امکان ویژه Google Photos برای کاربران iOS
۳۸۵۶۵۹
۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۴
۱۵۴۳ 
گوگل می‌خواهد امکانات خوب Google Photos را در نسخه‌ی iOS از قبل هم بهتر کند. نسخه‌ی ۲.۰ این برنامه که در همین هفته عرضه خواهد شد، حالا به کاربران این امکان را خواهد داد که Live Photos را ویرایش کرده و در قالب فایل‌های GIF یا ویدیوکلیپ ذخیره کنند.
مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: گوگل می‌خواهد امکانات خوب Google Photos را در نسخه‌ی iOS از قبل هم بهتر کند. نسخه‌ی ۲.۰ این برنامه که در همین هفته عرضه خواهد شد، حالا به کاربران این امکان را خواهد داد که Live Photos را ویرایش کرده و در قالب فایل‌های GIF یا ویدیوکلیپ ذخیره کنند. به‌این‌ترتیب این عکس‌ها می‌توانند سطح دسترسی بهتری برای کسانی داشته باشند که از آيفون استفاده نمی‌کنند و به‌همین‌ترتیب امکان بیش‌تری برای به‌اشتراک‌گذاری دارند.

 Google Photos به کاربران iOS امکان ساخت GIF می‌دهد

همان‌طور که می‌دانید Live Photos قابلیت نسبتا جدیدی است که با تنظیمات آيفون ۶s و مدل‌های بعد از آن فعال می‌شود. با استفاده از این تنظیمات هنگام استفاده از دوربین آیفون، به‌صورت خودکار ویدیوهایی از لحظه‌ی گرفتن عکس ثبت می‌شود.

گوگل اوایل تابستان هم اپلیکیشنی را با نام Motion Stills عرضه کرده بود که خروجی تنظیمات Live Photos را در آیفون تبدیل به فایل‌های GIF یا ویدیوهای همراه با صدا می‌کرد. با استفاده از امکانات این اپلیکیشن می‌شد لرزش‌های دست را از بین ببریم.
 
اما حالا برای ساختن یک آلبوم GIF از عکس‌های آیفون‌تان نیازی به نصب این برنامه ندارید و داشتن Google Photos و البته نصب نسخه‌ی ۲.۰ آن کافی‌ است. همچنین می‌توانید بعد از ساختن این فایل‌های GIF یا ویدیوهای همراه با صدا، از طریق همن اپلیکیشن آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام و یویتوب به اشتراک بگذارید.

البته ناگفته نماند برای دریافت امکانات بهتر ویرایش عکس‌ها و فایل‌های GIF همچنان بهتر است Motion Stills را در آیفون‌تان داشته باشید. ه‌این‌ترتیب نصب هر دو برنامه‌ می‌تواند مناسب‌ترین امکانات را برای Live Photos را در اختیار شما قرار می‌دهد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج