بهترین شهرها برای زندگی، تفریح و سفر
۳۷۶۳۱۹
۰۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
۸۰۶۵
چه چیز باعث می شود که یک شهر لقب "قابل زندگی بودن" را از آن خود کند؟یک شهر با امکانات رفاهی ،طراحی شهری مناسب ، اقتصاد پویا،فرصت شغلی ،امنیت و... مهم ترین مشخصاتی است که کارشناسان برای تنظیم فهرست "شهرهای قابل زندگی" در نظر می گیرند.
وب‌سایت توریسم آنلاین: چه چیز باعث می شود که یک شهر لقب "قابل زندگی بودن" را از آن خود کند؟یک شهر با امکانات رفاهی ،طراحی شهری مناسب ، اقتصاد پویا،فرصت شغلی ،امنیت و... مهم ترین مشخصاتی است که کارشناسان برای تنظیم فهرست "شهرهای قابل زندگی" در نظر می گیرند.

این را همیشه شنیده ایم که هر جا دل شاد باشد آن شهر قابل زندگی ترین جای دنیاست اما به هر حال فهرست پیش رو توسط کارشناسانی تهیه شده که این 10 شهر را قابل زندگی می دانند.

ده: هامبورگ-آلمان- در فهرست 2016 در جایگاه دهم قرار گرفته است.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرنه: هلسینکی-فنلاند- شهری که لبخند را روی لب ها می آورد در حالی که اهالی فنلاند هم در سال 2015 شادترین ملت اروپایی شدند.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرهشت: اوکلند-نیوزیلند- با امتیاز 95.7 در این جایگاه نشسته است.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرهفت: پرت –استرالیا- با تابستانهای گرم و زمستانهای ملایم برای داشتن تفریحات آبی متنوع مشهور است.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرشش: آدلاید –استرالیا- هم این جایگاه را از آن خود کرد.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرپنج: کلگری-کانادا- یکی از شهرهای دست کم گرفته شده کاناداست که امسال خود را در این فهرست جای داده است.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرچهار: تورنتو-کانادا- شهر بعدی از این سرزمین است که در فهرست 2016 قرار دارد.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفرسه: ونکور-کانادا- سومین شهر حاضر در فهرست از این کشور است و از سال 2011 تاکنون هم عضو ثابت بوده است.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفردو: وین-اتریش
- شهر موزیکال و قصرهای باشکوه با امتیاز 97.4 در این جایگاه قرار دارد.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفریک: ملبورن –استرالیا- با قهوه های خوشایند،غذای مطبوع ،موزیک زنده ،صحنه های هنری و فضاهای باز در جایگاه نخست شهرهای قابل زندگی قرار گرفته است.

تصاویر:بهترین شهرها برای زندگی،تفریح و سفر
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج