گرم ترین و خنک ترین استان های ایران
۳۶۸۶۵۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷
۷۲۵۷ 
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت جوی گفت: پیش‌بینی می‌شود که در سه روز آینده ارتفاعات البرز مرکزی دچار افزایش ابر همراه با بارش پراکنده باران شود.
خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگویی طی سه روز آینده اظهار کرد: پبش‌بینی می‌شود که در 72 ساعت آینده جوی آرام و نسبتاً پایدار در اکثر نقاط کشور حاکم باشد.

وی ادامه داد: وزش باد شدید در شمال سیستان و بلوچستان و به‌ویژ منطقه زابل باعث ایجاد گردوخاک نیز جزو احتمالات جوی در سه روز آینده خواهد بود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در سه روز آینده در ساعات عصرگاهی ارتفاعات البرز مرکزی، جنوب استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان دچار افزایش ابر خواهد شد.

وظیفه اظهار کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه نیز برای ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر همراه با بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود؛ همچنین شرق دریای عمان نیز در 72 ساعت آینده مواج خواهد بود.

وی دمای هوای امروز استان تهران را در گرم‌ترین زمان 38 درجه بالای صفر دانست و گفت: دمای هوای تهران نیز بر اثر بارشهای پراکنده ارتفاعات البرز مرکزی یک تا دو درجه خنک‌تر خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اهواز را با دمای 49 درجه بالای صفر گرم‌ترین و شهرکرد را با هشت درجه بالای صفر خنک‌ترین مراکز استان معرفی کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج