پل نفرین شده، برای خودکشی سگ ها
۳۶۷۴۰۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵
۱۱۰۴۲ 
پل عجیب اورتون در نزدیکی میلتون اسکاتلند واقع شده است و سال ساختش به ۱۸۵۹ باز میگردد. اما این پل به دلیلی خاص در جهان معروف شده است. پل اورتون به دلیل پرش سگ ها به قصد خودکشی معروف شد.
وبسایت کافه ترک: پل عجیب اورتون در نزدیکی میلتون اسکاتلند واقع شده است و سال  ساختش به ۱۸۵۹ باز  میگردد. اما این پل به دلیلی خاص در جهان معروف شده است. پل اورتون به دلیل پرش سگ ها به قصد خودکشی معروف شد.
 
سگ ها برای خودکشی به این پل نفرین شده می روند

نخستین موارد گزارش شده بین سالهای ۱۹۵۰ الی ۱۹۶۰ بود. اولین خودکشی متعلق به  سگ نژاد کالی در مقابل حیرت مردمی که روی پل حضور داشتند خودش را از روی پل به فضایی خالی به عمق ۱۵ متر پرت کرد. بعد از آن زنجیره خودکشی سگ ها ادامه یافت بعضی از سگ ها نجات میافتند. اما در کمال شگفتی به پل اورتون بازگشته دوباره خودکشی میکردند.  نکته ای که خودکشی سگ ها را عجیب تر میکند این است همه سگ ها از یک   طرف پل و یک زاویه مشخص دست به خودکشی می زنند.

سگ ها برای خودکشی به این پل نفرین شده می روند

اما تا سال ۱۹۹۴ هیچکس جریانات عجیب این پل مرموز را جدی  نگرفت تا آنکه  مردی  فرزندش را از پل به پایین پرت کرد و کمی بعد خودش هم از روی پل به پایین پرید و خودکشی  کرد.

بعد از خودکشی مرد اسکاتلندی شایعات زیادی در ارتباط با پل اورتون بر سر زبانها  افتاد  از  جمله اینکه پل اورتون پل صراط در عالم برزخ است همانند آن پل بعضی از رویش میگذرند،  بعضی از رویش به پایین سقوط میکنند، و بعضی هم هیچ گذرشان به آن نمی افتد!
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1395/05/21
یعنی واقعیت داره ... باور کردنش سخته !!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج