سیر تکاملی تکنیک استاپ - موشن در صنعت سینما
۳۸۱۹۷۸
۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
۲۷۳۹
فیلم سازان تاکنون میلیون ها بار از تکنیک «استاپ-موشن» در آثار خود استفاده نموده اند. «ووگِر اِفِندی» (Vugar Efendi) سیر تکاملی این تکنیک را در ویدیویی کوتاه به تصویر کشیده. این ویدیو با فیلم «نقاشی های مسحور کننده» (The Enchanted Drawing) محصول سال ۱۹۰۰ میلادی آغاز شده و در پایان با انیمیشن «کیوبو و دو نشانه» (Kubo and the Two Strings) پایان می یابد.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: فیلم سازان تاکنون میلیون ها بار از تکنیک «استاپ-موشن» در آثار خود استفاده نموده اند. «ووگِر اِفِندی» (Vugar Efendi) سیر تکاملی این تکنیک را در ویدیویی کوتاه به تصویر کشیده. این ویدیو با فیلم «نقاشی های مسحور کننده» (The Enchanted Drawing) محصول سال ۱۹۰۰ میلادی آغاز شده و در پایان با انیمیشن «کیوبو و دو نشانه» (Kubo and the Two Strings) پایان می یابد.
 
 سیر تکاملی تکنیک استاپ - موشن در صنعت سینما

بخش هایی از آثار کلاسیک مانند «کینگ کونگ» و «جنگ ستارگان» همراه با قسمت هایی از فیلم های مدرن مانند «آقای فاکس شگفت انگیز» (Fantastic Mr. Fox) و «کابوس قبل از کریسمس» (Nightmare Before Christmas) در این ویدیو کنار هم قرار داده شده اند.

مرور آثار قدیمی در کنار فیلم های جدید، جالب و هیجان انگیز به نظر می رسد، زیرا می توان این نکته را درک نمود که ما در حال حاضر چه پیشرفت های بزرگی را در تکنیک «استاپ-موشن» به دست آورده ایم. در ادامه شما را به دیدن این ویدیو دعوت می نماییم.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
سیر تکاملی تکنیک استاپ - موشن در صنعت سینما 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج