ستاره های خوشحال در کنار فرزندانشان + عکس
۳۸۹۳۱
۰۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۷
۲۹۱۸۷
افراد مشهور در شادترین مکان روی زمین
ستاره ها فرزندانشان را در تعطیلات کریسمس به دیزنی لند بردند و در کنار آنها از این شهربازی لذت بردند.
برترین ها: ستاره ها فرزندانشان را در تعطیلات این فصل به دیزنی لند بردند و در کنار آنها از این شهربازی لذت بردند.

پیدا کردن هایدی کلوم در این عکس بیشتر شبیه پیدا کردن والدو (شخصیتی در داستان های مصور) است. می توانید در قسمت پایین سمت چپ عکس او را ببینید. هایدی که چهار فرزند دارد و به تازگی از همسر سابقش طلاق گرفته، با همه بچه هایش از جمله دختر سه ساله اش، "لو" (در عکس او را در آغوش هایدی می بینید) و بادی گارد و نامزد جدیدش، مارتین کریستن، به شهربازی کالیفرنیا رفته و از سواری با گشت جنگل افسانه ای لذت می برند.
جسیکا مک آلبا
با همسرش، کَش وارن، فرزندانشان، آنر 4 ساله و هیون 16 ماهه را به پارک برده، و میکی ماوس درونی (و باکلاسشان) را در پارک سوار وسایل تفریحی می کنند.
ساندرا بولاک که در چهاردهم دسامبر با پسر سه ساله اش لوئیز به شادترین مکان روی زمین آمده است، همراهان زیادی هم دارد. این هنرپیشه 48 ساله علاوه بر بادی گارد، با ملیسا مک کارتی، همبازی اش در فیلم "The Heat” و همسر مک کارتی، بن فالکون و دو دخترشان، ویویان پنج ساله و جرجت دو ساله به پارک آمده اند. این ستاره ها نگران منتظر شدن در صف های طویل نبودند. ظاهراً یک راهنمای VIP در پارک آنها را همراهی می کرده است.
پسرهای گوئن استفانی آنقدر بزرگ شده اند که در بازی کاستر دیزنی لند در دوازدهم دسامبر داخل ماشین خودشان نشستند. مامان راک استار آنها دو ماشین عقب تر و پدربزرگشان، دنیس استفانی، درست پشت سرشان بودند.مولی رینگ والد یکی از دوقلوهای سه ساله اش به نام رومن را در روز 17 دسامبر به پارک آورده است. ولی ظاهراً ستاره فیلم "16 شمع" بیشتر از پسر کوچکش خوش می گذراند!انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:23 - 1391/10/06
خوش ب حالشون..!!!

.
.
.
جسیکا چقدر ناز افتاده!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:27 - 1391/10/08
شرمنده من هيچ كدام از اين ستاره ها كه شما گفتيد نميشناسم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:51 - 1391/10/09
خوشحال باشن به ما چه.همین کارارو میکنید که آدم حسودیش میشه دیگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج