مایکروسافت به آپدیت رایگان پایان می‌دهد
۳۵۸۶۵۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
۳۴۹۴ 
اگر پیغام‌های مکرر در ویندوز‌های قدیمی برای آپدیت به ویندوز 10 هنوز این انگیزه را در شما ایجاد نکرده است، شاید این خبر بتواند این کار را انجام دهد. ویندوز 10 که بهترین سیستم‌عامل تاریخ مایکروسافت است فقط تا جمعه هشتم مرداد ماه به‌صورت رایگان قابل دانلود است.
وب سایت آی تی ایران: اگر پیغام‌های مکرر در ویندوز‌های قدیمی برای آپدیت به ویندوز 10 هنوز این انگیزه را در شما ایجاد نکرده است، شاید این خبر بتواند این کار را انجام دهد. ویندوز 10 که بهترین سیستم‌عامل تاریخ مایکروسافت است فقط تا جمعه هشتم مرداد ماه به‌صورت رایگان قابل دانلود است.
 
 مایکروسافت به آپدیت رایگان پایان می‌دهد

همانطور که همه می‌دانیم مایکروسافت برای سالروز تولد ویندوز 10 برنامه ویژه‌ای دارد و کمی قبل از رونمایی از امکانات جدید یک خط قرمز ترسیم کرده است که اگر شما مایل باشید به آن امکانات جدید دسترسی رایگان داشته باشید، جمعه همین هفته آخرین فرصت شما است.

اطلاعاتی که تا به این لحظه از این آپدیت می‌دانیم، چندین فرمان جدید و کاربردی برای کورتانا و همچنین ادغام فروشگاه ایکس باکس و ویندوز 10 است. در کنار این امکانات چندین فرمان کاربردی هم برای دارندگان صفحه‌های لمسی اضافه خواهد شد.

نسخه خانگی ویندوز 10 که ارزانترین آن است، از بیست‌ونهم جولایی به بعد 120 دلار قیمت خواهد داشت، پس بهتر است این فرصت را از دست ندهید و ویندوز قدیمی خود را رایگان و قانونی به ویندوز 10 آپدیت کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج