متلاشی شدن 172 شبکه بزرگ قاچاق کالا
۳۶۶۰۵۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
۲۷۸۵
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در چهار ماه نخست امسال 65 هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در کشور کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در چهار ماه نخست امسال 65 هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در کشور کشف و ضبط شده است.
 
سردار سرتیب اسکندر مومنی در جریان سفر به آذربایجان غربی گفت: این مقدار کشفیات از نظر ارزش ریالی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: در این رابطه تعداد 172 شبکه بزرگ اقتصادی شناسایی و متلاشی شده که این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: پرونده های تشکیل شده بالای پنج هزار میلیارد ریال نیز نسبت به سال گذشته 85 درصد افزایش یافته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: سه کارگاه انتظامی از جمله کارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با سرقت و آموزش و ارتقاء توان نظامی نیروهای انتظامی راه اندازی شده است که در کارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی به صورت جدی وارد شده و آن را تقویت کرده و از همه توان پلیس انتظامی و مرزبانی استفاده خواهد کرد.

سردار مومنی افزود: در این رابطه هماهنگی برون سازمانی لازم در بخش های نیروی انتظامی مهم است و ما به طور جدی از این طریق از تولید داخلی حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال، سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، بیان کرد: ما مبارزه با قاچاق را بر اساس شعار سال جدی تر از گذشته دنبال می کنیم.

وی همچنین هدف از سفر به استان آذربایجان غربی را بررسی وضعیت امنیتی به خصوص در مرزهای این استان اعلام کرد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته خوشبختانه در همه شاخص ها امنیت استان بسیار خوب بوده است.

وی اظهار کرد: با توجه به مرزهای طولانی در کشور در مرزهای شرق و غرب، با همه نیروهای مسلح همکاری بسیار خوبی داریم که با این همکاری امنیت کامل برقرار شده است و تمامی حرکت ها را در مرزها با اشرافیت و اطلاعات کامل رصد می کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج