قابلیت جدید توییتر برای شرکت‌ها
۳۸۹۴۷۴
۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰
۱۲۲۴ 
قابلیت “Provides Support” این امکان را هم به کاربران تجاری می‌دهد تا از تعامل کاربران دیگر با حساب کاربریشان آگاه شوند.
وب سایت آی تی ایران: قابلیت "Provides Support” این امکان را هم به کاربران تجاری می‌دهد تا از تعامل کاربران دیگر با حساب کاربریشان آگاه شوند. توییتر از روز قبل قابلیت جدیدی را در اختیار کاربران تجاری قرارداده تا بتوانند سیستم پشتیبانی از مشتریان را در حساب کاربری خود ادغام کنند.
 
 قابلیت جدید توییتر برای شرکت‌ها و رابطه با مشتریان

به گزارش وب‌سایت Techcrunch، با استفاده از این قابلیت، شرکت‌ها و برندهای فعال در توییتر حتی این امکان را خواهند داشت تا بازه زمانی مشخصی را برای فعال بودن سیستم پشتیبانی از مشتریان در حساب کاربری خود مشخص کنند. با فعال کردن این قابلیت، عبارت "Provides Support” در پروفایل حساب کاربری درج خواهد شد.
 
این قابلیت، امکان دریافت پیام‌های مستقیم از کاربران را هم به حساب‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها اضافه خواهد کرد. با این روند، شرکت‌ها نیازی ندارند تا منتظر فالوبک مشتریان بمانند و پس از آن پیام‌های خصوصی به کاربران بفرستند.

قابلیت "Provides Support” این امکان را هم به کاربران تجاری می‌دهد تا از تعامل کاربران دیگر با حساب کاربریشان آگاه شوند. به عنوان مثال، وقتی شرکت‌ یا برند‌ی در توییتی منشن شود، هشداری پیش روی صاحب حساب کاربری آن شرکت یا برند قرار خواهد گرفت. توییتر با استفاده از این راهکار کاربران را تشویق می‌کند تا به جای توییت عمومی در خصوص شرکت‌ها، به‌طور مستقیم با آن‌ها ارتباط داشته باشند. این روند، کانال خصوصی‌تری را برای اظهارنظرهای منفی و یا حتی انتقاد کاربران از شرکت‌ها و برندها ایجاد خواهد کرد. موضوعی که در نهایت وجهه بهتری را از شرکت‌ها به جا خواهد گذاشت و البته کاربران هم خدمات پشتیبانی را به شکلی سریع‌تر و کارآمدتر دریافت خواهند کرد.
 
این تغییرات، شرایط را هم برای رقابت بهتر توییتر با فیس‌بوک مهیا خواهد کرد. فیس‌بوک قبل از این قابلیتی را به صفحه اجتماعی کاربران اضافه کرده بود تا بتوانند کیفیت پاسخگویی شرکت‌ها به درخواست‌های مشتریان را بررسی و مشاهده کنند. این قابلیت جدید، هم‌راستا با دیگر سرویس‌های ویژه پشتیبانی از مشتریان در شبکه اجتماعی توییتر، مثل لینک‌های ویژه ارسال پیام مستقیم و یا کارت‌های ثبت بازخورد مشتریان به بهره‌برداری رسیده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج