گرد و خاک زابل را در بر می‌گیرد
۳۷۶۵۵۱
۰۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۸
۵۶۲۰ 
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از بارش پراکنده باران، رعدوبرق و وزش باد موقتی در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی برای سه روز آینده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگویی در تشریح وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که در سه روز آینده ارتفاعات البرز مرکزی دچار بارشهای پراکنده باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی شود.

وی ادامه داد: برای ارتفاعات زاگرس مرکزی هم در طول 72 ساعت آینده احتمال بارش پراکنده باران و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود و این بارشها در مناطقی از استانهای کرمانشاه، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه‌وبویراحمد و ایلام رخ خواهد داد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: وزش بادهای شدید ناشی از توفان‌های 120 روزه منطقه سیستان و به‌ویژه زابل را در سه روز آینده تحت تاثیر قرار خواهد داد و موجب بروز گردوخاک در این منطقه می‌شود.

وظیفه عنوان کرد: سایر نقاط کشور نیز در سه روز آینده جوی نسبتاً آرام و آسمانی صاف و آفتابی خواهند داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر اهواز با 46 درجه بالای صفر و شهرکرد با هفت درجه گرمترین و خنک‌ترین مناطق کشور محسوب می‌شوند؛ دمای هوای تهران هم امروز 35 درجه بالای صفر را نشان می‌دهد که این روند رفته رفته افزایش پیدا خواهد کرد و اکثر نقاط کشور تا اواسط هفته آینده تا حدود اندکی گرم‌تر خواهند شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج