ادامه مهار آتش در پتروشیمی بندر امام
۳۶۵۱۵۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۷
۳۴۹۷
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از ادامه عملیات اطفای حریق در پتروشیمی بندر امام خبر داد و گفت: وضعیت در پتروشیمی بندر امام کنترل شده است.
خبرگزاری ایسنا: هاشم بالدی در گفت‌وگویی اظهار کرد: آتش سوزی امروز (16 مردادماه) بعد از ظهر در انبار یکی از واحدها اتفاق افتاده است و عملیات مهار آتش همچنان ادامه دارد.

وی افزود: وضعیت در پتروشیمی بندر امام کنترل شده است.

بالدی عنوان کرد: بنا بر اعلام فرماندار ماهشهر، این آتش سوزی گسترده نیست و وسعت آن در محدوده یک انبار است و آتش، دیگر واحدها و تاسیسات را تهدید نمی کند.

وی با بیان این که به تعداد کافی جهت مهار آتش سوزی امروز در شهرستان ماهشهر نیروی امدادی حضور دارد، ادامه داد: از سوی فرماندار ماهشهری ماهشهر جهت اعزام نیروی کمکی اعلام نیاز نشده است و عملیات مهار آتش در این انبار با امکانات موجود در شهرستان در حال انجام است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: طبق گزارش ها آتش در حال خاموش شدن است و احتمالا تا پایان امشب عملیات اطفا حریق به پایان می رسد و آتش خاموش می شود.

وی با بیان این که این حادثه مصدومی بر جای نگذاشته است، اظهار کرد: دلیل این آتش سوزی هنوز مشخص نشده است  و کارشناسان در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج