاید انشاءالله دل ما شاد می کند احمدی مردمی احمدی عزیز منتظر رررررررررر یم
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1395/05/01
احمدی قهرمان، ریشه فساد برکن
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1395/05/01
ما که خانوادگی به دکتر احمدی نژاد رای میدهیم. شعار هرچی مرده احمدی برمیگرده
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1395/05/01
واقعا متاسفم برا کسانیکه چشمشونو بستن و یادشون رفته در زمان احمدی نژاد چه اتفاقاتی افتاد که کمر ملت شکست یک نمونه تورم بالای ۷۵ درصد، یا دلار ۱۱۰۰ تومن شد ۳۸۰۰ نتیجش شد پراید ۲۱ میلیونی آخه جز نابودیه مردم چیکار کرده که روش میشه باز کاندید شه؟؟!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1395/05/01
بهتر هیچ جناح پوسیده و شهلیده ای از احمدی نزاد حمایت نکنند. انشاالاه اگه حا ج محمود بیااد مردم بالاترین رای به او می دهند خدا کنند که هیچ جناحی از او حمایت نکند. تا جانها پوسیده بدانند که مردم از باند و باند بازی بدشان میاید.
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1395/05/01
حیف نون که این به اصطلاح اصول گرایان می خورند در انتخابات گذشته ابرو ی هر اصولگرایی بردند. اونا دو نفر بودند متحد شدند ولی اینا نه. همه چیز به گند کشیدند من بعنوان اصول گرا گذشته ار اصولگرایی و اصلاح طلبی و احزاب متنفرم.
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1395/05/02
اصولگراها تندر و هستن پس با تند رو نمیشه جنگید
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1395/05/02
هشت سال بدبختی واختلاس و ادبیات زشت محمود دیدیم وشنیدیم تجربه شده پس رای نداره اصلا
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1395/05/02
اول بره ادبیات سخن گفتن یاد بگیره که ابتدایی ترینه بعد بیاد تصمیم بگیره که تصمیمش کیر ی خخخ کی به این رای میده ای خدا
Iran, Islamic Republic of
02:55 - 1395/05/02
درود بر شرف مرد بزرگ وبا شخصیت وابرومند وادبیات سخن واندیشمند وپرفسور دکتر روحانی بزرگ
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1395/05/03
تنها فردی که با ناشناخته بودنش در انتخابات نه تنها ایران دنیارو انگشت بدهن کذاشت دکتر احمدی بود چون حامی روستاییان روستازادهها فقرا بود پس کسی که به فکر پایین دستان است .یدالله است . اگر دوستان پیراهن چاک قبلیشم حمایتش نکنن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج