سرفیس بوک 2 با طراحی جدید در راه است
۳۷۸۷۱۸
۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
۲۰۵۳ 
امروز عکسی که به نظر می‌رسد طراحی جدید سیستم لولای Surface Book 2 را نشان بدهد، در صفحه اینستاگرام مایکروسافت منتشر شد.
وب سایت فارنت - مارال کاتبی: امروز عکسی که به نظر می‌رسد طراحی جدید سیستم لولای Surface Book 2 را نشان بدهد، در صفحه اینستاگرام مایکروسافت منتشر شد. در توضیحات عکس به‌روشنی بیان‌نشده که دقیقاً با این سیستم لولا روبه‌رو هستیم، اما در عکس به‌وضوح صفحه کیبورد آشنای Surface Book را با طراحی متمایزش، به همراه لولایی بسیار متفاوت با لولای مدل‌های کنونی می‌بینیم.

 سرفیس بوک 2 با طراحی لولای جدید در راهست

بیشتر اینکه فوکوس عکس هم بر این قسمت از دستگاه است که دو قسمت لپ‌تاپ را به زیبایی به هم وصل کرده.

سردبیر وب‌سایت Windows Central آقای Daniel Rubino تأیید کرده که این عکس از یکی از ویدئوهای داخل سازمانی مایکروسافت برای Surface Book 2 برداشته‌شده است: «من می‌توانم تأیید کنم که این تصویر، از یکی از ویدئوهای داخلی مایکروسافت که برای توضیح برخی از ایده‌ها درباره Surface Book 2 ساخته‌شده بود، برداشته‌شده است. این ویدئو اخیراً در بخش‌های مختلف مایکروسافت نشان داده‌شده و جلسه‌های کاری مرتبط، در ماه گذشته برگزارشده بود. تعداد زیادی از افراد که در مایکروسافت کار می‌کنند، می‌توانند دیدن ویدئویی که این عکس از آن برداشته‌شده را تأیید کنند.»

 سرفیس بوک 2 با طراحی لولای جدید در راهست
طراحی سیستم فعلی Surface Book
 
 سرفیس بوک 2 با طراحی لولای جدید در راهست
تصویر جدیدی که در حساب کاربری مایکروسافت در اینستاگرام پست شده است (روشنایی تصویر سمت راستی برای دید بهتر تغییر کرده است).

بااینکه ممکن است تا زمان رونمایی Surface Book 2 طراحی آن بازهم تغییر کند، این تصویر با شایعات قبلی مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال کار بر سیستم لولای جدید است، همخوانی دارد؛ قرار بود سیستم جدید فاصله بین کیبورد و صفحه‌نمایش را درزمانی که دستگاه بسته است، کاهش دهد.

هنوز با معرفی Surface Book 2 فاصله‌داریم. بیشتر شایعات بر رونمایی این دستگاه در بهار سال 2017 میلادی تأکید دارند. این تاریخ نزدیک به تاریخ عرضه آپدیت بزرگ بعدی برای ویندوز 10 که Redstone 2 نام دارد است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج