شباهت «پایان خوش» به «کد مجهول»
۳۷۹۹۶۶
۱۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۸
۲۱۴۲ 
میشاییل هانکه خالق «پنهان»، «روبان سفید» و «عشق» که مهم‌ترین چهره‌ی سینمای معاصر اروپا به شمار می‌آید، این روزها مشغول ساخت فیلم جدیدش «پایان خوش» است. فیلمی که داستان برخورد یک خانواده‌ی مرفه فرانسوی با بحران پناهجویان خارجی را به تصویر می‌کشد.
مجله دنیای تصویر: میشاییل هانکه خالق «پنهان»، «روبان سفید» و «عشق» که مهم‌ترین چهره‌ی سینمای معاصر اروپا به شمار می‌آید، این روزها مشغول ساخت فیلم جدیدش «پایان خوش» است. فیلمی که داستان برخورد یک خانواده‌ی مرفه فرانسوی با بحران پناهجویان خارجی را به تصویر می‌کشد.

ایزابل هوپر: فیلم جدید هانکه بیشتر شبیه «کد مجهول» است

ایزابل هوپر، ژان لویی ترینتیان و متیو کاسوویتز سه بازیگر مشهور فرانسوی جدیدترین فیلم هانکه هستند. ایزابل هوپر که پیش از این نیز با هانکه همکاری‌های موفقی داشته، درباره‌ی کار جدید خود گفتگوی کوتاهی داشته و آن را متفاوت از آثار قبلی هانکه مانند «عشق» و «معلم پیانو» ارزیابی کرده است:

«این فیلم مطمئنا با کارهایی که قبلا انجام داده ام، مانند معلم پیانو و عشق تفاوت دارد. این فیلمی شلوغ با شخصیت‌های پرتعداد است. هانکه بهش می‌گوید قاب ثابت، این پرتره‌ای از خانواده و هر آن چیزی است که نشان می‌دهد.  این نگاه سریع به یک خانواده است و تحلیل روانشناسی در کار نیست. به شدت بر اساس شواهد است و از این نظر به کد مجهول شباهت دارد ولی با آن هم فرق می‌‌کند.»

به احتمال زیاد «پایان خوش» که این روزها مراحل تولید را پشت سر می‌گذار، برای نمایش در جشنواره کن ۲۰۱۷ آماده خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج