حمله تند سرکرده القاعده به داعشی ها
۳۷۴۴۲۷
۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۱
۲۰۴۷
رقابت و درگیری گروهک‌های تروریستی همچنان ادامه دارد به گونه‌ای که ایمن الظواهری سرکرده گروه تروریستی القاعده در سخنانی تند، ابوبکر البغدادی سرکرده داعش را مورد حمله قرار داد.
خبرگزاری ایرنا: رقابت و درگیری گروهک‌های تروریستی همچنان ادامه دارد به گونه‌ای که ایمن الظواهری سرکرده گروه تروریستی القاعده در سخنانی تند، ابوبکر البغدادی سرکرده داعش را مورد حمله قرار داد.
 
به نوشته روزنامه الیوم السابع مصر، ایمن ظواهری در این‌باره گفته است: گروه داعش و رهبر آن درصدد هستند تا اتحاد مسلمانان را از بین ببرند و این گروه از خوارج نیز بدترند.

ظواهری در سخنانی که گروهک تروریستی القاعده روز یکشنبه آن را منتشر کرده است، گفت: داعش همه کسانی را که با آنان می جنگند، کافر و زنان آنان را فاحشه می داند، ولو این که بخواهند شریعت اسلامی را اجرا کنند و گویا آنها پیامبرانی هستند که هرکه با آنها درگیر شود، حکم کفرش را صادر می کنند.

سرکرده گروه تروریستی القاعده از داعش خواست تا برای اثبات تکفیر القاعده، دلیل از قرآن ارائه دهد.

ظواهری در ادامه تاکید کرد: ما امروز از ابراهیم بدری (سرکرده داعش) می خواهیم که دلیل های متقن را در اثبات تکفیر ما به گوید، همچنین خواستار آن هستیم که اسامی، تاریخ و خصوصیت کسانی را که با وی بیعت کرده اند ارائه دهد.

سرکرده القاعده نسبت به بیعت با ابوبکر البغدادی و پیوستن به گروهک وی هشدار داد و گفت: به همه کسانی که با ابراهیم البدری بیعت کنند و یا به گروه وی بپیوندد هشدار می دهم، چرا که هر کسی که با وی بیعت کند، با او در فرار از اجرای احکام شریعت اسلامی، تکفیر و تفرقه مسلمانان و همه جنایت‌های وی شریک خواهد بود.

ایمن الظواهری پس از کشته شدن اسامه بن لادن در سال 2011 سرکردگی القاعده را عهده دار شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج