علی فروتن: مزد «فیتیله‌ای‌ها» را خوب ندادند
۳۷۲۴۵۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
۳۱۱۵ 
یکی از بازیگران برنامه «فیتیله» گفت: در حال حاضر پخش برنامه «فیتیله» هنوز مقداری بعید است. ولی برنامه ای را در دست تدارک داریم که ان شاالله اگر موضوع حامی مالی آن مشخص شود در حال انجام کارهای آن هستیم تا از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.
نسیم آنلاین: یکی از بازیگران برنامه «فیتیله» گفت: در حال حاضر پخش برنامه «فیتیله» هنوز مقداری بعید است. ولی برنامه ای را در دست تدارک داریم که ان شاالله اگر موضوع حامی مالی آن مشخص شود در حال انجام کارهای آن هستیم تا از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.

علی فروتن: مزد ۲۶ سال زحمت «فیتیله‌ای‌ها» را خوب ندادند

علی فروتن از عوامل برنامه "فیتیله" پیرامون آخرین وضعیت این برنامه گفت: در حال حاضر پخش برنامه "فیتیله" هنوز مقداری بعید است. ولی برنامه ای را در دست تدارک داریم که ان شاءالله اگر موضوع حامی مالی آن مشخص شود در حال انجام کارهای آن هستیم تا از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد بیاید.

وی افزود: ولی این برنامه به این زودی ها از تلویزیون پخش نخواهد شد و حداقل 2 الی 3 ماه زمان خواهد برد تا برای پخش از شبکه اول سیما آماده شود. نکته دیگر اینکه هنوز برای این برنامه نام خاصی مشخص نشده است.

فروتن ادامه داد: این برنامه برای کودکان بوده و از نظر ساختار نیز خیلی نزدیک به برنامه "فیتیله" است ولی از این جهت با آن برنامه فرق دارد که اهم آن را بر روی نمایش قرار خواهیم داد. اما آن فضای قدیدمی برنامه "فیتیله" را در آن حفظ خواهیم کرد.

یکی از عوامل برنامه "فیتیله" خاطرنشان کرد: در این برنامه همانند سایر برنامه های گذشته ما، کودکان نیز فرصت حضور و شرکت خواهند داشت. همچنین بازیگران اصلی این برنامه نیز همان عموهای برنامه "فیتیله" خواهند بود.

وی اضافه کرد: در مورد برنامه "فیتیله" هم باید بگویم که یک جورهایی فیتیله برنامه را پایین کشیده اند. برخی از مسئولین متاسفانه مزد 26 سال تلاش ما برای بچه ها را خیلی خوب ندادند و در حق ما کم لطفی کردند. البته ما همیشه به مردم دلگرم هستیم و آنها را پشت خود می دانیم.

فروتن در پایان گفت: ما اعتقاد نداریم که در برنامه توهینی به آذری زبان ها انجام نداده ایم و با این حال نیز از آنها عذرخواهی کردیم. البته چاقو دسته خود را نمی برد زیرا یکی از همکاران ما در این برنامه هم آذری زبان است و این موضوع دور از ذهن است که ما نسبت به همکار خود توهینی را انجام بدهیم.
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1395/05/28
واقعا این عمو فیتیله ایها خیلی زحمت کشیدن دمتون گرم از همین جا خداقوت ب همتون میگم و امیدوارم همیشه موفق و تن درست باشین
مردم ما مشگل فراموشی دارن خوبیهارو زود فراموش میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/05/28
حیف شدنمیدونم که چرامانمیخواهیم اساسی وسنجیده فکرکنیم که بااین همه توضیح وجواب بازم عموهای فیتیله ای رومحروم کردن.
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1395/05/28
عموهای فیتیله ای را دوست داریم
درود بر عموهای فیتیله ای ایرانی جمعه تعطیل
Croatia
15:31 - 1395/05/28
نمیدونم چرا عمو پورنگ تو برنامش یه حدیث به بچه ها یاد میده برنامش رو میبندن که اون کلید چی بود عمو های فیتیله ای هم نمایش طنز اجرا میکنن کلی میریزن یشون و برنامشون رو میبندن که به ما توهین کردن باباجان نکنید ما با برنامه های اینا بزرگ شدیم
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1395/05/28
اینجا ایران هست ترکیه داعشی نیست.
درود بر ایرانی
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1395/05/31
مشکل اینجاست که بزرگترا پا ی برنامه بچه ها میشینند بچه ها با فطرت پاکشون برنامرو میبینند و به اصل مزلب توجه میکنندو مبخنددند اما بزرگترا دنبال بهونه اند.
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1396/05/11
دیروز96/5/10عموفتیله ایها اومده بودندرشت آقای فروتن نشسته بودندروی صندلی بچه های من خیلی دوست داشتندبااون عکس بگیرندبه محض اینکه بچه هانزدیک شدند اون بلندشدرفت بهش بگید خیلی بیمعرفتی دفعه بعد بیای رشت بلیتت رو نمیخریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج